Salaj-CUPA ROMANIEI - ed. 2010/2011

Minifotbal ,,CUPA ROMANIEI’’ 2010-2011 , Faza  I

Grupa A

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Mobil Team II    -  Cavalerii II

6 - 2

 

 

 

 

Mobil Team II    -  Focus Team

5 - 2

 

 

 

 

Cavalerii II         - Perla

6 - 6

 

 

* 2-0 dupa l.p

 

Focus Team      - Perla

5 - 7

 

 

 

 

Cavalerii II         -  Focus Team

  3 - 0

 

 

 

 

Mobil Team II    -  Perla

 2 - 6

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Perla

3

2

1

0

19 - 13

7

2

Mobil Team II

3

2

0

1

13 - 10

6

3

Cavalerii II

3

1

1

1

11 - 12

5

4

Focus Team

3

0

0

3

7 - 15

0

 

 

 

 

 

 

Grupa B

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

1

GMT Sfanta Vineri  - Onix

14 - 7

 

 

 

2

GMT Sfanta Vineri  -  Arsenal Badon

2 - 3

 

 

 

3

Raton Ratin            -  Arsenal Badon

2 - 5

 

 

 

4

Raton Ratin             -  Onix

3 - 3

 

 

* 3 - 4 dupa l.p.

    5

GMT Sfanta Vineri  -  Raton Ratin

   8 - 7

 

 

 

    6

Onix                     -  Arsenal Badon

   6 - 3

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Arsenal Badon

3

2

0

1

11 - 10

6

2

GMT Sfanta Vineri

3

2

0

1

24 - 17

6

3

AS Onix

3

1

1

1

16 - 20

5

4

Raton Ratin

3

0

1

2

12 - 16

1

 

 

 

 

 

 

 

Grupa C

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Sal Hdc Golden Gate-Flash B. Bocsa

8 - 3

 

 

 

 

BT Royal      - Exin Network Cable

9 - 2

 

 

 

 

BT Roya       - Flash Boys Bocsa

 9 - 1

 

 

 

 

Flash Boys Bocsa - Exin Network Cable

 

 

 

 

 

Sal Hdc Golden Gate -  Exin Network C.

4 - 1

 

 

 

 

Sal Hdc Golden Gate - BT Royal

2 - 3

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

BT Royal

3

3

0

0

21 - 5

9

2

Sal Hdc Golden Gate

3

2

0

1

14 - 7

6

3

Flash Boys Bocsa

2

0

0

2

4 - 17

0

4

Exin Network Cable

2

0

0

2

3 - 13

0

 

 

 

 

 

 

Grupa D

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Level X - Tornado Transimont

5 - 7

 

 

 

 

Level X  -  Bad Boys

14 - 3

 

 

 

 

Level X  -  Simion Barnutiu

5 - 4

 

 

 

 

Bad Boys      -  Simion Barnutiu

4 - 19

 

 

 

 

Tornado Transimont - Bad Boys

 2 - 6

 

 

 

 

Tornado Transim. - Simion Barnutiu

3 - 7

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Level X

3

2

0

1

24 - 14

6

2

Simion Barnutiu

3

1

0

1

30 - 12

6

3

Tornado Transimont

3

1

0

2

12 - 18

3

4

Bad Boys

3

1

0

2

13 - 35

3

 

 

 

 

 

 

Grupa E

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Atletico II  -  Viper Team

5 - 2

 

 

 

 

Atletico II  -  Mobila Kiraly Crasna

7 - 0

 

 

 

 

Viper Team  -  B&B

5 - 7

 

 

 

 

B&B             - Mobila Kiraly Crasna

13 - 4

 

 

 

 

Viper Team  -  Mobila Kiraly Crasna

* 0 - 3

 

 

- pe teren 2 - 3

 

Atletico II  -  B&B

 3 - 9

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

B&B

3

3

0

0

29 - 12

9

2

Atletico II

3

2

0

1

15 - 11

6

3

Mobila Kiraly Crasna

3

1

0

2

7 - 20

3

4

Viper Team

3

0

0

3

5 - 15

0

 

 

 

 

 

 

Grupa F

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Gloria Meseseni   - Terra Kid

5 - 2

 

 

 

 

Gloria Meseseni   - Sanatatea Spital

4 - 4

 

 

* 3-2 dupa l.p.

 

Sanatatea Spital   - Terra Kid

4 - 0

 

 

 

 

Super Team         -  Terra Kid

4 - 8

 

 

 

 

Gloria Meseseni   -  Super Team

6 - 6

 

 

* 1-2 dupa l.p.

 

Sanatatea Spital   -  Super Team

 2 - 5

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Gloria Meseseni

3

1

2

0

15 - 12

6

2

Super Team

3

1

1

1

15 - 14

5

3

Sanatatea Spital

3

1

1

1

10 - 9

4

4

Terra Kid

3

1

0

2

10 - 13

3

 

 

 

 

 

 

Grupa G

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

KMO Motors  -  Scorpionii

7 - 7

 

 

* 1-2 dupa l.d.

 

KMO Motors  -  Apia Cetatea Valcau

5 - 5

 

 

* 0-1 dupa l.p.

 

Aventura        -  Apia Cetatea Valcau

1 - 7

 

 

 

 

Aventura        -  Scorpionii

6 - 8

 

 

 

 

KMO Motors  -  Aventura

4 - 4

 

 

 * 3 - 2 dupa l.p.

 

Scorpionii       -  Apia Cetatea Valcau

6 - 3

 

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Scorpionii

3

2

1

0

21 - 16

8

2

Apia C. Valcau

3

1

1

1

15 - 12

5

3

KMO Motors

3

0

3

0

16 - 16

4

4

Aventura

3

0

1

2

11 - 19

1

 

 

 

 

 

 

Grupa H

 

JOCUL

SCOR

DATA

ORA

OBSERVATII

 

Largiana Romanasi  -  Titan Comert

2 - 12

 

 

 

 

Titan Comert           -  Vio`s Team

7 - 5

 

 

 

 

Largiana Romanasi  -  Quuen Victory

8 - 5

 

 

 

 

Vio`s Team               -  Quuen Victory

4 - 4

 

 

* 2 - 0 dupa l.p.

 

Titan Comert            -  Quuen Victory

 3 - 5

 

 

 

 

Largiana Romanasi  -  Vio`s Team

    1 - 5

 

 

 

 

 

CLASAMENT

 

Echipa

J

V

E

I

Golaveraj

Puncte

1

Titan Comert

3

2

0

1

22 - 12

6

2

Vio`s Team

3

1

1

1

14 - 12

5

3

Queen Victory

3

1

1

1

14 - 15

4

4

Largiana Romanasi

3

1

0

2

11 - 22

3

 

 

 

                Echipe calificate pt. faza urmatoare :

 

echipa

gr

 

1

MOBIL TEAM II

A

 

2

PERLA

A

 

3

ARSENAL BADON

B

 

4

GMT SFANTA VINERI

B

 

5

BT ROYAL 

C

 

6

SAL HDC GOLDEN GATE 

C

 

7

SIMION BARNUTIU

D

 

8

LEVEL X

D

 

9

B&B

E

 

10

ATLETICO II

E

 

11

GLORIA MESESENI

F

 

12

 SUPER TEAM

F

 

13

APIA CETATEA VALCAU

G

 

14

SCORPIONII

G

 

15

 TITAN COMERT

H

 

16

 VIO`S TEAM

H

 

 

 

Noutati din Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Semifinalele Cupei Romaniei - Salaj

Dia Guard Divino - Autovip Garden Autoland Hosu Rechini - Boldor Florex Hida

26-04-2019 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Tragerea la sorti - CN al Firmelor si Institutiilor 2018

In urma cu putin timp s-a terminat tragerea la sorti pentru grupele din cadrul Campionatului National al Firmelor si Institutiilor de la Oradea (15 - 17.06.2018)

14-06-2018 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


CUPA CRACIUNULUI - OLD BOYS

Competitia este organizata de ACS Onix Zalau.

07-12-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Derby de Sălaj !

Dia Guard Divino - Autovip Lexus, un joc pentru locul 1 în Campionatul de Minifotbal Onix !

23-03-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

28-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


S-a stabilit programul fazei a II-a din Cupa României. Vezi programul

Cele 32 de formaţii calificate în această fază au fost împărţite în opt grupe a câte patru echipe, primele două clasate urmând să se califice în optimi

13-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


,,Sport Your Life”- competitie U19

Intrecerea este destinata in exclusivitate jucatorilor sub 19 ani, organizata cu sprijinul si sub indrumarea AS Onix Zalau.

18-12-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Campionatul Regional Nord-Vest

Programul jocurilor si orele de disputare al jocurilor din cadrul Campionatului Regional Nord-Vest.

22-05-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Meciurile si arbitri din saptamana 21-27 martie.

Program et. 26 (Liga 1 si 2), et. 25 (Liga 3), et. 16 (Liga firmelor)

26-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 7 - 13 martie

Program et. 24 (Liga 1 si 2), et. 22 (Liga 3), et. 15 (Liga firmelor)

09-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 1 - 6 martie

Program et. XXIII (Liga 1 si 2), et. XXI (Liga 3)

04-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj pe scurt

7

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

2230

Jucatori activi

814

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP