IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de marti si miercuri

LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de marti si miercuri

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele de duminica

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 19 ianuarie

IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

IASI: CUPA UNIRII - Rezultatele din sferturi si programul semifinalelor

REZULTATELE DIN SFERTURILE DE FINALA SI PROGRAMUL SEMIFINALELOR

IASI: CUPA UNIRII - Rezultatele din optimi si programul sferturilor

IASI: CUPA UNIRII - Tabloul optimilor de finala

PREV
NEXT

LIGA MAGICA

Ultimele rezultate LIGA MAGICA

Sambata, 14 Mai 2016
13:30
MAGIC STADIUM / Iasi
Sambata, 21 Mai 2016
09:45
MAGIC STADIUM / Iasi
10:30
MAGIC STADIUM / Iasi
11:15
MAGIC STADIUM / Iasi
12:45
MAGIC STADIUM / Iasi
Joi, 2 Iunie 2016
18:00
COMPLEX CIRIC / Iasi

Clasament LIGA MAGICA

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AUTO DRIVER 66 37 4 25 160 131 29 115
2 IMPERIUM EBS 33 28 3 2 100 22 78 87
3 COLOSSEUM 2005 IASI 33 21 1 11 69 34 35 64
4 AS LIBERTO 33 18 4 11 90 52 38 58
5 BIOTOP 33 18 4 11 70 63 7 58
6 M. DESIGN CROITORIE 33 13 6 14 74 69 5 45
7 CONTINENTAL 33 8 4 21 58 85 -27 28
8 LUPII NEGRI 33 7 4 22 42 91 -49 25
9 TRAVIS-DAFIN 33 6 4 23 52 105 -53 22
10 PERPETUUS 33 4 1 28 41 127 -86 13

Divizia Galactica de Bahlui

MICA SPORT

Presedinte: Paul Costas

Consiliul de Disciplina si Organizare al DGB

Dan Cojocaru

Cristi Talef

Costel Calmuc

Robert Jigoranu

Cristi Tofan

Andrei Dumitrascu

Dr. Alix Ntamack

Romeo Zlavog - organizare

Stefan Rotarescu - arbitri

Bogdan Aprotosoaie - asistent medical

Narcis Pohoata - ofiter de presa

Anul fondarii: 2004

Adresa: "Magic Stadium" Tudor Vladimirescu

E-Mail: paulcostas@yahoo.com

Website: http://www.campionateminifotbal.ro/campionate_locale/is

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de marti si miercuri

LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de marti si miercuri

27-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

25-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

25-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

24-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

23-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

20-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele de duminica

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 19 ianuarie

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Rezultatele din sferturi si programul semifinalelor

REZULTATELE DIN SFERTURILE DE FINALA SI PROGRAMUL SEMIFINALELOR

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Clasamentele la zi dupa meciurile de vineri

IASI: CUPA UNIRII - Clasamentele la zi dupa meciurile de vineri

18-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul meciurilor din urmatoarele zile

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul meciurilor din urmatoarele zile

16-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: A inceput CUPA UNIRII! Programul complet si rezultate

IASI: A inceput CUPA UNIRII! Programul complet si rezultate

16-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Componenta grupelor si programul competitiei

CUPA UNIRII LA MINIFOTBAL – Editia a 13-a IASI, 17-19 ianuarie 2020 Componenta grupelor

13-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 17-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 17-a, marcatorii si superlativele. Clasamentul la zi

12-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele de duminica, 12 ianuarie si clasament

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele de duminica, 12 ianuarie si clasamentul la zi

12-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

6

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

81

Echipe active

1342

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP