Salaj - Rezultatele si marcatorii Etapei I din Liga I si II

Rezultatele si marcatorii primei etape din Liga I "Autoland Hosu":


 

 

1. Anasport - Blue Team 10 - 3 (3 - 2)

Au marcat: Bogdan Cuceu (5), Cosmin Balmus (3), Adrian Cimpoies si Ciprian Cimpoies, repectiv Claudiu Surducan (3)

 

2. Creaca Jac - Cipricom Focus 5 - 9 (1 - 5)

Au marcat: Vasile Nutiu (2), Bogdan Opris, Razvan Ciurbea si Marcel Ghiurutan, respectiv Marius Cozma (3), Cristian Crisan (2), Nicolae Sandor, Adrian Dobocan, Bogdan Filip si Toth Karoly

 

3. Autoland Hosu - Zona 9 - 3 (2 - 1)

Au marcat: Mihai Gaidos (4), Ionut Iacob (2), Nicolae Micle, Claudiu Murg si Cristinel Csalanos, respectiv Laurean Flonta (2) si Szeredai Tibor

 

4. AS Zauan - Euro Glia Nusfalau 0 - 4 (0 - 0)

Au marcat: Orban Robert (2), Kallai Geza si Farnas Ferencz

 

5. Salamandra - Simoda Macrogroup 1 - 4 (0 - 1)

Au marcat: Radu Sisestean, respectiv Claudiu Jula (2), Andrei Adolean si Uszkai Bela

 

6. Pronet - Sportul Salajean 3 - 5 (1 - 2)

Au marcat: Marius Muntean (2) si Catalin Sabou, respectiv Adrian Farcas (3), Marius Riscau si Ciprian Roja

 

7. Mobil Team Lux Invest - TLH Echinox 9 - 0 (3 - 0)

Au marcat: Marcel Muresan (2), Liviu Islamovici (2), Raul Stanciu (2), Alin Iancau, Halasz Csaba si Mihai Milas

 

8. Atletico Rolex - Europan Sarmasag 0 - 7 (0 - 3)

Au marcat: Marius Micle (4), Cosmin Sabou (2) si Kocsis Tibor

 

Rezultatele si marcatorii primei etape din Liga a II-a  "Group Metal Trading":

 


 

 

1. FC Dacia Zalau - Dodecor Cehu 3 - 4 (1 - 2)

Au marcat: Vlad Lung (2) si Claudiu Tiriac, respectiv Daniel Coste (3) si Claudiu Sava

 

2. Trans Osanu - A. H. Kyrattack 7 - 2 (1 - 2)

Au marcat: Gabriel Boticas (3), Ioan Antal (3) si Nicolae Maxim, respectiv Veres Levente si Cristian Dan

 

3. Adorianis - Cosmo Construct Generalii 2 - 4 (0 - 3)

Au marcat: Andrei Nertan si Andrei Mihoc, respectiv Alexandru Andreica, Murany Zsolt, Hiricsko Zoltan si Andrei Dalnoki

 

4. Cavalerii - Apia Cetate Valcau 1 - 4 (0 - 1)

Au marcat: Mic Radu, respectiv Nicolae Brisc, Aurelian Ghile, Marius Fit si Daniel Muresan

 

5. Diesel Club - Baile Boghis 3 - 0 (neprezentare)

 

6. Dream Team Wariors - Sportul Var 9 - 6 (6 - 1)

Au marcat: Adrian Negrea (5), Raul Brumar (2), Horvath Attila si Mihai Pop, respectiv Ovidiu Moldovan (2) si Marius Muresan (2)

 

7. Vulturii Hida - Vladis Criseni 7 - 4 (2 - 3)

Au marcat: Fechete Ionut (5) si Cornel Onat (2), respectiv Calin Morar (2), Bogdan Pasca si Cristian Pausan

 

8. Logistic Zalau - Perla 2 - 3 (1 - 1)

Au marcat: Mihai Sabou si Alexandru Sabou, respectiv Alexandru Man (2) si Adrian Alba

 

9. Focus Cipricom II - Old Boys Info Plus 3 - 5 (0 - 3)

Au marcat: Adrian Deac (3), respectiv Alexandru Pop (2), Ciprian Deac (2) si Razvan Pop

 

 

Noutati din Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Semifinalele Cupei Romaniei - Salaj

Dia Guard Divino - Autovip Garden Autoland Hosu Rechini - Boldor Florex Hida

26-04-2019 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Tragerea la sorti - CN al Firmelor si Institutiilor 2018

In urma cu putin timp s-a terminat tragerea la sorti pentru grupele din cadrul Campionatului National al Firmelor si Institutiilor de la Oradea (15 - 17.06.2018)

14-06-2018 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


CUPA CRACIUNULUI - OLD BOYS

Competitia este organizata de ACS Onix Zalau.

07-12-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Derby de Sălaj !

Dia Guard Divino - Autovip Lexus, un joc pentru locul 1 în Campionatul de Minifotbal Onix !

23-03-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

28-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


S-a stabilit programul fazei a II-a din Cupa României. Vezi programul

Cele 32 de formaţii calificate în această fază au fost împărţite în opt grupe a câte patru echipe, primele două clasate urmând să se califice în optimi

13-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


,,Sport Your Life”- competitie U19

Intrecerea este destinata in exclusivitate jucatorilor sub 19 ani, organizata cu sprijinul si sub indrumarea AS Onix Zalau.

18-12-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Campionatul Regional Nord-Vest

Programul jocurilor si orele de disputare al jocurilor din cadrul Campionatului Regional Nord-Vest.

22-05-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Meciurile si arbitri din saptamana 21-27 martie.

Program et. 26 (Liga 1 si 2), et. 25 (Liga 3), et. 16 (Liga firmelor)

26-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 7 - 13 martie

Program et. 24 (Liga 1 si 2), et. 22 (Liga 3), et. 15 (Liga firmelor)

09-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 1 - 6 martie

Program et. XXIII (Liga 1 si 2), et. XXI (Liga 3)

04-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj pe scurt

8

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

82

Echipe active

2244

Jucatori activi

814

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP