Craciun (Cosmin) vine la Zalau sa cucereasca...CUPA CRACIUNULUI !


 





Sambata, 20.12.2014 - program si rezultate NON-AMATORI

Ora / Gr.




1 16.30 / A
Dia Guard - Autoland Hosu 1 - 1,  3 - 2 dupa lov. de departajare
2 17.20 / B
Lexus - Gladiatorii 1 - 2
3 18.10 / A
Autoland Hosu - Favorit Dobrin 1 - 3
4 19.00 / B
Gladiatorii - Eurodezmembrari 2 - 3
5 19.50 / A
Dia Guard - Favorit Dobrin 2 - 5
6 20.40 / B
Lexus - Eurodezmembrari 3 - 2,  joc pt. locurile 1 - 2 (FINALA)








Duminica, 21.12.2014 - program si rezultate NON-AMATORI

Ora




7 15.40
Favorit Dobrin - Lexus 2 -  4
8 16.35 Dia Guard - Eurodezmembrari 4 - 3
9 17.30 Autoland Hosu - Gladiatorii 6 - 0,  joc pt. locurile 5 - 6
10 18.25 Eurodezmembrari
- Favorit
4 - 3,  joc pt. locurile 3 - 4
11 19.20 Dia Guard
- Lexus
3 - 2,  joc pt. locurile 1 - 2







20.00 Premierea




























Sambata, 20.12.2014 - program si rezultate  AMATORI

Ora / Gr.




1 09.30 / A
Terra Kid - Umbro 3 - 0
2 10.20 / B
Winners - Unirea Hereclean
3 - 1
3 11.10 / B
Rapid Peceiu - Zmif Team 3 - 1
4 12.00 / A
Viitorul Zalau - Terra Kid 0 - 0, 3 - 2 dupa lov. de departajare
5 12.50 / A
Friends Team - Umbro 1 - 5
6 13.40 / B
Rapid Peceiu - Winners 1 - 5
7 14.30 / B
Zmif Team - Unirea Hereclean
2 - 2, 4 - 2 dupa lov. de departajare
8 15.20/ A
Viitorul Zalau - Friends Team 1 - 3








Duminica, 21.12.2014 - program si rezultate  AMATORI

Ora / Gr.




9 08.30 / A
Viitorul Zalau - Umbro 2 - 2, 3 - 5 dupa lov. de departajare
10 09.20 / A
Friends Team - Terra Kid 1 - 5
11 10.10 / B
Zmif Team - Winners 4 - 2
12 11.00 / B
Rapid Peceiu - Unirea Hereclean
3 - 3, 5 - 4 dupa lov. de departajare
13 12.00 Viitorul Zal. (4A) - Unirea Hereclean (4B) 1 - 4, joc pt. locurile 7 - 8
14 12.50 Friends T.   (3A) - Zmif Team          (3B) 0 - 6, joc pt. locurile 5 - 6
15 13.40 Umbro       (2A)
- Rapid Peceiu       (2B) 1 - 2, joc pt. locurile 3 - 4
16 14.30

Terra Kid    (1A)

- Winners              (1B) 4 - 3, joc pt. locurile 1 - 2 (FINALA)







15.25 Premierea


Noutati din Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Semifinalele Cupei Romaniei - Salaj

Dia Guard Divino - Autovip Garden Autoland Hosu Rechini - Boldor Florex Hida

26-04-2019 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Tragerea la sorti - CN al Firmelor si Institutiilor 2018

In urma cu putin timp s-a terminat tragerea la sorti pentru grupele din cadrul Campionatului National al Firmelor si Institutiilor de la Oradea (15 - 17.06.2018)

14-06-2018 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


CUPA CRACIUNULUI - OLD BOYS

Competitia este organizata de ACS Onix Zalau.

07-12-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Derby de Sălaj !

Dia Guard Divino - Autovip Lexus, un joc pentru locul 1 în Campionatul de Minifotbal Onix !

23-03-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

28-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


S-a stabilit programul fazei a II-a din Cupa României. Vezi programul

Cele 32 de formaţii calificate în această fază au fost împărţite în opt grupe a câte patru echipe, primele două clasate urmând să se califice în optimi

13-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


,,Sport Your Life”- competitie U19

Intrecerea este destinata in exclusivitate jucatorilor sub 19 ani, organizata cu sprijinul si sub indrumarea AS Onix Zalau.

18-12-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Campionatul Regional Nord-Vest

Programul jocurilor si orele de disputare al jocurilor din cadrul Campionatului Regional Nord-Vest.

22-05-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Meciurile si arbitri din saptamana 21-27 martie.

Program et. 26 (Liga 1 si 2), et. 25 (Liga 3), et. 16 (Liga firmelor)

26-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 7 - 13 martie

Program et. 24 (Liga 1 si 2), et. 22 (Liga 3), et. 15 (Liga firmelor)

09-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 1 - 6 martie

Program et. XXIII (Liga 1 si 2), et. XXI (Liga 3)

04-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj pe scurt

6

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

2230

Jucatori activi

814

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP