IASI: CUPA DE VARA – Rezultatele din primele doua etape, program etapa 3

 CUPA DE VARA – Rezultatele inregistrate in primele doua etape si programul etapei a 3-a

Etapa I

Grupa A
Athletic 2015 – HTR Spedition 0-4
Decor Plus – Dinamo 4-1

Grupa B
Liberto – Gufirosa 5-2
PAOK – Parohia Bucium 8-1

Etapa a 2-a

Grupa A
HTR Spedition – Dinamo 6-2
Athletic 2015 – Decor Plus 3-6

Grupa B
Liberto – Parohia Bucium 2-0
PAOK – Gufirosa 5-0

Clasament grupa A: 1. HTR Spedition 6p (golaveraj 10-2), 2. Decor Plus 6p (10-4), 3. Athletic 2015 0p (3-10), 4. Dinamo 0p (3-10).

Clasament grupa B: 1. PAOK 6p (13-1), 2. Liberto 6p (7-2), 3. Gufirosa 0p (2-7), 4. Parohia Bucium 0p (1-10).

Programul etapei a 3-a

Grupa A

Joi, 22 august, Magic Stadium
18.30, HTR Spedition – Decor Plus

Sambata, 24 august, Magic Stadium
08.30, Athletic 2015 - Dinamo

Grupa B

Sambata, 24 august, Magic Stadium
09.20, Parohia Bucium – Gufirosa
10.10, Liberto - PAOK

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele etapei a 3-a, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele inregistrate sambata, 21 septembrie, in etapa a 3-a si marcatorii

21-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele din etapa a 3-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate sambata, 21 septembrie, in etapa a 3-a

21-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA MAGIC, 24-27 octombrie - Lista echipelor inscrise pana acum

CUPA MAGIC la minifotbal - IASI, 24-27 octombrie 2019. Lista echipelor inscrise pana acum

18-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DECR PLUS a castigat CUPA DE VARA

DECOR PLUS, CAMPIOANA CUPEI DE VARA – REZULTATELE FINALELOR

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programarea etapelor 1 si 2

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul etapelor 1 si 2

11-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

10-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

1

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

1282

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP