CUPA ADRIDAN editia 5-a PIATRA NEAMT

 rezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :

grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). MURESUL-FESTIV BUCIUM ROMAN:2-5. MARCATORI:BURCA,PATRATESCU respectiv CATARGIU B(2),CATARGIU D,BANGA,CRACIUN.
CLASAMENT FINAL: 1.CORIOLAN BACAU-6pct. 2.FESTIV BUCIUM ROMAN-3pct. 3.MURESUL-0pct
grupa C:FENIX PLAY-AS TEIUL POIANA TEIULUI:9-4. MARCATORI:NECHITA(4),AVRAM(2),NUTU(2),ALISTAR respectiv PARVU(2),LUPASCU,VARTIC. BCM-AS TEIUL POIANA TEIULUI:8-0. MARCATORI:MINOVICI(4),HONEA(2),MOROSANU,MAXIM. BCM-FENIX PLAY:2-2(5-4 dplddp):MARCATORI:MINOVICI,HONEA respectiv BORDEANU,MORTUN.
CLASAMENT FINAL: 1.BCM BACAU-5pct. 2. FENIX PLAY-4pct. 3.AS TEIUL POIANA TEIULUI-0pct.
grupa D: MARY TOUR IASI-GOLDEN BOYS:1-7. MARCATORI:TOFAN respectiv MATEI(3),SENTES,CORMAN,BRACAU,ROMASCANU. GLADIATORII-MARY TOUR IASI:0-3. MARCATORI:HARAGEA(3). GOLDEN BOYS-GLADIATORII:5-4. MARCATORI:ROMASCANU(3),LUPU,SENTES respectiv BALAJEL,SERBAN.
CLASAMENT FINAL: 1.GOLDEN BOYS-6pct. 2 MARY TOUR IASI-3pct. 3. GLADIATORII-0pct.
SFERTUL 1:CORIOLAN BACAU-PABO TEAM PASCANI:4-1. MARCATORI:HURDUBEI(3),GHEORGHE respectiv APOSTOL.
SFERTUL 2:VOLTA-FESTIV BUCIUM ROMAN:5-1. MARCATORI: STANGACIU(4),TUGUI respectiv BANGA.
SFERTUL 3: BCM BACAU-MARY TOUR IASI:1-6. MARCATORI: OANET respectiv HARAGEA,STERE,STIRBET,MOISI,AVADANEI,TOFAN.
SFERTUL 4: GOLDEN BOYS-FENIX PLAY:3-1. MARCATORI:ROMASCANU,MATEI,CORMAN respectiv AVRAM.
SEMIFINALA 1: VOLTA-CORIOLAN BACAU:1-4. MARCATORI: STANGACIU respectiv PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,BOGHIAN.
SEMIFINALA 2; GOLDEN BOYS-MARY TOUR:4-1(0-3). IN URMA CONTESTATIEI DEPUSE DE CATRE DELEGATUL ECHIPEI MARY TOUR IASI IN PAUZA MECIULUI CU PRIVIRE LA DREPTUL DE JOC LA 2JUCATORI DE LA ECHIPA GOLDEN BOYS, ORGANIZATORUL ACESTEI COMPETITIE A LUAT DECIZIA DE A OMOLOGA REZULTATUL JOCULUI CU SCORUL DE 3-0 IN FAVOAREA ECHIPEI DIN IASI CU MOTIVATIA CA CEI 2 JUCATORI CONTESTATI AU JUCAT LA ECHIPA BCM BACAU SI AU FOST TRECUTI IN RAPOARTELE DE JOC AL RESPECTIVEI ECHIPE.
FINALA LOCURILE 3-4: VOLTA-GOLDEN BOYS duminica 15 aprilie Baza Sportiva AdriDan ora 16 rezultat final 0-3
FINALA LOCURILE 1-2: CORIOLAN BACAU-MARY TOUR IASI ora 17. rezultat final 4-2.
Premii speciale;-cel mai bun jucator-PANAINTE IONUT echipa CORIOLAN
-cel mai bun portar-LEPADATU STEFAN-CORIOLAN
-golgheter-STANGACIU FLORIN-VOLTArezultate minifotbal CUPA ADRIDAN :
grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGACIU respectiv CHIRILA. GRANT ELITE-PABO TEAM PASCANI:0-0(2-3dplddp)
CLASAMENT FINAL: 1.VOLTA-5pct. 2.PABO TEAM PASCANI-3pct. 3.GRANT ELITE-1pct
grupa B: CORIOLAN BACAU-MURESUL:6-2.MARCATORI:PEANCA(2),PANAINTE,GHEORGHE,FURTUNA,DOBOS respectiv BURCA,STACHIE. FESTIV BUCIUM ROMAN-CORIOLAN BACAU:1-2. MARCATORI:CATARGIU B respectiv DOBOS(2). M

Noutati din Campionatul Municipiului Piatra Neamt

CUPA ROMANIEI la minifotbal PIATRA NEAMT editia 9-a

CUPA ROMANIEI la minifotbal faza locala PIATRA NEAMT editia 9-a: finala locurile 3-4. RAPID-TINERETUL ROZNOV:5-2. MARCATORI: IONASCU(2),GRIGORITA(2),BRACON respectiv LIDU,BURLACU.jucatorul meciului IONASCU DAN. finala locurile 1-2. FENIX PLAY-UNICA

10-02-2019 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


2018-An de referinta pentru minifotbalul nemtean

In al optulea an de activitate al asociatie nostre pot afirma cu certitudine ca anul competitional 2017-2018 a fost cel mai bun.Toate reprezentantele nemtene participante la turneele nationaleau contribuit la zestrea de puncte ce se va adauga in clas

24-07-2018 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


CUPA ADRIDAN editia 5-a PIATRA NEAMT

rezultate minifotbal CUPA ADRIDAN : ASOCIATIADEMINIFOTBAL NEAMT·14 APRILIE 201821 cititori grupa A: PABO TEAM PASCANI-VOLTA;2-2(4-5 dplddp). MARCATORI:DAVIDOAIA,MOROSANU respectiv STANGACIU(2). VOLTA-GRANT ELITE:2-1. MARCATORI:TUGUI,STANGAC

15-04-2018 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


FENIX PLAY CAMPIOANA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

FENIX PLAY CAMPIOANA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

20-01-2014 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


PIATRA NEAMT: ROMANEL FENIX CAMPIOANA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

PIATRA NEAMT: ROMANEL FENIX CAMPIOANA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

17-06-2013 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


PIATRA NEAMT: FINALA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

PIATRA NEAMT: FINALA CUPEI ROMANIEI ADRIDAN

12-06-2013 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


CUPA ROMANIEI ADRIDAN SEMI-FINALE

CUPA ROMANIEI ADRIDAN SEMI-FINALE

11-06-2013 | Campionatul Municipiului Piatra Neamt


Sponsori Campionatul Municipiului Piatra Neamt

logo
motan
kober
CONSILIUL JUDETEAN NEAMT
LUNA TRANSPORT
DINAMIC92
COMES SAVINESTI
VOLTA
PRIMARIA PIATRA NEAMT
JOMA

Campionatul Municipiului Piatra Neamt pe scurt

0

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

51

Echipe active

880

Jucatori activi

593

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP