TEHNO YRY TEAM

Clasament LIGA MAGICA - Sezon 2019-2020

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 PREMIER 23 21 2 0 85 18 67 65
2 SOUFLAKI 23 17 2 4 60 34 26 53
3 DECOR PLUS 23 16 1 6 85 43 42 49
4 TEHNO YRY TEAM 23 14 5 4 69 41 28 47
5 EUROEVI 22 12 3 7 50 42 8 39
6 PAOK TROFEO MAESTRELLI 23 11 4 8 51 37 14 37
7 COLOSSEUM 2005 IASI 22 11 4 7 44 31 13 37
8 M. DESIGN CROITORIE 23 11 4 8 51 39 12 37
9 MARY TOUR MAGIC 22 11 2 9 48 52 -4 35
10 HTR SPEDITION 23 9 7 7 54 45 9 34
11 AS LIBERTO 22 9 3 10 53 57 -4 30
12 LUPII NEGRI 23 9 1 13 68 75 -7 28
13 AS DINAMO 22 8 4 10 28 41 -13 28
14 ATHLETIC IASI 2015 23 7 4 12 47 66 -19 25
15 SPORT TEAM 23 5 4 14 37 66 -29 19
16 ACS GUFIROSA 22 5 0 17 32 54 -22 15
17 CONTINENTAL 23 3 0 20 30 82 -52 9
18 X TEAM 23 0 0 23 0 69 -69 0
Asavoaei

Asavoaei Robert Gabriel

Data nasterii: 02-10-1998

IS001619

Balanescu

Balanescu Alexandru

Data nasterii: 06-05-1985

IS000068

Balint

Balint Bogdan Daniel

Data nasterii: 03-02-2000

IS001689

Bechea

Bechea Marius Vasile

Data nasterii: 09-12-1987

IS001290

Cantea

Cantea Daniel

Data nasterii: 10-10-1968

IS001192

Danciu

Danciu Razvan Constantin

Data nasterii: 18-05-2000

IS001497

Gherghesanu

Gherghesanu Ciprian Cezar

Data nasterii: 13-04-1969

IS001361

Grigoras

Grigoras Florin Daniel

Data nasterii: 04-03-1989

IS000096

Iriciuc

Iriciuc Gheorghe Alexandru

Data nasterii: 03-09-1994

IS000952

Pricop

Pricop Valentin

Data nasterii: 16-06-1990

IS001700

Saritanu

Saritanu Andrei Constantin

Data nasterii: 14-01-1989

IS000142

Savin

Savin Danut Constantin

Data nasterii: 19-09-1984

IS001191

Simionescu

Simionescu Alexandru

Data nasterii: 11-03-1992

IS000645

Sorea

Sorea Constantin Sorin

Data nasterii: 26-04-2002

IS001805

Tudorache

Tudorache Stefan Adrian

Data nasterii: 22-12-1977

IS000425

Asavoaei Robert GabrielIS001619
Balanescu AlexandruIS000068
Balint Bogdan DanielIS001689
Bechea Marius VasileIS001290
Cantea DanielIS001192
Danciu Razvan ConstantinIS001497
Gherghesanu Ciprian CezarIS001361
Grigoras Florin DanielIS000096
Iriciuc Gheorghe AlexandruIS000952
Pricop ValentinIS001700
Saritanu Andrei ConstantinIS000142
Savin Danut ConstantinIS001191
Simionescu AlexandruIS000645
Sorea Constantin SorinIS001805
Tudorache Stefan AdrianIS000425

Presedinte: Irina Cojocaru

Organizator de competitii: Irina Cojocaru

Antrenor: Daniel Cantea

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP