c

IASI: CUPA UNIRII - Rezultatele complete din grupe, clasamentele finale

 PROGRAM CUPA UNIRII – EDITIA A 8-A

IASI, 11-14 IANUARIE

 

 

FAZA GRUPELOR

JOI, 11 IANUARIE

MAGIC STADIUM

Grupa 5: Amicii Iasi – Decor Plus Iasi 0-6

Grupa 4: Mary Tour Magic Iasi – AS Gufirosa Iasi 4-2

Grupa 7: Lupii Negri – Colosseum 2005 Iasi 0-0, 2-1 dupa loviturile de la 7 metri

Grupa 8: Zece Stele – Impact Iasi 9-0

 

ARENA MAGIC HEINEKEN

Grupa 6: Auto Driver Iasi – E.ON Iasi 4-2

Grupa 1: Liberto Iasi – Unirea Parohia Bucium 7-3

Grupa 3: Premiersport Iasi – OMCO Iasi 5-2

Grupa 2: Athletico Iasi – M.Design Croitorie Iasi 1-0

 

VINERI, 12 IANUARIE

MAGIC STADIUM

Grupa 2: Athtetico Iasi – AEF Oradea 2-0

Grupa 5: Danco Pro Bucuresti – Décor Plus Iasi 4-1

Grupa 8: Real Yry Team Iasi – FC Zona Iasi 1-5

Grupa 1: Neata si Prietenii Bucuresti – Unic Barlad 5-0

Grupa 4: Old Boys Bucuresti – Atletic Barlad 1-1, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri

Grupa 3: Premiersport Iasi – Sporting Barlad 2-0

Grupa 7: Colosseum 2005 Iasi – Vointa Ion Creanga Roman 2-0

Grupa 6: Auto Driver Iasi – Pabo Team Pascani 2-0

Grupa 1: Neata si Prietenii Bucuresti – Unirea Parohia Bucium 5-2

Grupa 1: Liberto Iasi – Unic Barlad 3-0

Grupa 5: Amicii Iasi – Avastar Interconti Pascani Suceava 0-2

 

ARENA MAGIC HEINEKEN

Grupa 7: Vointa Ion Creanga Roman – Independentul Darabani Botosani 0-5

Grupa 6: Inter Galati – Pabo Team Pascani 2-3

Grupa 7: Lupii Negri – Independentul Darabani Botosani 3-3, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri

Grupa 6: Inter Galati – E.ON Iasi 6-0

Grupa 8: Real Yry Team Iasi – Impact Iasi 5-0

Grupa 2: AS Teiul Poiana Teiului Neamt – AEK Oradea 1-2

Grupa 5: Danco Pro Bucuresti – Avastar Interconti Pascani Suceava, grupa 5 / 1-3

Grupa 3: Inter Traian Vaslui – OMCO Iasi, grupa 3 / 4-2

Grupa 8: Zece Stele – FC Zona Iasi 2-1

Grupa 2: M.Design Croitorie Iasi – AS Teiul Poiana Teiului Neamt 3-1

Grupa 4: Old Boys Bucuresti – Mary Tour Magic Iasi 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri

Grupa 3: Inter Traian Vaslui – Sporting Barlad 1-0

Grupa 4: Atletic Barlad – AS Gufirosa Iasi 3-0

SAMBATA, 13 IANUARIE

MAGIC STADIUM

09.00, Auto Driver Iasi – Inter Galati, grupa 6 / 2-2, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri

10.00, M.Design Croitorie Iasi – AEK Oradea, grupa 2 / 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri

11.00, Neata si Prietenii Bucuresti – Liberto Iasi, grupa 1 / 1-5

12.00, Premiersport Iasi – Inter Traian Vaslui, grupa 3 / 2-1

13.00, Mary Tour Magic Iasi – Atletic Barlad, grupa 4 / 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri

14.00, Decor Plus Iasi – Avastar Interconti Pascani Suceava, grupa 5 / 2-1

15.00, Lupii Negri – Vointa Ion Creanga Roman, grupa 7 / 3-1

16.00, OMCO Iasi – Sporting Barlad, grupa 3 / 3-0

 

ARENA MAGIC HEINEKEN

09.00, Real Yry Team Iasi – Zece Stele, grupa 8 / 3-1

10.00, Athletico Iasi – AS Teiul Poiana Teiului Neamt, grupa 2 / 2-0

11.00, Old Boys Bucuresti – AS Gufirosa Iasi, grupa 4 / 4-2

12.00, Colosseum 2005 Iasi – Independentul Darabani Botosani, grupa 7 / 2-1

13.00, Danco Pro Bucuresti – Amicii Iasi, grupa 5 / 5-0

14.00, E.ON Iasi – Pabo Team Pascani, grupa 6 / 2-3

15.00, Unic Barlad – Unirea Parohia Bucium, grupa 1 / 3-4

16.00, FC Zona Iasi – Impact Iasi, grupa 8 / 3-0

 

16.15 – Tragerea la sorti a meciurilor din optimile de finala. Vor fi doua urne, una cu echipele de pe locul 1, a doua cu echipele de pe locul 2 in fiecare grupa. Nu se pot intalni in optimi doua echipe aflate in aceeasi grupa in faza preliminara.

 

OPTIMI DE FINALA – Sambata, 13 ianuarie

MAGIC STADIUM

17.00: optime 1 (O1)

18.00: optime 3 (O3)

19.00: optime 5 (O5)

20.00: optime 7 (O7)

 

ARENA MAGIC HEINEKEN

17.00: optime 2 (O2)

18.00: optime 4 (O4)

19.00: optime 6 (O6)

20.00: optime 8 (O8)

 

SFERTURI DE FINALA – Sambata, 13 ianuarie

MAGIC STADIUM

22.00, Sfert 1: invingatoare O1 – invingatoare O2

23.00, Sfert 3: invingatoare O5 – invingatoare O6

 

ARENA MAGIC HEINEKEN

22.00, Sfert 2: invingatoare O3 – invingatoare O4

23.00, Sfert 4: invingatoare O7 – invingatoare O8

 

DUMINICA, 14 IANUARIE

SEMIFINALE

MAGIC STADIUM: 09.00, invingatoare sfert 1 – invingatoare sfert 2

ARENA MAGIC HEINEKEN: 09.00, invingatoare sfert 3 – invingatoare sfert 4

 

FINALA MICA – Magic Stadium

12.00, invinsele din semifinale

 

FINALA MARE – Magic Stadium

13.00, invingatoarele din semifinale

 

FESTIVITATEA DE PREMIERE

13.45 – Magic Stadium

 TABLOUL ECHIPELOR CALIFICATE IN OPTIMI. O singura necunoscuta inainte de tragerea la sorti, in grupa a 8-a

CLASAMENTELE FINALE IN CELE 8 GRUPE


Grupa 1

1. Liberto 9p (15-4) - calificata

2. Neata si Prietenii Bucuresti 6puncte (11-7) - calificata

3. Unirea Parohia Bucium 3p (9-15)

4. Unic Barlad 0p (3-12)


Grupa 2

1. Athletico Iasi 9p (5-0 ) - calificata

2. AEK Oradea 5p (3-4) - calificata

3. M Design Croitorie 4p (4-3)

4. AS Teiul Poiana Teiului 0p (2-7)


Grupa 3

1. Premiersport 9p (9-3) - calificata

2. Inter Traian Vaslui 6p (6-4) - calificata

3. OMCO 3p (7-9)

4. Sporting Barlad 0p (0-6)


Grupa 4

1. Mary Tour Magic 6p (6-4) - calificata

2. Athletic Barlad 6p (5-2) - calificata

3. Old Boys Bucuresti 6p (6-4)

4. Gufirosa 0p (4-11)

In aceasta grupa, Mary Tour, Atletic Barlad si Old Boys Bucuresti au acumulat cate 6 puncte si s-a trecut la tregerea la sorti pentru departajare. In urma acestei proceduri, Mary Tour Magic a iesit pe primul loc, iar Atletic Barlad pe locul secund, in timp ce Old Boys Bucuresti este eiminata.


Grupa 5

1. Avastar Interconti 6p (6-3) - calificata

2. Danco Pro Bucuresti 6p (10-4) - calificata

3. Décor Plus 6p (9-5)

4. Amicii 0p (0-13)


Grupa 6

1. Auto Driver 8p (8-4) - calificata

2. Pabo Team 6p (6-6) - calificata

3. Inter Galati 4p (10-5)

4. E.ON 0p (4-13)


Grupa 7

1. Colosseum 7p (4-1) - calificata

2. Lupii Negri 7p (6-4) - calificata

3. Independul Darabani 4p (9-5)

4. Vointa Ion Creanga 0p (1-10)


Grupa 8

1. Zona Iasi 6p (9-3)

2. Zece Stele 6p (12-4) - calificata

3. Real Yry Team 6p (9-6)

4. Impact Iasi 0p (0-14)

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: Sambata are loc FESTIVITATEA DE PREMIERE a DGB

IASI: Sambata are loc FESTIVITATEA DE PREMIERE a DGB Iasi

17-07-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI:Campioana Iasului la minifotbal, intre cele mai bune 8 echipe din tara

Campioana Iasului la minifotbal, intre cele mai bune 8 echipe din tara

12-07-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: Se fac inscrieri pentru Cupa Magic – DGB la Old Boys

IASI: Se fac inscrieri pentru Cupa Magic – DGB la Old Boys

12-07-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II – Real Yry Team a castigat titlul de campioana

IASI: LIGA MAGICA II – Real Yry Team a castigat titlul de campioana in liga secunda

30-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II: Campioana se decide in ultimele meciuri

LIGA MAGICA II: Real Yry Team si Amicii lupta pentru titlu pana in ultima etapa.

29-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II - Echipa Ultimate Team a fost exclusa din competitie

IASI: LIGA MAGICA II - Echipa Ultimate Team a fost exclusa din competitie

28-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: Anunt important facut de conducerea DGB IASI

IMPORTANT! DGB IASI va participa in sezonul viitor cu mai multe echipe la Campionatul Regional si Cupa Romaniei.

27-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II - Programul meciurilor din aceasta saptamana

IASI: LIGA MAGICA II - Programul meciurilor din aceasta saptamana

27-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II – Rezultatele inregistrate marti, 26 iunie.

IASI: LIGA MAGICA II – Rezultatele inregistrate marti, 26 iunie.

27-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II - Programul meciurilor de marti si joi

LIGA MAGICA II: Programul meciurilor de marti si joi

25-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Ultimele rezultate din acest sezon

IASI: LIGA MAGICA – Ultimele rezultate din acest sezon

23-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II – Rezultatele inregistrate sambata si duminica

IASI: LIGA MAGICA II – Rezultatele inregistrate sambata, 23 iunie si duminica, 24 iunie

23-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II - Sfarsit de sezon pentru echipa ALTIUS ASACHI

Sfarsit de sezon în Liga Magică II pentru Altius Asachi, echipa elevilor de la Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” din Iasi. Felicitări elevilor pregătiţi de prof. Sorin Comisu şi Denis Creţu!

21-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: Festivitatea de premiere a DGB Iasi va avea loc pe 21 iulie

IASI: Festivitatea de premiere a DGB va avea loc pe 21 iulie

19-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA II – Programul de sambata, 23 iunie

IASI: LIGA MAGICA II – Programul de sambata, 23 iunie

19-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA se incheie sambata. Programul ultimelor meciuri

IASI: LIGA MAGICA se incheie sambata. Programul ultimelor meciuri

19-06-2018 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

1

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

57

Echipe active

1025

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP