CUPA UNIRII LA MINIFOTBAL – EDITIA A 12-A
IASI, 22-27 IANUARIE 2019
PROGRAMUL COMPLET AL COMPETITIEI
Marti, 22 ianuarie, Magic Stadium
Grupa D: Colosseum 2005 Iasi – E.ON Iasi 1-1, 3-4 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa E: Auto Driver Iasi – Irsido Iasi 8-1
Marti, 22 ianuarie, Arena Magic Heineken
Grupa B: Athletic 2015 Iasi – Dunamis Iasi 1-1, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa F: Decor Plus Iasi – Instructorii Auto 5-2
Miercuri, 23 ianuarie, Arena Magic Heineken
Grupa C: Liberto Iasi – CTC Iasi 2-0
Grupa G: M.Design Croitorie Iasi – Gufirosa Iasi 3-1
Joi, 24 ianuarie, Magic Stadium
Grupa A: Mary Tour Magic Iasi – Amicii Iasi 2-1
Grupa G: FC Buzau – M.Design Croitorie Iasi 0-2
Vineri, 25 ianuarie, Magic Stadium
Grupa G: FC Buzau – Crown Games Tg. Frumos 2-5
Grupa C: Liberto Iasi – Muresul Piatra Neamt 5-2
Grupa H: Gemina Cluj – Family Suceava / Misu Acoperisuri Suceava 3-1
Grupa G: FC Buzau – Gufirosa Iasi 2-4
Grupa A: Viitorul Galati – Juventus Sibiu 0-3
Grupa D: Nova Vita Tg. Mures – Wolf Constanta 2-2, 5-4 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa C: Golden Boys Bacau – Muresul Piatra Neamt 6-2
Grupa H: Smart Bucuresti – Gemina Cluj 1-3
Grupa E: Avastar Suceava – Auto Driver Iasi 4-2
Grupa F: Pabo Team Pascani – Instructorii Auto Iasi 6-0
Grupa B: Danco Pro Bucuresti – Dunami Iasi
Grupa D: Nova Vita Tg. Mures – Colosseum 2005 Iasi 4-0
Grupa A: Juventus Sibiu – Amicii Iasi 5-1
Grupa D: Wolf Constanta – E.ON Iasi 2-0
Grupa F: Pabo Team Pascani – Casa Andrei Darabani Botosani 1-2
Grupa B: Grant Elite Piatra Neamt – Athletic Iasi 2015
Vineri, 25 ianuarie, Arena Magic Heineken
Grupa B: Grant Elite Piatra Neamt – Dunamis Iasi 2-1
Grupa F: Decor Plus Iasi – Casa Andrei Darabani Botosani 4-2
Grupa H: Solidar Vaslui – Family Suceava / Misu Acoperisuri Suceava 3-3, 4-5 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa A: Mary Tour Magic Iasi – Viiorul Galati 1-2
Grupa G: ACS Gufirosa Iasi – Crown Games Tg. Frumos 2-1
Grupa E: Medisanis Pascani – Irsido Iasi 6-1
Grupa H: Solidar Vaslui – Smart Bucuresti 3-3, 2-0 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa C: Golden Boys Bacau – CTC Iasi 5-2
Grupa E: Avastar Suceava – Medisanis Pascani 4-5
Sambata, 26 ianuarie, Magic Stadium
Grupa B: Danco Pro Bucuresti – Grant Elite Piatra Neamt 0-3
Grupa A: Juventus Sibiu – Mary Tour Magic Iasi 6-1
Grupa C: Golden Boys Bacau – Liberto Iasi 2-2, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa D: Colosseum 2005 Iasi – Wolf Constanta 3-1
Grupa B: Danco Pro Bucuresti – Athletic Iasi 2015 0-3
Grupa F: Decor Plus Iasi – Pabo Team Pascani 6-3
Grupa H: Gemina Cluj – Solidar Vaslui 3-2
Grupa E: Irsido – Avastar Suceava 0-11
16.00 – TRAGEREA LA SORTI A MECIURILOR DIN OPTIMI
Sambata, 26 ianuarie, Arena Magic Heineken
Grupa E: Auto Driver Iasi – Medisanis Pascani 3-0
Grupa A: Amicii Iasi – Viitorul Galati 1-3
Grupa C: Muresul Piatra Neamt – CTC Iasi 5-4
Grupa D:: E.ON Iasi – Nova Vita Tg. Mures 0-4
Grupa G: M.Design Croitorie Iasi – Crown Games Tg. Frumos 5-2
Grupa F: Casa Andrei Darabani Botosani – Instructorii Auto Iasi 7-3
Grupa H: Family Suceava / Misu Acoperisuri Suceava – Smart Bucuresti 6-1
ATENTIE! Se califica in optima primele doua echipe din fiecare grupa!
Departajarea se face dupa trei criterii:
1. Victoria directa;
2. Diferenta de golaveraj prin scadere (nu se ia in considerare numarul mai mare de goluri marcate);
3. Tragere la sorti.
La tragerea la sorti a meciurilor din optimi vor fi doua urne: Urna 1: locurile 1 din grupe;
Urna 2: locurile 2 din grupe.
Nu se pot intalni in optimi doua echipe care au facut parte din aceeasi grupa.
PROGRAM OPTIMI DE FINALA
Sambata, 26 ianuarie
Magic Stadium
19.00, Optime 1
20.00, Optime 3
21.00, Optime 5
22.00, Optime 7
Arena Magic Heineken
19.00, Optime 2
20.00, Optime 4
21.00, Optime 6
22.00, Optime 8
PROGRAM SFERTURI DE FINALA
Duminica, 27 ianuarie
Magic Stadium
09.00, Sfert 1: Invingatoarele O1 – O2
10.00, Sfert 3: Invingatoarele O5 – O6
Arena Magic Heineken
09.00, Sfert 2: Invingatoarele O3 – O4
10.00, Sfert 4: Invingatoarele O7 – O8
PROGRAM SEMIFINALE
Duminica, 27 ianuarie
Magic Stadium
14.00, Semifinala 1: Invingatoarele Sfert 1 – Sfert 2
Arena Magic Heineken
14.00, Semifinala 2: Invingatoarele Sfert 3 – Sfert 4
PROGRAM FINALE
Duminica, 27 ianuarie
FINALA MICA, Magic Stadium
17.00, Invinsele din semifinale
FINALA MARE, Magic Stadium
18.00, Invingatoarele din semifinale
19.00 – FESTIVITATEA DE PREMIERE
CAMPIONATUL FIRMELOR - Rezultatele înregistrate miercuri, 27 martie
27-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA MAGICĂ - Programul etapei a 20-a
26-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA SPERANȚEI - Programul săptămânii
26-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Programul săptămânii
25-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA MAGICĂ - Rezultatele etapei a 19-a
24-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA SPERANȚEI - Rezultatele înregistrate sâmbătă, 23 martie
24-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Rezultatele înregistrate vineri, 22 martie
24-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Rezultatele înregistrate miercuri, 20 martie
21-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA MAGICĂ - Programul etapei a 19-a / Clasamentul golgheterilor
19-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA SPERANȚEI - Programul următoarelor meciuri (play-off, play-out și două restanțe din sezonul regulat)
18-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Programul săptămânii / Clasamentul golgheterilor
18-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA MAGICĂ - Rezultatele etapei a 18-a
16-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA SPERANȚEI - Rezultatele înregistrate sâmbătă, 16 martie
16-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Rezultatele înregistrate vineri, 15 martie
15-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
CAMPIONATUL FIRMELOR - Rezultatele înregistrate miercuri, 13 martie
13-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui
LIGA MAGICĂ - Programul etapei a 18-a
12-03-2024 | Divizia Galactica de Bahlui