RMC 24

Sambata, 25 Mai 2019
Et.10
21:00
Marti, 21 Mai 2019
Et.9
19:00
Vineri, 17 Mai 2019
Duminica, 12 Mai 2019
Et.7
18:00
Duminica, 5 Mai 2019
Et.6
18:00
Marti, 23 Aprilie 2019
Et.5
21:00
Duminica, 21 Aprilie 2019
Et.4
20:00
Luni, 15 Aprilie 2019
Duminica, 7 Aprilie 2019
Et.2
19:00
Duminica, 31 Martie 2019
Et.1
21:00

Clasament Play-out 2019

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 STH 10 8 2 0 70 22 48 26
2 RMC 24 10 8 1 1 69 36 33 25
3 EUROHOUSE 10 6 1 3 57 36 21 19
4 EDROMEC 10 4 0 6 37 47 -10 12
5 BRIGADA 10 2 0 8 23 63 -40 6
6 SPORTUL TELNA 10 0 0 10 22 74 -52 0
Bibotean

Bibotean Ovidiu

Data nasterii: 07-12-1981

AL000036

Bleza

Bleza Augustin Adrian

Data nasterii: 23-10-1990

AL001189

Botei

Botei Nicolae

Data nasterii: 17-03-1981

AL000933

Cirstea

Cirstea Radu Andrei

Data nasterii: 30-11-1994

AL001680

Crisan

Crisan Claudiu

Data nasterii: 25-11-1974

AL000024

Cristea

Cristea Ionel

Data nasterii: 28-06-1986

AL000025

Iuoras

Iuoras Marius

Data nasterii: 24-11-1986

AL000908

Marginean

Marginean Alex Cristian

Data nasterii: 07-06-1995

AL000805

Nicula

Nicula Radu

Data nasterii: 24-12-1981

AL000102

Oarga

Oarga Raul

Data nasterii: 22-11-1975

AL000754

Popa

Popa Alin

Data nasterii: 23-08-1978

AL000019

Posa

Posa Daniel Victor

Data nasterii: 20-10-1988

AL001688

Rotar

Rotar Mihai

Data nasterii: 07-10-1982

AL001678

Sabau

Sabau Claudiu

Data nasterii: 09-01-1987

AL001676

Sandru

Sandru Silviu Claudiu

Data nasterii: 11-04-1982

AL000035

Susman

Susman Gheorghe

Data nasterii: 16-04-1984

AL001677

Toth

Toth Adam

Data nasterii: 08-07-1980

AL001562

Bibotean OvidiuAL000036
Bleza Augustin AdrianAL001189
Botei NicolaeAL000933
Cirstea Radu AndreiAL001680
Crisan ClaudiuAL000024
Cristea IonelAL000025
Iuoras MariusAL000908
Marginean Alex CristianAL000805
Nicula RaduAL000102
Oarga RaulAL000754
Popa AlinAL000019
Posa Daniel VictorAL001688
Rotar MihaiAL001678
Sabau ClaudiuAL001676
Sandru Silviu ClaudiuAL000035
Susman GheorgheAL001677
Toth AdamAL001562

Presedinte: BOTEI NICOLAE

Presedinte de onoare: RUSAN MARCEL

Vicepresedinte: SANDRU SILVIU

Organizator de competitii: DORA

Antrenor: ZOHAN

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP