IASI: CUPA UNIRII - Componenta grupelor si programul competitiei

CUPA UNIRII LA MINIFOTBAL – Editia a 13-a

IASI, 17-19 ianuarie 2020

Componenta grupelor

Grupa A: Golden Boys Bacau, HTR Spedition, Magic Team Pascani, Amicii Iasi.

Grupa B: Decor Plus Iasi, HNH Cluj, Mihu Acoperisuri Suceava, T15 Iasi.

Grupa C: Premier, AS Dinamo, Interconti Suceava, UTI Iasi.

Grupa D: Young Boys Targoviste, Grant Elite Piatra Neamt, ACS Gufirosa, Athletic 2015 Iasi.

Grupa E: Gemina Cluj, Liberto, Rapid Piatra Neamt, AFK Iasi.

Grupa F: Klausenburg 07 Cluj, Baieti Buni Iasi, Family Suceava, SCC Services Smart2Pay.

Grupa G: M 16 Galati, Euroevi Iasi, Mary Tour Magic Iasi, Inter Traian Vaslui.

Grupa H: Colosseum 2005 Iasi, Delta Spartans Botosani, Marsat Roman, Instructorii Auto Driver Iasi.

A INCEPUT CUPA UNIRII LA MINIFOTBAL

PROGRAMUL COMPLET / REZULTATE

Miercuri, 15 ianuarie, Arena Magic Heineken
Grupa H: Colosseum 2005 Iasi – Instructorii Auto Driver 0-1

 

Joi, 16 ianuarie, Magic Stadium
18.45, HTR Spedition – Amicii / A
21.45, Liberto – AFK / E

 

Joi, 16 ianuarie, Arena Magic Heineken
20.00, Premier – AS Dinamo / C
21.00, Decor Plus – T15 Iasi / B

 

Vineri, 17 ianuarie, Magic Stadium
11.00, Euroevi – Mary Tour Magic Iasi / G
12.00, ACS Gufirosa – Athletic 2015 / D
13.00, Gemina Cluj – Rapid Piatra Neamt / E
14.00, AS Aroneanu – SCC Services Smart2Pay / F
15.00, HNH Cluj – Mihu Acoperisuri Suceava / B
16.00, Grant Elite Piatra Neamt – ACS Gufirosa / D
17.00, Klausenburg 07 Cluj – SCC Services Smart2Pay / F
18.00, Golden Boys Bacau – HTR Spedition / A
19.00, Inter Traian Vaslui – Mary Tour Magic Iasi / G
20.00, Mihu Acoperisuri Suceava – Decor Plus / B
21.00, Premier – UTI Iasi / C
22.00, Young Boys Targoviste – Athletic 2015 / D
23.00, Golden Boys Bacau – Magic Team Pascani / A

 

Vineri, 17 ianuarie, Arena Magic
13.00, Delta Spartans Botosani – Marsat Roman / H
14.00, Magic Team Pascani – Amicii Iasi / A
15.00, M 16 Galati – Euroevi Iasi / G
16.00, Interconti Suceava – UTI Iasi / C
17.00, Liberto – Rapid Piatraa Neamt / E
18.00, Marsat Roman – Coloseum 2005 / H
19.00, Gemina Cluj – AFK Iasi / E
20.00, HNH Cluj – T15 Iasi / B
21.00, AS Dinamo – Interconti Suceava / C
22.00, Family Suceava – AS Aroneanu / F
23.00, M 16 Galati – Inter Traian Vaslui / G

 

Sambata 18 ianuarie, Magic Stadium
09.00, Young Boys Targoviste – Grant Elite Piatra Neamt / D
10.00, Klausenburg 07 Cluj – Family Suceava / F
11.00, HNH Cluj – Decor Plus / B
12.00, Golden Boys Bacau – Amicii Iasi / A
13.00, Gemina Cluj – Liberto / E
14.00, Young Boys Targoviste – ACS Gufirosa / D
15.00, Premier – Interconti Suceava / C
16.00, Colosseum 2005 – Delta Spartans Botosani / H
17.00, M 16 Galati – Mary Tour Magic Iasi / G
18.00, Klausenburg 07 Cluj – AS Aroneanu / F

 

Sambata 18 ianuarie, Arena Magic Heineken
10.00, Delta Spartans Botosani – Instructorii Auto Driver / H
11.00, Mihu Acoperisuri Suceava – T15 Iasi / B
12.00, Magic Team Pascani – HTR Spedition / A
13.00, Rapid Piatra Neamt – AFK Iasi / E
14.00, Athletic 2015 – Grant Elite Piatra Neamt / D
15.00, AS Dinamo – UTI Iasi / C
16.00, Marsat Roman – Instructorii Auto Driver Iasi / H
17.00, Inter Traian Vaslui – Euroevi Iasi / G
18.00, SCC Services Smart2Pay – Family Suceava / F

 

18.45 – Tragerea la sorti a meciurilor din optimile de finala, la Magic Sport Pub

Vor fi doua urne la tragerea la sorti. In prima urna vor fi echipele de pe locul 1 in cele 8 grupe, iar in urna a 2 vor fi echipele clasate pe locul 2 in cele 8 grupe. Important! In optimi nu se pot intalni echipe din aceeasi grupa.

 

OPTIMILE DE FINALA - Sambata, 18 ianuarie

Magic Stadium
19.00, Optime 1 (O1)
20.00, Optime 3 (O3)
21.00, Optime 5 (O5)
22.00, Optime 7 (O7)

 

Arena Magic Heineken
19.00, Optime 2 (O2)
20.00, Optime 4 (O4)
21.00, Optime 6 (O6)
22.00, Optime 8 (O8)

 

Duminica, 19 ianuarie

 

SFERTURI DE FINALA

 

Magic Stadium
09.00, Sfert 1: Invingatoarele O1 – O2
10.00, Sfert 3: Invingatoarele O5 – O6

 

Arena Magic Heineken
09.00, Sfert 2: Invingatoarele O3 – O4
10.00, Sfert 4, Invingatoarele O7 – O8

 

SEMIFINALE

Semifinala 1, Magic Stadium
14.00, Invingatoarele Sfert 1 – Sfert 2

 

Semifinala 2, Arena Magic Heineken
14.00, Invingatoarele Sfert 3 – Sfert 4

 

FINALE – Ambele la Magic Stadium
17.00: Finala mica (invinsele din semifinale)
18.00, Finala mare (invingatoarele din semifinale)
19.00, Festivitatea de premiere

 

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: IMPORTANT! Meciurile de sâmbătă, 14 martie au fost amânate!

IMPORTANT! Meciurile de sâmbătă, 14 martie au fost amânate!

12-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei 26-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei 26-a

11-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de sambata, 14 martie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor de sambata, 14 martie

11-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DGB - ANUNT IMPORTANT! Fara spectatori la meciurile de minifotbal!

IASI: DGB - ANUNT IMPORTANT! Fara spectatori la meciurile de minifotbal!

10-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Rezultatele etapei a 25-a, marcatorii si superlativele

LIGA MAGICA – Rezultatele inregistrate sambata in etapa a 25-a, marcatorii si superlativele.

07-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele meciurilor disputate sambata, 7 martie

LIGA SPERANTELOR – Rezultatele meciurilor disputate sambata, 7 martie

07-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 25-a si restante din etapa a 24-a

IASI: LIGA MAGICA – Programul etapei a 25-a si restante din etapa a 24-a

03-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 24-a

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 24-a

03-03-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Rezultatele de sambata, 29 februarie, marcatorii

LIGA MAGICĂ – Rezultatele înregistrate sâmbătă, 29 februarie, în etapa a 24-a, marcatorii și superlativele

29-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele de sambata, 29 februarie

LIGA SPERANȚELOR – Rezultatele înregistrate sâmbătă, 29 februarie

29-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul meciurilor din aceasta saptamana

IASI: LIGA MAGICA – Programul meciurilor din aceasta saptamana

25-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor din aceasta saptamana

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul meciurilor din aceasta saptamana

25-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA - Rezultatele etapei a 22-a, marcatorii si superlativele

LIGA MAGICA – Rezultatele inregistrate sambata, 22 februarie, marcatorii si superlativele

22-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Rezultatele inregistrate sambata, 22 februarie

LIGA SPERANTELOR - Rezultatele inregistrate sambata, 22 februarie si clasamentul la zi

22-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul saptamanii

IASI: LIGA MAGICA – Programul saptamanii

18-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul saptamanii

IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul saptamanii

18-02-2020 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

3

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

81

Echipe active

1373

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP