ZONAL ZALAU: REZULTATE TEHNICE

 La Zalau a avut loc, sambata trecuta, zonalul central si de de nord-vest pentru desemnarea a inca trei participante la Campionatul National care va avea loc la Deva. 

Iata cum au fost impartite in grupe formatiile participante: 

 

td width="25">

 

 

Gr. A

 

 

Gr. B

 

Gr. C

1

SUPER SONYC Bistrita

1

NAPOLI Targu Mures

1

LIN & EMA Alba Iulia

2

PERFECT TEHNOLOHY Cluj

2

 ROS-ALBASTRII Satu Mare

2

OCH  Carei

3

FUBORG Baia Mare

3

VLAD CENTRUM Tarnaveni

3

ALERAD CONSTRUCT Dej

 

In continuare, iata si rezultatele obtinute de echipele participante, asa cum ne-au fost comunicate de domnul IONICA ONICAS, organizatorul competitiei de la Zalau: 

 

 

 

Grupa

Ora

Scor

Arbitri

Observatii

1

NAPOLI Targu Mures – ROS-ALBASTRII Satu Mare

B

12.00

1 - 7

Chis N. - Ciule Ghe.

 

2

LIN & EMA Alba Iulia – OCH Carei

C

13.00

6 - 1

Chis N. – Azimi R.

 

3

SUPER SONYC Bistrita – PERFECT TEHNOLOHY Cluj

A

14.00

1 - 1 *(1 - 3)

  Ciule Ghe - Petrean M

* dupa l.d.

4

NAPOLI Targu Mures – VLAD CENTRUM Tarnaveni

B

15.00

1 - 4

Chis N. - Petrean M.

 

5

LIN & EMA Alba Iulia – ALERAD CONSTRUCT Dej

C

16.00

1 - 3

Chis N. - Ciule Ghe.

 

6

SUPER SONYC Bistrita – FUBORG Baia Mare

A

17.00

1 - 5

Ciule Ghe.- Azimi R.

 

7

ROS-ALBASTRII Satu M.– VLAD CENTRUM Tarnaveni

B

18.00

6 - 0

Chis N. - Ciule Ghe.

 

8

OCH Carei – ALERAD CONSTRUCT Dej

C

19.00

3 - 7

Chis N. - Ciule Ghe.

 

9

PERFECT TEHNOLOHY Cluj – FUBORG Baia Mare

A

20.00

3 – 3 *(5 - 6)

Chis N. - Ciule Ghe.

* dupa l.d.

 

 

 

 

In urma disputarii acestor meciuri, formatiile calificate sunt FUBORG BAIA MARE, ROS-ALBASTRII SATU MARE si ALERAD CONSTRUCT DEJ. 

 

 

 

GRUPA A

J

V

E

I

G

P

1.

FUBORG BAIA MARE

2

1

1

0

8 - 4

5

2.

PERFECT TEHNOLOGY CLUJ

2

0

2

0

4 - 4

3

3.

SUPER SONYC BISTRITA

2

0

1

1

2 - 6

1

 

 

GRUPA B

J

V

E

I

G

P

1.

ROS-ALBASTRI SATU MARE

2

2

0

0

13 - 1

6

2.

VLAD CENTRUM TARNAVENI

2

1

0

1

4 - 7

3

3.

NAPOLI TARGU MURES

2

0

0

2

2 - 11

0

 

 

GRUPA C

J

V

E

I

G

P

1.

ALERAD CONSTRUCT DEJ

2

2

0

0

10 - 4

6

2.

LIN & EMA ALBA IULIA

2

1

0

1

7 - 4

3

3.

OCH CAREI

2

0

0

2

4 - 13

0

 

Foto din campionatul de la Baia Mare, reprezentanta acestui judet, formatia FUBORG calificandu-se la turneul de la Deva. 

 

Noutati din Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Semifinalele Cupei Romaniei - Salaj

Dia Guard Divino - Autovip Garden Autoland Hosu Rechini - Boldor Florex Hida

26-04-2019 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Tragerea la sorti - CN al Firmelor si Institutiilor 2018

In urma cu putin timp s-a terminat tragerea la sorti pentru grupele din cadrul Campionatului National al Firmelor si Institutiilor de la Oradea (15 - 17.06.2018)

14-06-2018 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


CUPA CRACIUNULUI - OLD BOYS

Competitia este organizata de ACS Onix Zalau.

07-12-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Derby de Sălaj !

Dia Guard Divino - Autovip Lexus, un joc pentru locul 1 în Campionatul de Minifotbal Onix !

23-03-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

28-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


S-a stabilit programul fazei a II-a din Cupa României. Vezi programul

Cele 32 de formaţii calificate în această fază au fost împărţite în opt grupe a câte patru echipe, primele două clasate urmând să se califice în optimi

13-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


,,Sport Your Life”- competitie U19

Intrecerea este destinata in exclusivitate jucatorilor sub 19 ani, organizata cu sprijinul si sub indrumarea AS Onix Zalau.

18-12-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Campionatul Regional Nord-Vest

Programul jocurilor si orele de disputare al jocurilor din cadrul Campionatului Regional Nord-Vest.

22-05-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Meciurile si arbitri din saptamana 21-27 martie.

Program et. 26 (Liga 1 si 2), et. 25 (Liga 3), et. 16 (Liga firmelor)

26-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 7 - 13 martie

Program et. 24 (Liga 1 si 2), et. 22 (Liga 3), et. 15 (Liga firmelor)

09-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 1 - 6 martie

Program et. XXIII (Liga 1 si 2), et. XXI (Liga 3)

04-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj pe scurt

2

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

82

Echipe active

2241

Jucatori activi

814

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP