FMR: Programul Campionatului National 2015

 TURNEUL FINAL AL CAMPIONATULUI NATIONAL

 

Arad , 03 - 05 iulie 2015

 

 GRUPA A

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Dorna Vatra Dornei 

 

 

 

 

 

 

2

 Tanzmannschaft Bucuresti 

 

 

 

 

 

 

3

Marca Inregistrata Sibiu 

 

 

 

 

 

 

4

River Plate Bistrita  

 

 

 

 

 

 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

03.06

15.00

T1

  A1-A4: Dorna Vatra Dornei - River Plate Bistrita 

 

03.06

15.00

T2

A2-A3:  Tanzmannschaft Bucuresti - Marca Inregistrata 

 

03.06

19.00

T1

A1-A3: Dorna Vatra Dornei - Marca Inregistrata 

 

03.06

19.00

T2

A2-A4: Tanzmannschaft Bucuresti - River Plate Bistrita 

 

04.06

09.00

T1

A1-A2: Dorna Vatra Dornei - Tanzmannschaft Bucuresti

 

04.06

09.00

T2

A3-A4: Marca Inregistrata Sibiu - River Plate Bistrita

 

 

       GRUPA B

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Autovip Garden Simleu Silvaniei

 

 

 

 

 

 

2

RMC 24 Alba Iulia

 

 

 

 

 

 

3

Phoenix Craiova

 

 

 

 

 

 

4

Auto Driver Iasi

 

 

 

 

 

 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

03.06

16.00

T1

  B1-B4: Autovip Garden - Auto Driver Iasi

 

03.06

16.00

T2

B2-B3: RMC 24 Alba Iulia - Phoenix Craiova

 

03.06

20.00

T1

B1-B3: Autovip Garden - Phoenix Craiova

 

03.06

20.00

T2

B2-B4: RMC 24 Alba Iulia - Auto Driver Iasi

 

04.06

10.00

T1

B1-B2: Autovip Garden - RMC 24 Alba Iulia

 

04.06

10.00

T2

B3-B4: Phoenix Craiova - Auto Driver Iasi

 

     

 

       GRUPA C

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Juventus Sibiu

 

 

 

 

 

 

2

E.ON Iasi

 

 

 

 

 

 

3

RAAL Bistrita

 

 

 

 

 

 

4

Expertii 2000 Rm. Valcea

 

 

 

 

 

 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

03.06

17.00

T1

  C1-C4: Juventus Sibiu - Expertii 2000 Rm. Valcea

 

03.06

17.00

T2

C2-C3: E.ON Iasi - RAAL Bistrita

 

03.06

21.00

T1

C1-C3: Juventus Sibiu - RAAL Bistrita

 

03.06

21.00

T2

C2-C4: E.ON Iasi - Expertii 2000 Rm. Valcea

 

04.06

11.00

T1

C1-C2: Juventus Sibiu - E.ON Iasi

 

04.06

11.00

T2

C3-C4: RAAL Bistrita - Expertii 2000 Rm. Valcea

 

 

       GRUPA D

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Neatza & Prietenii Bucuresti

 

 

 

 

 

 

2

Fan Courier Zalau

 

 

 

 

 

 

3

Coriolan Bacau

 

 

 

 

 

 

4

AEM Timisoara

 

 

 

 

 

 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

03.06

18.00

T1

  D1-D4: Neatza & Prietenii Buc. - AEM Timisoara

 

03.06

18.00

T2

D2-D3: Fan Courier Zalau - Coriolan Bacau

 

03.06

22.00

T1

D1-D3: Neatza & Prietenii  - Coriolan Bacau

 

03.06

22.00

T2

D2-D4: Fan Courier Zalau - AEM Timisoara

 

04.06

12.00

T1

D1-D2: Neatza & Prietenii - Fan Courier Zalau

 

04.06

12.00

T2

D3-D4: Coriolan Bacau - AEM Timisoara

 

 

SFERTURI DE FINALA:

 

Pt .tragerea la sorți: Urna 1 - echipele clasate pe locul 1, iar în Urna 2 - echipele clasate pe locul 2.

 

Nota: - Două echipe din aceași grupă nu se pot întâlni în sferturile de finală.

           - În caz de egalitate în jocurile din grupă, se execută lovituri de departajare de la 7 m.  Se acordă două puncte echipei învingătoare iar echipa învinsa, rămâne cu un punct.

 

 

SAMBATA, 04 iulie 2014

 

joc

ORA

Teren

 

 

SCOR

1

18.00

1

 

 

 

2

19.00

1

 

 

 

3

20.00

1

 

 

 

4

21.00

1

 

 

 

 

DUMINICA, 05 iulie 2015

SEMIFINALE

ORA

joc

 

 

SCOR

09.00

1

Castigator 1

castigator 2

 

10.00

2

Castigator 3

Castigator 4

 

 

FINALA MICA,  LOCURILE  3 - 4

ORA

Teren

 

 

SCOR

13.00

1

Invins joc 1

Invins joc 2

 

 

FINALA MARE

ORA

Teren

 

 

SCOR

14.00

1

castigator joc 1

castigator joc 2

 

 

Noutati din Campionatul de minifotbal Bucuresti

Bucuresti: Inscrieri in Liga 3 pentru echipele nou infiintate

In sezonul trecut al Campionatului de Minifotbal Bucuresti au participat peste 70 de echipe

06-07-2016 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Bucuresti: Record de participare, 70 de echipe

Campionatul de Minifotbal Bucuresti da sase jucatori la echipa nationala

29-02-2016 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


MTS i-a felicitat pe campionii europeni la minifotbal

Ministrul Gabriela Szabo, alături de Secretarul de Stat pe probleme de Sport, Carmen Tocală, i-au întâmpinat pe "tricolori"!

03-10-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Campionii europeni, invitati la sediul MTS

Doamna ministru Gabriela Szabo ii va felicita pe cei care au cucerit al saselea miniEURO consecutiv.

02-10-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, campioana Europei la minifotbal! Din nou!

Nationala noastra a invins gazda GCroatia in ultimul act, 5-1

26-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania incheie en-fanfare meciurile din Grupa B

Victorie impotriva Bulgariei la scor de neprezentare

24-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, victorie inainte de miniEURO 2015

"Tricolorii" au castigat ultimul amical de la Oradea, 2-1 cu Republica Moldova

20-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Romania, remiza cu selectionata Bihorului

Echipa nationala de minifotbal a Romaniei a disputat primul meci amical de la Oradea.

18-09-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


FMR: Romania a invins Moldova in primul amical de la Iasi

"Tricolorii" se indreapta cu pasi mari spre debutul la miniEURO 2015

29-08-2015 | Campionatul de minifotbal Bucuresti


Campionatul de minifotbal Bucuresti pe scurt

3

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

176

Echipe active

2555

Jucatori activi

1042

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP