Iaşi: CUPA DGB-RADIO HIT - Tabloul fazei a doua a grupelor

În această săptămână s-a disputat ultimul meci din cadrul primei faze a grupelor Cupei DGB-Radio HIT Iaşi. Într-un meci restanţă din grupa A, Terramold s-a impus cu scoul de 4-0 în faţa formaţiei Real Angi Bau, astfel că Terramold a câştigat grupa cu punctaj maxim - 9, în timp ce Angi Bau s-a calificat de pe locul 2 în grupă, cu 6 puncte. Iată rezultatele complete din prima fază a grupelor şi clasamentele finale:

Grupa A
Etapa 1

Terramold - Parohia 10-2
Angi Bau – Amo Press 5-2

Etapa a 2-a
Terramold – Amo Press 3-0
Angi Bau – Parohia 2-0

Etapa a 3-a
Amo Pres – Parohia 2-2 (7-5 după loviturile de la 7 metri)

Terramold – Angi Bau 4-0

Clasament final

1.Terramold       3       3       0       0       17-2  9p  

2 Angi Bau         3       2       0       1       7-5    6p  

3. Amo Press     3       0       1       2       4-10  2p  

4. Parohia 3       0       1       2       4-14  1p

Terramold şi Angi Bau s-au calificat.

Grupa B
Etapa 1
Magic-Dif – Dinamo 10-1
Stand Rom – Dovis 11-0

Etapa a 2-a
Stand Rom – Dinamo 6-2
Magic-Dif – Dovis 7-0

Etapa a 3-a
Magic-Dif – Stand Rom 6-3

Dovis – Dinamo 1-2 

Clasament final

1. Magic-Dif       3       3       0       0       23-4  9p

2. Stand Rom     3       2       0       1       20-8  6p

3. Dinamo 3       1       0       2       5-17  3p

4. Dovis     3       0       0       3       1-20  0p

Magic-Dif şi Stand Rom s-au calificat.

Grupa C
Etapa 1

Aldoor-Auto Driver – Irsido 4-0
Luceafarul-Telesoft – Salvarea 9-2

Etapa a 2-a
Aldoor-Auto Driver – Salvarea 5-2
Luceafarul – Irsido 5-0

Etapa a 3-a
Aldoor-Auto Driver – Luceafărul 4-2

Salvarea – Irsido 3-1

Clasament final

1. Aldoor-Auto Driver         3       3       0       0       13-4    9p

2. Luceafărul-Telesoft         3       2       0       1       16-6  6p

3. Salvarea         3       1       0       2       7-15  3p

4. Irsido     3       0       0       3       1-12    0p

Aldoor-Auto Driver şi Luceafărul-Telesoft s-au calificat.

Grupa D
Etapa 1
Eureka – Auto Driver 3-4
Oz Er Golden Roman – E On 4-2
Nera a stat.

Etapa a 2-a
E On – Auto Driver 2-0
Nera – Eureka 2-0
Golden a stat.

Etapa a 3-a
Oz Er Golden Roman – Auto Driver 8-0
E On – Nera 1-4
Eureka a stat.

Etapa a 4-a
Auto Driver – Nera 1-5

Eureka – Oz Er Golden Roman 1-5

E On a stat.

Etapa a 5-a
Eureka – E On 0-4

Oz Er Golden Roman – Nera 1-2

Auto Driver a stat.

Clasament final

1. Nera Computers     4       4       0       0       13-3    12p

2. Oz Er Golden Roman      4       3       0       1       18-5  9p

3. E On IT Rom 4       2       0       2       9-6    6p

4. Auto Driver   4       1       0       3       5-18  3p

5. Eureka  4       0       0       4       4-15    0p  

Nera, Oz Er Golden Roman şi E On IT Rom s-au calificat.

Faza a II-a a grupelor: 30 ianuarie, 7 februarie si 14 februarie 2011.

Seria rosie: 1C, 2B. 3D
Aldoor-Auto Driver, Stand Rom Tomeşti, E On IT Rom

Seria albastra: 1D, 2A, 2C
Nera Computers, Angi Bau, Luceafărul-Telesoft

Seria galbena: 1A, 1B, 2D
Terramold, Magic-Dif, Oz Er Golden Roman

Faza a III-a a grupelor: martie 2011

Grupa I: 1 rosie, 1 galbena, 2 albastra

Grupa II: 1 albastra, 2 galbena, 2 rosie

 

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA MAGIC, 24-27 octombrie - Lista echipelor inscrise pana acum

CUPA MAGIC la minifotbal - IASI, 24-27 octombrie 2019. Lista echipelor inscrise pana acum

18-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DECR PLUS a castigat CUPA DE VARA

DECOR PLUS, CAMPIOANA CUPEI DE VARA – REZULTATELE FINALELOR

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programarea etapelor 1 si 2

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul etapelor 1 si 2

11-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

10-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Lista echipelor participante in sezonul viitor

LIGA SPERANTELOR – Lista echipelor participante in sezonul 2019-2020

03-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

1

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

1229

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP