Comisia de Organizare

De la Comisia de Organizare a Campionatului de Minifotbal Onix Salaj, 15.03.2017

 

Va solicitam sa va verificati loturile de jucatori de pe site-ul FMR,  www.campionateminifotbal.ro (intrati succesiv la sectiunea Campionate locale - de pe harta intrati pe Salaj - Campionatul de Minifotbal Onix - apoi pe Liga in care evoluati).

 

Pe site au ramas activi doar jucatorii pt care s-a achitat viza anuala 2017  . 

 

Pentru ceilalti jucatori care au fost in lot, dar pt care nu s-a achitat viza, pt a devenii activi (sa apara pe site si pt a avea drept de joc) trebuie completata Cererea de relegitimare si achitata viza anuala. 

 

NOTA: Incepand din 13 martie, jucatorii fara viza au devenit inactivi si NU mai sunt vizibili pe site.

 

 

Jucatori fara drept de joc , saptamana 13 – 19 martie 2017

 

Vasvari Florin (FSG),                        3 avertismente

Negran Vlad (Fan Courier),            3 avertismente

Stejerean Adrian (Ianus),                3 avertismente

Baidoc Adrian (Viper),                     3 avertismente

Man Alexandru (Sim. Barnutiu),    3 avertismente

Beko Nandor (Milionarios),            3 avertismente

Marcus Gheorghe (Onix)                 eliminat + Raport suplimentar

Pojar  Bogdan (Hereclean)              eliminat

Fanca Alexandru (Santos Bocsa)    eliminat

 

 

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

De la Comisia de Organizare

     

Jucatori fara drept de joc (saptamana 20-26 februarie 2017)

Muste Pavel (Bavariagold),                                                                                                                          

Antal Attila (Fino Brutto),                                                                                                                                

Pop Octavian (Tunarii),    

Groza Claudiu (Michelin).

............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

          Program saptamana  20 - 26 februarie, L1,L2 - et.5 , L3 - et. 19  
                     
Liga Jocul   Data   Ora   Teren   Scor  
L3 AS ONIX - BRUTARIA DAIA , 24.02 , 17 , OT ,  
L1 GRAND TEAM JIBOU - FAVORIT BRADET , 24.02 , 18 , OT ,  
L1 INFO PLUS - DIA GUARD DIVINO , 24.02 , 19 , OT ,  
L1 AUTOVIP-LEX - FS GRUP EURO , 24.02 , 20 , OT ,  
L1 AUTOLAND HOSU RECHINII - FAN COURIER  , 24.02 , 21 , OT ,  
L1 BOLDOR FLOREX HIDA - YVO EGO BOOTH , 24.02 , 22 , OT ,  
L3 SIMION BARNUTIU-TOPAZ - MILIONARIOS , 25.02 , 17 , OT ,  
L2 VOINTA AGHIRES - STEAUA 24-PROTHERM , 25.02 , 18 , OT ,  
L3 ATLETICO TEXTILA - AS CAVALERII , 25.02 , 19 , OT ,  
L2 FINO BRUTTO BORLA - STELYA BRADET , 25.02 , 20 , OT ,  
L2 RAPID PECEIU - IANUS , 25.02 , 21 , OT ,  
L3 X-TEAM ORTELEC - FINO BRUTTO BORLA II , 25.02 , 22 , OT ,  
L3 BT ROYAL - FC BRADET , 26.02 , 13 , OT ,  
L3 MOBIL TEAM DROP SYSTEM - TUNARII , 26.02 , 14 , OT ,  
L3 AVENTURA - UNIREA HERECLEAN , 26.02 , 15 , OT ,  
L3 SANTOS JUNIORS BOCSA - BAD BOYS , 26.02 , 16 , OT ,  
L2 GENERALII - AQUANGAR CEHU SILVANIEI , 24.02 , 18 , OB ,  
L1 MICHELIN - DHL BRADET , 24.02 , 19 , OB ,  
L3 CAVALERII - SALVAREA , 24.02 , 20 , OB , -restanta
L2 BAVARIA GOLD RECHINII 2 - VIPER ELECTRO CRIS , 24.02 , 21 , OB ,  
L3 DODECOR CEHU S. - SALVAREA ZALAU , 26.02 , 19 , OB ,  
L2 PERLA - FANATIC TEAM , 26.02 , 20 , OB ,  
L2 DIA GUARD II - GVU , 26.02 , 21 , OB ,  
   

Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP