Iaşi: CUPA DGB-RADIO HIT - Tabloul complet al echipelor calificate in faza a II-a a grupelor

Duminică s-au disputat partidele ultimei etape din prima fază a grupelor Cupei DGB-RADIO HIT Iaşi la minifotbal, competiţie organizată de Divizia Galactică de Bahlui. În urma acestor partide s-au stabilit ultimele echipe calificate, dar şi configuraţia finală a trei dintre grupe. Grupa A este singura care nu şi-a stabilit ierarhia finală, fruntaşele Terramold şi Angi Bau, ambele calificate în faza următoare, urmând să lupte pentru supremaţie în această săptămână. Iată ultimele rezultate înregistrate în Cupa DGB HIT-RADIO HIT Iaşi:

Grupa B: Magic-Dif – Stand Rom 6-3, Dovis – Dinamo 1-2.

Grupa C: Aldoor-Auto Driver – Luceafărul 4-2, Salvarea – Irsido 3-1.

Grupa D: Eureka – E On 0-4, Oz Er Golden Roman – Nera 1-2.

Rezultatele complete şi clasamentele la zi în toate cele patru grupe:

Grupa A
Etapa 1

Terramold - Parohia 10-2
Angi Bau – Amo Press 5-2

Etapa a 2-a
Terramold – Amo Press 3-0
Angi Bau – Parohia 2-0

Etapa a 3-a
Amo Pres – Parohia 2-2 (7-5 după loviturile de la 7 metri)

Terramold – Angi Bau (18 ianuarie, ora 18.30, Magic Stadium)

Clasament

1.Terramold       2       2       0       0       13-2  6p  

2 Angi Bau         2       2       0       0       7-2    6p  

3. Amo Press     3       0       1       2       4-10  2p  

4. Parohia 3       0       1       2       4-14  1p

Terramold şi Angi Bau s-au calificat.

Grupa B
Etapa 1
Magic-Dif – Dinamo 10-1
Stand Rom – Dovis 11-0

Etapa a 2-a
Stand Rom – Dinamo 6-2
Magic-Dif – Dovis 7-0

Etapa a 3-a
Magic-Dif – Stand Rom 6-3

Dovis – Dinamo 1-2 

Clasament final

1. Magic-Dif       3       3       0       0       23-4  9p

2. Stand Rom     3       2       0       1       20-8  6p

3. Dinamo 3       1       0       2       5-17  3p

4. Dovis     3       0       0       3       1-20  0p

Magic-Dif şi Stand Rom s-au calificat.

Grupa C
Etapa 1

Aldoor-Auto Driver – Irsido 4-0
Luceafarul-Telesoft – Salvarea 9-2

Etapa a 2-a
Aldoor-Auto Driver – Salvarea 5-2
Luceafarul – Irsido 5-0

Etapa a 3-a
Aldoor-Auto Driver – Luceafărul 4-2

Salvarea – Irsido 3-1

Clasament final

1. Aldoor-Auto Driver         3       3       0       0       13-4    9p

2. Luceafărul-Telesoft         3       2       0       1       16-6  6p

3. Salvarea         3       1       0       2       7-15  3p

4. Irsido     3       0       0       3       1-12    0p

Aldoor-Auto Driver şi Luceafărul-Telesoft s-au calificat.

Grupa D
Etapa 1
Eureka – Auto Driver 3-4
Oz Er Golden Roman – E On 4-2
Nera a stat.

Etapa a 2-a
E On – Auto Driver 2-0
Nera – Eureka 2-0
Golden a stat.

Etapa a 3-a/strong>
Oz Er Golden Roman – Auto Driver 8-0
E On – Nera 1-4
Eureka a stat.

Etapa a 4-a
Auto Driver – Nera 1-5

Eureka – Oz Er Golden Roman 1-5

E On a stat.

Etapa a 5-a
Eureka – E On 0-4

Oz Er Golden Roman – Nera 1-2

Auto Driver stă.

Clasament final

1. Nera Computers     4       4       0       0       13-3    12p

2. Oz Er Golden Roman      4       3       0       1       18-5  9p

3. E On IT Rom 4       2       0       2       9-6    6p

4. Auto Driver   4       1       0       3       5-18  3p

5. Eureka  4       0       0       4       4-15    0p  

Nera, Oz Er Golden Roman şi E On IT Rom s-au calificat.

Faza a II-a a grupelor: 30 ianuarie, 7 februarie si 14 februarie 2011.

Seria rosie: 1C, 2B. 3D
Aldoor-Auto Driver, Stand Rom Tomeşti, E On IT Rom

Seria albastra: 1D, 2A, 2C
Nera Computers, Angi Bau sau Terramold, Luceafărul-Telesoft

Seria galbena: 1A, 1B, 2D
Terramold sau Angi Bau, Magic-Dif, Oz Er Golden Roman

Faza a III-a a grupelor: martie 2011

Grupa I: 1 rosie, 1 galbena, 2 albastra

Grupa II: 1 albastra, 2 galbena, 2 rosie

 

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DECR PLUS a castigat CUPA DE VARA

DECOR PLUS, CAMPIOANA CUPEI DE VARA – REZULTATELE FINALELOR

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programarea etapelor 1 si 2

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul etapelor 1 si 2

11-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

10-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Lista echipelor participante in sezonul viitor

LIGA SPERANTELOR – Lista echipelor participante in sezonul 2019-2020

03-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Lupii Negri si Decor Plus se intalnesc in finala

Lupii Negri si Decor Plus s-au calificat in finala

01-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Rezultatele etapei a 2-a si clasamentele la zi

CUPA LIBERTO – Rezultatele inregistrate vineri, 30 august si clasamentele dupa primele doua etape. Programul de sambata, 31 august

30-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Rezultatele din prima zi si clasamentele

A inceput CUPA LIBERTO la minifotbal! Rezultatele inregistrate joi, 29 august si clasamentele dupa prima etapa. Programul de vineri, 30 august

29-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA DE VARA - Rezultatele din grupe, clasamente, programul finalelor

IASI: CUPA DE VARA - Rezultatele din grupe, clasamente, programul finalelor

25-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Componenta grupelor si programul competitiei

CUPA LIBERTO LA MINIFOTBAL – EDIȚIA a 2-a IAȘI – 29 AUGUST – 1 SEPTEMBRIE COMPLEX CIRIC COMPONENȚA GRUPELOR ȘI PROGRAMUL COMPETIȚIEI

21-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

2

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

1176

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP