FMR: Program si rezultate - Campionatului Regional S-E, Buzau

CAMPIONATUL REGIONAL SUD - EST

BUZAU , 12 - 14 iunie 2015

 

 

                GRUPA A

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Neatza & Prietenii Bucuresti

3

2

1

0

13 - 5

8p.

2

FC Potlogi Targoviste

3

2

0

1

11 - 5

6p.

3

AS Aktiv Friends Buzau

3

1

1

1

8 - 4

4p.

4

FC Rudi Karevit Chitila

3

0

0

3

4 - 22

0p.

 

Data

Ora

Teren

                               Jocul

Scor

12.06

17.00

T1

 AS Aktiv Friends Buzau - FC Rudi Karevit Chitila

7 - 1

12.06

17.00

T2

FC Potlogi Targoviste - Neata si Prietenii Bucuresti

2 - 4

12.06

21.00

T1

FC Potlogi Targoviste - FC Rudi Karevit Chitila

7 - 1

12.06

21.00

T2

AS Aktiv Friends Buzau - Neata si Prietenii Bucuresti

1 - 1 ( 2- 3 dld)

13.06

09.00

T1

AS Aktiv Friends Buzau - FC Potlogi Targoviste

0 - 2

13.06

09.00

T2

FC Rudi Karevit Chitila - Neata si Prietenii Bucuresti

2 - 8

 

 

GRUPA B

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Expertii 2000 Rimnicu-Valcea

3

2

0

1

13 - 7

6p.

2

Phoenix Craiova

3

2

0

1

9 - 7

6p.

3

Marix Atletic Via Soft Tulcea

3

2

0

1

8 - 8

6p.

4

AGI Construct Buzau

3

0

0

3

3 - 10

0p.

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

15.00

T1

Phoenix Craiova - AGI Construct Buzau

3 - 2

12.06

15.00

T2

Expertii 2000 Rimnicu-Valcea -Marix Atletic Soft Tulcea

6 - 2

12.06

19.00

T1

Expertii 2000 Rimnicu-Valcea - AGI Construct Buzau

5 - 1

12.06

19.00

T2

Phoenix Craiova - Marix Atletic Via Soft Tulcea

2 - 3

13.06

11.00

T1

Phoenix Craiova - Expertii 2000 Rimnicu-Valcea

4 - 2

13.06

11.00

T2

AGI Construct Buzau - Marix Atletic Via Soft Tulcea

0 - 3

  *T1 – CFR Arena ; *T2 – Pedagogic Arena

                  GRUPA C

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Chedra Tax Ploiesti

3

2

1

0

15 - 7

7p.

2

Tanzmannschaft Bucuresti

3

2

0

1

8 - 6

6p.

3

Dorally Scapino Constanta

3

1

1

1

10 - 10

5p.

4

Pro Junior Craiova

3

0

0

3

6 - 16

0p.

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

16.00

T1

Tanzmannschaft Bucuresti - Chedra Tax Ploiesti

1 - 4

12.06

16.00

T2

Dorally Scapino Constanta - Pro Junior Craiova

5 - 3

12.06

20.00

T1

Dorally Scapino Constanta - Chedra Tax Ploiesti

3 - 3(3-2 dld)

12.06

20.00

T2

Tanzmannschaft Bucuresti - Pro Junior Craiova

3 - 0

13.06

10.00

T1

Tanzmannschaft Bucuresti - Dorally Scapino Constanta

4 - 2

13.06

10.00

T2

Chedra Tax Ploiesti - Pro Junior Craiova

8 - 3

 

GRUPA D

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Top Sport Constanta

3

2

0

1

12 - 6

6p.

2

AS Vispesti 2010 Ploiesti

3

2

0

1

6 - 8

6p.

3

ACS Delta Force Tulcea

3

1

1

1

7 - 6

5p.

4

Iancris Rimnicu-Valcea

3

0

0

3

5 - 10

1p.

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

18.00

T1

AS Vispesti 2010 Ploiesti - Iancris Rimnicu-Valcea

3 - 0

12.06

18.00

T2

ACS Delta Force Tulcea - Top Sport Constanta

3 - 1

12.06

22.00

T1

ACS Delta Force Tulcea - Iancris Rimnicu-Valcea

3 - 3 (5-4 dld)

12.06

22.00

T2

AS Vispesti 2010 Ploiesti - Top Sport Constanta

1 - 7

13.06

12.00

T1

AS Vispesti 2010 Ploiesti - ACS Delta Force Tulcea

2 - 1

13.06

12.00

T2

Iancris Rimnicu-Valcea - Top Sport Constanta

2 - 4

  *T1 – CFR Arena ; *T2 – Pedagogic Arena

 

 

 

 

 

SFERTURI DE FINALA

 

Tragerea la sorți: Urna 1 – echipele clasate pe locul 1

                               Urna 2 – echipele clasate pe locul 2

 

două echipe din aceași grupă nu se pot întâlni în sferturi. În caz de egalitate la jocurile din grupă, se execută lovituri de la 7 m. Se acordă 2 p la victorie, 1 p la învins.

 

 

SAMBATA, 13 IUNIE 2014  *T1 – Pedagogic Arena 

 

joc

ORA

Teren

 

 

SCOR

1

19.00

1

Experti 2000 Rimnicu-Valcea 

FC Potlogi Targoviste 

 7 - 3

2

20.00

1

Top Sport Constanta 

Tanzmannschaft Bucuresti 

 2 - 4

3

21.00

1

Neatza & Prietenii Bucuresti 

AS Vispesti 2010 Ploiesti 

 2 - 0

4

22.00

1

Chedra Tax Ploiesti 

Phoenix Craiova 

 0-0 (2-3 dld) 

 

DUMINICA, 14.06.2015  *T1 – Pedagogic Arena 

SEMIFINALE

ORA

Teren

 

 

SCOR

09.00

1

Expertii Rm. Valcea

Tanzmannschaft Bucuresti

 2-4

10.00

1

Neatza & Prietenii Bucuresti

Phoenix Craiova  

0-0 (1-0 dld) 

 

FINALA MICA – LOC 3-4 *T1 – Pedagogic Arena 

ORA

Teren

 

 

SCOR

13.00

1

 Experti 2000 Ramnicu Valcea 

 Phoenix Craiova 

 2-3

FINALA MARE *T1 – Pedagogic Arena 

ORA

Teren

 

 

SCOR

14.00

1

 Tanzmannschaft Bucuresti

Neatza & Prietenii Bucuresti

 1-1 (2-3 dld) 

Noutati din Campionatul de minifotbal Bucuresti

Bucuresti: Inscrieri in Liga 3 pentru echipele nou infiintate

In sezonul trecut al Campionatului de Minifotbal Bucuresti au participat peste 70 de echipe

06-07-2016 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Bucuresti: Record de participare, 70 de echipe

Campionatul de Minifotbal Bucuresti da sase jucatori la echipa nationala

29-02-2016 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


MTS i-a felicitat pe campionii europeni la minifotbal

Ministrul Gabriela Szabo, alături de Secretarul de Stat pe probleme de Sport, Carmen Tocală, i-au întâmpinat pe "tricolori"!

03-10-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Campionii europeni, invitati la sediul MTS

Doamna ministru Gabriela Szabo ii va felicita pe cei care au cucerit al saselea miniEURO consecutiv.

02-10-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, campioana Europei la minifotbal! Din nou!

Nationala noastra a invins gazda GCroatia in ultimul act, 5-1

26-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania incheie en-fanfare meciurile din Grupa B

Victorie impotriva Bulgariei la scor de neprezentare

24-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, victorie inainte de miniEURO 2015

"Tricolorii" au castigat ultimul amical de la Oradea, 2-1 cu Republica Moldova

20-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, remiza cu selectionata Bihorului

Echipa nationala de minifotbal a Romaniei a disputat primul meci amical de la Oradea.

18-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


FMR: Romania a invins Moldova in primul amical de la Iasi

"Tricolorii" se indreapta cu pasi mari spre debutul la miniEURO 2015

29-08-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Campionatul de minifotbal Bucuresti pe scurt

3

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

176

Echipe active

2555

Jucatori activi

1042

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP