IASI - CUPA MAGIC: Old Boys București și Premier Iași vor disputa finala

 UPDATE /

Old Boys București – Premier Iași, finala Cupei Magic. Finala mica și finala mare vor fi transmise live, pe pagina de Facebook DGB Iași
---
Echipele Old Boys București și Premier Iași își vor disputa trofeul Cupei Magic la minifotbal în acest an.
În prima semifinală, Premier Iași a învins formația Delta Spartans Botoșani cu scorul de 2-0, iar în cea de-a doua Old Boys București a trecut la limită de Bucovina Vicov Suceava, scor 2-1.
---
Rezultate semifinale
Delta Spartans Botoșani - Premier Iași 0-2
Old Boys București - Bucovina Vicov Suceava 2-1
---
FINALA MICĂ - Depou Alexandru cel Bun
17.15, Delta Spartans Botoșani – Bucovina Vicov Suceava
---
FINALA MARE – Depou Alexandru cel Bun
19.00, Premier Iași – Old Boys București
---
9.45, Festivitatea de premiere

 

Cele două finale vor fi transmise în direct pe pagina de Facebook DGB Iași.

 

REZULTATELE DIN OPTIMI ȘI TABLOUL SFERTURILOR DE FINALĂ

TABLOU SFERTURI DE FINALĂ - Duminică, 19 septembrie
- Magic Stadium
09.00, Sfert 1: Delta Spartans Botoșani – SGTM 2-1
10.00, Sfert 3: Old Boys București – Union Team 8-3
- Arena Heineken
09.00, Sfert 2: ACS Viitorul 2018 – Premier Iași 1-2
10.00, Sfert 4: Bucovina Vicov Suceava – Auto Driver Bârnova 8-2
----------------------------------------------------------------
REZULTATELE DIN OPTIMILE DE FINALĂ - Sâmbătă, 18 septembrie
Optime 1
19.00, Magic Stadium: Pabo Team Pașcani – Delta Spartans Botoșani 3-3, 2-3 dupa loviturile de la 7 metri
Optime 2
21.30, Arena Magic Heineken: SGTM – Athletic 2015 3-1
Optime 3
20.30, Depou CFR: ACS Viitorul 2018 – Barca Namur 5-0
Optime 4
19.00, Arena Magic Heineken: Premier Iași – Euro Impact Roman 4-0
Optime 5
22.30, Arena Magic Heineken: AS Dinamo – Old Boys București 0-3
Optime 6
20.00, Magic Stadium: Sporting Iași – Union Team 2-3
Optime 7
20.00, Arena Magic Heineken: Lupii Negri – Bucovina Vicov Suceava 0-4
Optime 8
21.00, Magic Stadium: Liberto – Auto Driver Bârnova 2-2, 1-3 dupa loviturile de la 7 metri
----------------------------------------------
SEMIFINALE - Duminică, 19 septembrie
- Magic Stadium
14.00, Semifinala 1: Învingătoare Sfert 1 – Învingătoare Sfert 2 -
Arena Magic Heineken
14.00, Semifinala 2: Învingătoare Sfert 3 – Învingătoare Sfert 4
FINALA MICĂ - Depou Alexandru cel Bun
17.15, Învinsa Semifinala 1 – Învinsa Semifinala 2
FINALA MARE – Depou Alexandru cel Bun
19.00, Învingătoare Semifinala 1 – Învingătoare Semifinala 2
19.45, Festivitatea de premiere
--------------------------------------------
Primele rezultate / Programul complet la Cupa Magic și Socca Magic Cup
Marți, 14 septembrie, Magic Stadium
Grrupa E: Liberto – Gufirosa 8-2
---
Miercuri, 15 septembrie, Arena Magic Heineken
Grupa F: SGTM – Sporting Iași 2-0
Grupa C: Centric IT Solutions – Colosseum 2005 0-3
---
Miercuri, 15 septembrie, Magic Stadium
Grupa G: SCC Services Smart2Pay – BorgWarner 3-0
Grupa E: AS Dinamo – ACS Gufirosa 2-2, 2-1 dupa loviturile de la 7 metri
---
Joi, 16 septembrie, Magic Stadium
18.00, Grupa E: Liberto – AS Dinamo 7-1
18.45, Grupa A: HTR Spedition – Amicii 2-3
19.30, Grupa H: Union Team – TraLaLa 4-0
20.15, Grupa D: Lupii Negri – ACS Viitorul 2018 1-2
---
Joi, 16 septembrie, Arena Magic Heineken
19.45, Grupa B: Euroevi – Premier 1-1, 3-4 dupa loviturile de la 7 metri
---
Vineri, 17 septembrie, Magic Stadium
14.00, Grupa B: Euroevi – Athletic 2015 2-4
15.00, Grupa A: Euro Impact Roman – Pabo Team Pașcani 3-4
16.00, Grupa B: Premier Iași – Inter Bucovina Câmpulung 5-3
17.00, Grupa C: Delta Spartans Botoșani – Colosseum 2005 Iași 3-0
18.00, Grupa H: Golden Boys Bacău – TraLaLa Team 0-3
19.00, Grupa D: Liriada Brașov – ACS Viitorul 2018 0-3
20.00, Grupa B: Inter Bucovina Câmpulung – Athletic 2015 1-3
21.00, Grupa G: Old Boys București – SCC Services Smart2Pay 2-2, 8-7 dupa loviturile de la 7 metri
---
Vineri, 17 septembrie, Arena Magic Heineken
17.00, Grupa G: SCC Services Smart2Pay – Auto Driver Bârnova 1-4
18.00, Grupa A: Euro Impact Roman – HTR Spedition 2-2, 5-4 după loviturile de la 7 metri
19.00, Grupa C: Bucovina Vicov – Centric IT Solutions 2-0
20.00, Grupa A: Amicii Iași – Pabo Team Pașcani 2-5
21.00, Grupa G: BorgWarner România – Auto Driver Bârnova 2-7
22.00, Grupa C: Delta Spartans Botoșani – Bucovina Vicov Suceava 1-3
---
Vineri, 17 septembrie, Depou Alexandru cel Bun
14.00, Grupa F: SGTM – Juventus Sibiu 3-0
15.00, Grupa D: Liriada Brașov – Lupii Negri 0-3
16.00, Grupa H: Golden Boys Bacău – Union Team Iași 0-3
17.00, Grupa F: Juventus Sibiu – Sporting Iași 0-3
22.15, Grupa E: Street Kickers – Gufirosa Iași 0-6
---
Sâmbătă, 18 septembrie, Magic Stadium
09.00, Grupa B: Premier Iași – Athletic 2015 4-2
10.00, Grupa G: Old Boys București – BorgWarner România 7-0
11.00, Grupa A: HTR Spedition – Pabo Team Pașcani 1-1, 2-4 dupa loviturile de la 7 metri
12.00, Grupa C: Colosseum 2005 Iași – Bucovina Vicov Suceava 1-4
14.00, Grupa G: Old Boys București – Auto Driver Bârnova 3-0
15.00, Grupa E: Liberto Iași – Street Kickers 3-0
---
Sâmbătă, 18 septembrie, Arena Magic Heineken
09.00, Grupa B: Euroevi – Inter Bucovina Câmpulung 0-3
10.00, Grupa E: AS Dinamo Iași – Street Kickers 6-4
11.00, Grupa A: Amicii – Euro Impact Roman 4-8
12.00, Grupa C: Centric IT Solutions – Delta Spartans Botoșani 1-1, 1-3 dupa loviturile de la 7 metri
---
Sâmbătă, 18 septembrie, Depou Alexandru cel Bun
09.00, Teren 1, Grupa H: Barca Namur – TraLaLa Team 7-3
09.00, Teren 2, Grupa D: Ansois Liege – Lupii Negri 1-14
09.00, Teren 3, Grupa F: Lion Foses – SGTM Iași 0-11
15.00, Teren 1, Grupa H: Barca Namur – Union Team Iași 1-2
15.00, Teren 2, Grupa D: Ansois Liege – ACS Viitorul 2018 Iași 1-16
15.00, Teren 3, Grupa F: Lion Foses – Sporting Iași 1-7
16.00, Teren 1, Grupa F: Lion Foses – Juventus Sibiu 3-0
17.00, Teren 2, Grupa D: Ansois Liege – Liriada Brașov 3-0
18.00, Teren 3, Grupa H: Golden Boys Bacău – Barca Namur 0-3
16.00 – Tragerea la sorți a meciurilor din optimile de finală, la Magic Sport Pub, în Tudor Vladimirescu.
 
---
SOCCA MAGIC CUP – Secțiunea echipelor naționale
 
Vineri, 17 septembrie, Depou Alexandru cel Bun
10.00, Moldova – România 1-1
11.15, Rusia – Bulgaria 5-0
18.30, România – Croația 4-1
19.45, Ceremonia de deschidere
20.15, Belgia – Bulgaria 1-3
21.15, Rusia – Moldova 6-2
---
Sâmbătă, 18 septembrie, Depou Alexandru cel Bun
10.00, Moldova – Croația 3-3
11.15, Belgia – Rusia 1-4
12.30, România – Bulgaria 5-0
19.00, Moldova – Belgia 10-0
20.15, România – Rusia 1-1
21.30, Croația – Bulgaria 5-1
---
Duminică, 19 septembrie, Depou Alexandru cel Bun
10.00, România – Belgia 17-0
11.15, Croația – Rusia 1-4
12.30, Bulgaria – Moldova 1-3
18.00, Belgia – Croația
19.45, Festivitatea de premiere

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: CUPA MAGIC la minifotbal, gata de start. Programul competitiei

IASI: CUPA MAGIC la minifotbal, gata de start. Programul competitiei

14-09-2021 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI - Participare internationala la CUPA MAGIC

Echipe din Belgia, Luxemburg, Croația, Republica Moldova și România la Cupa Magic la minifotbal. Lista echipelor înscrise până în prezent

23-08-2021 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA MAGIC - Se fac înscrieri pentru Cupa Magic la minifotbal

IASI: CUPA MAGIC - Se fac înscrieri pentru Cupa Magic la minifotbal

01-08-2021 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI - Se fac înscrieri pentru Cupa Magic la minifotbal

Se fac înscrieri pentru Cupa Magic la minifotbal

25-07-2021 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Premier, campioana DGB Iași în sezonul 2019-2020

Adunarea Generală a Diviziei Galactice de Bahlui Iași – Liga Magică a votat înghețarea ediției de campionat 2019-2020. Astfel, campioana din sezonul 2019-2020 a fost desemnată PREMIER, echipă care va reprezenta DGB Iași la turnul final

02-09-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: IMPORTANT! Meciurile de sâmbătă, 14 martie au fost amânate!

IMPORTANT! Meciurile de sâmbătă, 14 martie au fost amânate!

12-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei 26-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei 26-a

11-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de sambata, 14 martie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de sambata, 14 martie

11-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DGB - ANUNT IMPORTANT! Fara spectatori la meciurile de minifotbal!

IASI: DGB - ANUNT IMPORTANT! Fara spectatori la meciurile de minifotbal!

10-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Rezultatele etapei a 25-a, marcatorii si superlativele

LIGA MAGICA – Rezultatele inregistrate sambata in etapa a 25-a, marcatorii si superlativele.

07-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele meciurilor disputate sambata, 7 martie

LIGA SPERANTELOR – Rezultatele meciurilor disputate sambata, 7 martie

07-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 25-a si restante din etapa a 24-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 25-a si restante din etapa a 24-a

03-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 24-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 24-a

03-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Rezultatele de sambata, 29 februarie, marcatorii

LIGA MAGICĂ – Rezultatele înregistrate sâmbătă, 29 februarie, în etapa a 24-a, marcatorii și superlativele

29-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele de sambata, 29 februarie

LIGA SPERANȚELOR – Rezultatele înregistrate sâmbătă, 29 februarie

29-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

5

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

87

Echipe active

1449

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP