c

Clasament National Federatia de Minifotbal din Romania

# Campionatul Punctaj
1 IASI, IASI 275
2 TIMIS, TIMISOARA 263
3 SIBIU, LUCEAFARUL 251
4 SALAJ, ZALAU 246
5 BUZAU, BUZAU 197
6 BUCURESTI 188
7 HUNEDOARA, DEVA 171
8 PRAHOVA, PLOIESTI 153
9 BACAU, BACAU 150
10 BISTRITA NAS, BISTRITA 113
11 CLUJ, CLUJ 113
12 MARAMURES, BAIA-MARE 105
13 ALBA, WINNERS (Alba-Iulia) 105
14 GALATI, GALATI 97
15 ARAD. LIGA DESAVOIA 84
16 NEAMT, ROMAN 83
17 VALCEA, RM VALCEA LJM 82
18 SUCEAVA, SUCEAVA 81
19 HUNEDOARA, HUNEDOARA 81
20 VRANCEA, FOCSANI 80
21 DOLJ, CRAIOVA 78
22 SATU MARE, SATU MARE 76
23 ALBA, FAIR-PLAY - Alba Iulia 72
24 ILFOV, BUFTEA 71
25 BIHOR, ORADEA 67
26 SIBIU, FAIR-PLAY 67
27 CONSTANTA, CONSTANTA 66
28 CLUJ, FLORESTI 65
29 DAMBOVITA, TARGOVISTE 58
30 TULCEA, TULCEA 57
31 GORJ, TG-JIU 46
32 SIBIU, MEDIAS 46
33 NEAMT, PIATRA NEAMT 45
34 CARAS SEVERIN, RESITA 44
35 ARAD, ARENA IONUT POPA 43
36 VASLUI, VASLUI 42
37 SUCEAVA, VATRA DORNEI 40
38 IASI, PASCANI 36
39 CLUJ, DEJ 35
40 MEHEDINTI, DROBETA T.S. 33
41 VALCEA, RM VALCEA CJM 24
42 BRAȘOV, BRAȘOV 22
43 MUREȘ, TG-MUREȘ 20
44 CLUJ, TURDA 17
45 SATU MARE, CAREI 17
46 BOTOȘANI, BOTOȘ 15
47 DOLJ,CRAIOVA LM 12
48 IAȘI,STUDENȚESC 12
49 HD, ORĂȘTIE 11
50 ALBA, CUGIR 9
51 HD, BRAD 8

Comunicate Federatia de Minifotbal din Romania

Componența și programul celor 32 de grupe ale Cupei României - Sibiu 2018

Componența și programul celor 32 de grupe ale Cupei României - Sibiu 2018

22-06-2018

În această seară, cele 96 de echipe participante la Cupa României de la Sibiu și-au aflat adversarii. Competiția are loc între 29 iunie și 1 iulie pe 8 terenuri.

Urnele valorice pentru tragerea la sorți a Cupei României - Sibiu 2018

Urnele valorice pentru tragerea la sorți a Cupei României - Sibiu 2018

22-06-2018

În această seară, cu începere de la ora 20:00, în direct pe pagina de Facebook a FMR, are loc tragerea la sorți a celor 32 de grupe ale Cupei României, ediția 2018, Sibiu, 29 iunie - 1 iulie.

Tragerea la sorți a grupelor Cupei României de la Sibiu are loc vineri

Tragerea la sorți a grupelor Cupei României de la Sibiu are loc vineri

20-06-2018

Vineri, 22 iunie, de la ora 20:00, va avea loc tragerea la sorți a grupelor Cupei României, ediția 2018, Sibiu. Meciurile vor avea loc pe 8 terenuri.

Coriolan Bacău - noua campioană națională a Firmelor și Instituțiilor!

Coriolan Bacău - noua campioană națională a Firmelor și Instituțiilor!

19-06-2018

În perioada 15-17 iunie a avut loc la Oradea, Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor, turneu final la care au participat 39 de echipe. Coriolan Bacău s-a încununat campioană națională.


Componența grupelor și programul Campionatului Național al Firmelor

Componența grupelor și programul Campionatului Național al Firmelor

15-06-2018

Joi seara, de la ora 21:00, s-au tras la sorți grupele Campionatului Național al Firmelor și Instituțiilor de la Oradea. Meciurile încep vineri la ora 12:00 pe Baza Sportivă Tineretului.

Urnele valorice pentru Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor

Urnele valorice pentru Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor

14-06-2018

Turneul final are loc la Oradea între 15 și 17 iunie.

Echipe participante și program - C.N. Firme și Instituții, Oradea, 2018

Echipe participante și program - C.N. Firme și Instituții, Oradea, 2018

12-06-2018

Campionatul Național al Firmelor și Instituțiilor va avea loc în acest an la Oradea pe Baza Sportivă Tineretului în perioada 15-17 iunie și se va bucura de prezența a 39 de echipe la start.

REZULTATE în timp REAL - Campionatele Regionale - 2018

REZULTATE în timp REAL - Campionatele Regionale - 2018

06-06-2018

Aici puteți urmări, începând de vineri, 8 iunie, rezultatele în timp real la cele 4 campionate regionale din țară: Arad, Bistrița, Ploiești și Craiova.


Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest, Arad

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest, Arad

06-06-2018

În cele ce urmează vă prezentăm programul complet al meciurilor ce vor avea loc în cadrul Campionatului Nord-Vest de la Arad, meciuri ce vor avea loc la Baza Sportivă Desavoia între 8 și 10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, Ploiești

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, Ploiești

06-06-2018

Vă prezentăm în cele ce urmează programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Est, ce va avea loc la Ploiești pe Baza Sportivă Kiru Sport între 8 și 10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest, Craiova

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest, Craiova

06-06-2018

UPDATE - Varianta finală a programului jocurilor de la Campionatul Regional Sud-Vest de la Craiova, 8-10 iunie.

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est,Bistrița

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est,Bistrița

05-06-2018

În perioada 8-10 iunie va avea loc la Bistrița, Campionatul Regional Nord-Est. Primele 4 clasate se vor califica mai departe la Campionatul Național de la Alba Iulia (6-8 iulie).


Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP