IASI: CUPA DTSJ - Semifinalele si finala au loc la Sala Polivealenta

Programul următoarelor meciuri în cadrul Cupei DTSJ Iaşi la minifotbal: 

Sâmbătă, 23 iunie, Complexul CAPITOL

09.45, Parma – OMCO, grupa 3

10.30, E On – Stand Rom, grupa 1

11.15, Terramold – Dinamo, grupa 2

 

Joi, 21 iunie, MAGIC STADIUM

20.15, Continental – Perpetuus, grupa 3

 

Sâmbătă, 23 iunie, MAGIC STADIUM

12.00, Aldoor Magic Driver – Angi Bau, grupa 1

 

SEMIFINALE

 

Marţi, 25 iunie, SALA POLIVALENTĂ

18.00, Nera Computers – locul 1 grupa 3 (Continental / Perpetuus / Parma)

18.45, Auto Driver – Stand Rom Tomeşti / E On IT Rom

 

Marţi, 26 iunie, SALA POLIVALENTĂ

18.30, selecţionata manageri Liga Magică – selecţionata manageri Liga Capitol

19.30, FINALA CUPEI DTSJ IAŞI la minifotbal

20.20, Premierea campioanei DGB şi a celorlalte echipe participante. Participă preşedintele DTSJ Iaşi, Ciprian Paraschiv, şeful comisiei pentru sport din cadrul Primăriei Iaşi, Sorin Iacoban, Paul Costaş, prim-vicepreşedintele Federaţiei de Minifotbal din România şi alţi oficiali ai forului român de minifotbal.

 

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 3-a

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

LIGA MAGICA – Programu meciurilor de joi, 19 septembrie

19-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA MAGIC, 24-27 octombrie - Lista echipelor inscrise pana acum

CUPA MAGIC la minifotbal - IASI, 24-27 octombrie 2019. Lista echipelor inscrise pana acum

18-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DECR PLUS a castigat CUPA DE VARA

DECOR PLUS, CAMPIOANA CUPEI DE VARA – REZULTATELE FINALELOR

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programarea etapelor 1 si 2

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul etapelor 1 si 2

11-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

10-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Lista echipelor participante in sezonul viitor

LIGA SPERANTELOR – Lista echipelor participante in sezonul 2019-2020

03-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

1

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

1229

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP