Iaşi: Cupa DGB-Radio HIT - Primele rezultate din faza a doua a grupelor

Rezultatele înregistrate în etapa I a fazei a doua a grupelor Cupei DGB-Radio HIT Iaşi:

Aldoor-Auto Driver – Stand Rom Tomeşti 1-0 (Anton Marian)

Nera Computers – Angi Bau Concept 3-1 (Dăscălescu, Daniliuc, Vizitiu – Babă)

Terramold – Magic-Dif 1-2 (Şcrab – Pricop 2)

Programul următor:

Etapa a II-a (duminică, 13 februarie, Magic Stadium)

10.00, Stand Rom Tomeşti – E On IT Rom (seria roşie)

10.45, Luceafărul-Telesoft – Angi Bau (seria albastră)

11.30, Oz Er Golden Roman – Magic-Dif (seria galbenă)

Etapa a III-a (duminică, 20 februarie, Magic Stadium)

10.00, Aldoor-Auto Driver – E On IT Rom (seria roşie)

10.45, Nera Computers – Luceafărul-Telesoft (seria albastră)

11.30, Terramold – Oz Er Golden Roman (seria galbenă)

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 18-a, marcatorii si superlativele

25-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele etapei a 18-a

25-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA MAGICA - Programul etapei a 18-a

24-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 18-a

23-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

IASI: CUPA DGB - Premier, castigatoarea Cupei DGB Iasi

20-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele de duminica

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 19 ianuarie

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

IASI: MIHU ACOPERISURI SUCEAVA a castigat CUPA UNIRII

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Rezultatele din sferturi si programul semifinalelor

REZULTATELE DIN SFERTURILE DE FINALA SI PROGRAMUL SEMIFINALELOR

19-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Clasamentele la zi dupa meciurile de vineri

IASI: CUPA UNIRII - Clasamentele la zi dupa meciurile de vineri

18-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul meciurilor din urmatoarele zile

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul meciurilor din urmatoarele zile

16-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: A inceput CUPA UNIRII! Programul complet si rezultate

IASI: A inceput CUPA UNIRII! Programul complet si rezultate

16-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA UNIRII - Componenta grupelor si programul competitiei

CUPA UNIRII LA MINIFOTBAL – Editia a 13-a IASI, 17-19 ianuarie 2020 Componenta grupelor

13-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 17-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 17-a, marcatorii si superlativele. Clasamentul la zi

12-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele de duminica, 12 ianuarie si clasament

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele de duminica, 12 ianuarie si clasamentul la zi

12-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 16-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 16-a, marcatorii si superlativele

11-01-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

2

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

81

Echipe active

1342

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP