IASI: LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 20-a

LIGA SPERANTELOR – Programul etapei a 20-a

Sambata, 2 martie, Magic Stadium

11.00, E.ON - Amicii

Sambata, 2 martie, Arena Magic Heineken

08.30, Demeco – CTC

09.15, OMCO – IT Team

10.00, BMT Aerospace – Dunamis

10.45, Considia – HTR Spedition

11.30, Instructorii Auto – Irsido

12.15, ACS Gufirosa – Unirea Parohia Bucium

 

Noutati din Divizia Galactica de Bahlui

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate luni, 16 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA MAGICA – Rezultat inregistrat duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele inregistrate duminica, 15 septembrie

16-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

IASI: LIGA MAGICA – Rezultatele primei etape, marcatorii si superlativele

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

IASI: LIGA SPERANTELOR – Rezultatele primei etape

14-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

IASI: LIGA MAGICA – Programul complet al sezonului 2019-2020

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: DECR PLUS a castigat CUPA DE VARA

DECOR PLUS, CAMPIOANA CUPEI DE VARA – REZULTATELE FINALELOR

12-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programarea etapelor 1 si 2

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul etapelor 1 si 2

11-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

IASI: LIGA SPERANTELOR - Programul primelor doua etape

10-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: LIGA SPERANTELOR - Lista echipelor participante in sezonul viitor

LIGA SPERANTELOR – Lista echipelor participante in sezonul 2019-2020

03-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Lupii Negri si Decor Plus se intalnesc in finala

Lupii Negri si Decor Plus s-au calificat in finala

01-09-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Rezultatele etapei a 2-a si clasamentele la zi

CUPA LIBERTO – Rezultatele inregistrate vineri, 30 august si clasamentele dupa primele doua etape. Programul de sambata, 31 august

30-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Rezultatele din prima zi si clasamentele

A inceput CUPA LIBERTO la minifotbal! Rezultatele inregistrate joi, 29 august si clasamentele dupa prima etapa. Programul de vineri, 30 august

29-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA DE VARA - Rezultatele din grupe, clasamente, programul finalelor

IASI: CUPA DE VARA - Rezultatele din grupe, clasamente, programul finalelor

25-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


IASI: CUPA LIBERTO - Componenta grupelor si programul competitiei

CUPA LIBERTO LA MINIFOTBAL – EDIȚIA a 2-a IAȘI – 29 AUGUST – 1 SEPTEMBRIE COMPLEX CIRIC COMPONENȚA GRUPELOR ȘI PROGRAMUL COMPETIȚIEI

21-08-2019 | Divizia Galactica de Bahlui


Divizia Galactica de Bahlui pe scurt

2

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

77

Echipe active

1175

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP