c

Clasament Federatia Europeana de Minifotbal

# Echipa Punctaj
1 Cehia 4025
2 Romania 3464
3 Rusia 2756
4 Bosnia 2399
5 Ungaria 2267
6 Slovenia 2147
7 Kazakhstan 2078
8 Croatia 2060
9 Germania 1874
10 Muntenegru 1808
11 Polonia 1268
12 Franța 1202
13 Spania 1103
14 Anglia 1019
15 Slovacia 821
16 Grecia 746
17 Serbia 731
18 Scoția 662
19 Bulgaria 659
20 Țara Galilor 581
21 Republica Moldova 482
22 Turcia 431
23 Portugalia 425
24 Italia 365
25 Letonia 362
26 Israel 347
27 Ucraina 347
28 Austria 338
29 Irlanda 281
30 Lituania 212
31 Estonia 185
32 Luxemburg 50
33 Belgia 50
34 Cipru 50

Comunicate Federatia de Minifotbal din Romania

Componența și programul celor 32 de grupe ale Cupei României - Sibiu 2018

Componența și programul celor 32 de grupe ale Cupei României - Sibiu 2018

22-06-2018

În această seară, cele 96 de echipe participante la Cupa României de la Sibiu și-au aflat adversarii. Competiția are loc între 29 iunie și 1 iulie pe 8 terenuri.

Urnele valorice pentru tragerea la sorți a Cupei României - Sibiu 2018

Urnele valorice pentru tragerea la sorți a Cupei României - Sibiu 2018

22-06-2018

În această seară, cu începere de la ora 20:00, în direct pe pagina de Facebook a FMR, are loc tragerea la sorți a celor 32 de grupe ale Cupei României, ediția 2018, Sibiu, 29 iunie - 1 iulie.

Tragerea la sorți a grupelor Cupei României de la Sibiu are loc vineri

Tragerea la sorți a grupelor Cupei României de la Sibiu are loc vineri

20-06-2018

Vineri, 22 iunie, de la ora 20:00, va avea loc tragerea la sorți a grupelor Cupei României, ediția 2018, Sibiu. Meciurile vor avea loc pe 8 terenuri.

Coriolan Bacău - noua campioană națională a Firmelor și Instituțiilor!

Coriolan Bacău - noua campioană națională a Firmelor și Instituțiilor!

19-06-2018

În perioada 15-17 iunie a avut loc la Oradea, Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor, turneu final la care au participat 39 de echipe. Coriolan Bacău s-a încununat campioană națională.


Componența grupelor și programul Campionatului Național al Firmelor

Componența grupelor și programul Campionatului Național al Firmelor

15-06-2018

Joi seara, de la ora 21:00, s-au tras la sorți grupele Campionatului Național al Firmelor și Instituțiilor de la Oradea. Meciurile încep vineri la ora 12:00 pe Baza Sportivă Tineretului.

Urnele valorice pentru Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor

Urnele valorice pentru Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor

14-06-2018

Turneul final are loc la Oradea între 15 și 17 iunie.

Echipe participante și program - C.N. Firme și Instituții, Oradea, 2018

Echipe participante și program - C.N. Firme și Instituții, Oradea, 2018

12-06-2018

Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor va avea loc în acest an la Oradea pe Baza Sportivă Tineretului în perioada 15-17 iunie și se va bucura de prezența a 39 de echipe la start.

REZULTATE în timp REAL - Campionatele Regionale - 2018

REZULTATE în timp REAL - Campionatele Regionale - 2018

06-06-2018

Aici puteți urmări, începând de vineri, 8 iunie, rezultatele în timp real la cele 4 campionate regionale din țară: Arad, Bistrița, Ploiești și Craiova.


Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest, Arad

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest, Arad

06-06-2018

În cele ce urmează vă prezentăm programul complet al meciurilor ce vor avea loc în cadrul Campionatului Nord-Vest de la Arad, meciuri ce vor avea loc la Baza Sportivă Desavoia între 8 și 10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, Ploiești

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, Ploiești

06-06-2018

Vă prezentăm în cele ce urmează programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, ce va avea loc la Ploiești pe Baza Sportivă Kiru Sport între 8 și 10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest, Craiova

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest, Craiova

06-06-2018

UPDATE - Varianta finală a programului jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest de la Craiova, 8-10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est,Bistrița

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est,Bistrița

05-06-2018

În perioada 8-10 iunie va avea loc la Bistrița, Campionatul Regional Nord-Est. Primele 4 clasate se vor califica mai departe la Campionatul Național de la Alba Iulia (6-8 iulie).


Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP