JOGA BONITO

Duminica, 26 Mai 2019
Marti, 21 Mai 2019
Et.9
22:00
Duminica, 19 Mai 2019
Luni, 13 Mai 2019
Duminica, 5 Mai 2019
Miercuri, 24 Aprilie 2019
Sambata, 20 Aprilie 2019
Et.4
21:00
Sambata, 13 Aprilie 2019
Duminica, 7 Aprilie 2019
Duminica, 31 Martie 2019

Clasament Play-OFF 2019

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 REKORD 10 8 1 1 62 19 43 25
2 BEER HUNTERS 10 7 2 1 46 22 24 23
3 JOGA BONITO 10 6 0 4 49 34 15 18
4 AMPOI TEAM 10 2 2 6 28 54 -26 8
5 C.T.C. ALBA 10 2 1 7 39 67 -28 7
6 PACLISA CITY 10 2 0 8 30 58 -28 6
Bedelean

Bedelean Raul Sebastian

Data nasterii: 23-04-1998

AL001655

Boldi

Boldi Claudiu

Data nasterii: 29-11-1985

AL001155

Crisan

Crisan Ovidiu

Data nasterii: 11-09-1983

AL000817

Csegoldi

Csegoldi Szilard

Data nasterii: 25-01-1994

AL001116

Frentiu

Frentiu Razvan

Data nasterii: 02-01-1993

AL000821

Gusat

Gusat Aurel

Data nasterii: 21-09-1969

AL000375

Hada

Hada Alexandru

Data nasterii: 02-06-1991

AL000358

Hulea

Hulea Denis Ovidiu

Data nasterii: 13-10-1999

AL001691

Ivascu

Ivascu Catalin

Data nasterii: 16-04-1994

AL001480

Joldes

Joldes Paul

Data nasterii: 08-08-1994

AL000279

Lodroman

Lodroman Traian Marius

Data nasterii: 20-02-1991

AL000685

Man

Man Maxim Alexandru

Data nasterii: 05-10-1992

AL001654

Oara

Oara Claudiu

Data nasterii: 03-05-1988

AL000263

Oltean

Oltean Mihai Silviu

Data nasterii: 03-09-1992

AL000694

Popa

Popa Dorin Olimpiu

Data nasterii: 25-09-1983

AL000382

Tripsa

Tripsa Robert Ioan

Data nasterii: 25-01-1996

AL001414

Vas

Vas Andrei Paul

Data nasterii: 16-11-1983

AL000683

Bedelean Raul SebastianAL001655
Boldi ClaudiuAL001155
Crisan OvidiuAL000817
Csegoldi SzilardAL001116
Frentiu RazvanAL000821
Gusat AurelAL000375
Hada AlexandruAL000358
Hulea Denis OvidiuAL001691
Ivascu CatalinAL001480
Joldes PaulAL000279
Lodroman Traian MariusAL000685
Man Maxim AlexandruAL001654
Oara ClaudiuAL000263
Oltean Mihai SilviuAL000694
Popa Dorin OlimpiuAL000382
Tripsa Robert IoanAL001414
Vas Andrei PaulAL000683

Presedinte: GUSAT AUREL

Presedinte de onoare: NICU DANCIU

Vicepresedinte: MOGUT GABRIEL

Organizator de competitii: PREJA HORATIU

Antrenor: RUSCA IONEL

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP