Roman - Rezultate Cupei Romaniei 2015

Programul Cupei Romaniei a suferit unele modificari. Mai jos aveti varianta finala.

 

 

CUPA ROMANIEI

 

Roman, 26 - 28 iunie 2015

 

 

                GRUPA A, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Lexus Zalau

 2

5-1 

4p 

2

Interamal Roman

 2

4-2 

4p 

3

Ary & Roby Buftea

 2

1-3 

2p 

4

Studentii Satu Mare

 2

2-6 

2p 

 

Data

Ora

Teren

                               Jocul

Scor

26.06

13.00

T1

 Studentii Satu Mare – Interamal Roman

1-1 (4-2 d.l.d)

26.06

14.00

T1

Ary & Roby Buftea – Lexus Zalau

0-0 (2-0 d.l.d)

26.06

17.00

T1

Ary & Roby Buftea – Interamal Roman

1-3

26.06

18.00

T1

Studentii Satu Mare – Lexus Zalau

1-5

27.06

09.00

T1

Studentii Satu Mare – Ary & Roby Buftea

4-2

27.06

10.00

T1

Interamal Roman – Lexus Zalau

1-1 (3-2 d.l.d )

                      *T1 = LPS Roman; 

 

GRUPA B, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Colosseum 2005 Iasi

 2

2-1 

3p 

2

Sentierii Satu Mare

 2

6-6 

3p 

3

AS Luciano Arad

 2

4-4 

3p 

4

Rancan Baia Mare

 2

3-4 

3p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

15.00

T1

  Sentierii Satu Mare - Rancan Baia Mare

2-3

26.06

16.00

T1

Colosseum 2005 Iasi - AS Luciano Arad

0-1

26.06

19.00

T1

Colosseum 2005 Iasi - Rancan Baia-Mare

2-0

26.06

20.00

T1

Sentierii Satu Mare - AS Luciano Arad

4-3

27.06

11.00

T1

Sentierii Satu Mare - Colosseum 2005 Iasi

4-2

27.06

12.00

T1

Rancan Baia Mare - AS Luciano Arad

2-4

  *T1 = LPS Roman;

 

                  GRUPA C, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Nordic Boys Baia-Mare

 2

6-2 

6p 

2

Autoland Hosu Zalău

 2

5-2 

4p 

3

Capri Roman

 2

0

1

4-5

2p 

4

Young Boys Floresti

 2

0

0-6 

0p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

13.00

T2

 Capri Roman – Autoland Hosu Zalau

2-2 (3-2 d.l.d)

26.06

14.00

T2

Young Boys Floresti – Nordic Boys Baia-Mare

0-3

26.06

17.00

T2

Young Boys Floresti – Autoland Hosu Zalau

0-3

26.06

18.00

T2

Capri Roman – Nordic Boys Baia-Mare

2-3

27.06

09.00

T2

Capri Roman – Young Boys Floresti

3-0

27.06

10.00

T2

Autoland Hosu Zalau – Nordic Boys Baia-Mare

1-1 (3-4 d.l.d )

*T2 = Arena OZ-ER Golden Aksoy 

 

 

GRUPA D

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Boromir Ramnicu Valcea

 2

6-2 

6p 

2

Consiliul Judetean Buzau

 2

4-1 

4p 

3

Superbet Bucuresti

 2

3-4 

2p 

4

Energia Saboani

 2

0-6 

0p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

15.00

T2

 Consiliul Judetean Buzau – Superbet Bucuresti

1-1 (2-3 d.l.d)

26.06

16.00

T2

Boromir Ramnicu Valcea – Energia Sabaoani

3-0

26.06

19.00

T2

Boromir Ramnicu Valcea – Superbet Bucuresti

3-2

26.06

20.00

T2

Consiliul Judetean Buzau – Energia Sabaoani

3-0

27.06

11.00

T2

Consiliul Judetean Buzau – Boromir Ramnicu Valcea

2-0

27.06

12.00

T2

Superbet Bucuresti – Energia Sabaoani

3-0

   *T2 = Arena OZ-ER Golden Aksoy                                                                            

 

                 

       GRUPA E, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

UTI Iasi

 2

10-4 

6p 

2

Kazan Resita

 2

 6-8

3p 

3

Gimsport Team Bacau

 2

2-5 

2p 

4

ABC Wood Roman

 2

3-4 

1p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

13.00

T3

 Gimsport Team Bacau – UTI Iasi

2-5

26.06

14.00

T3

Kazan Resita – ABC Wood Roman

4-3

26.06

17.00

T3

Kazan Resita – UTI Iasi

2-5

26.06

18.00

T3

Gimsport Team Bacau – ABC Wood Roman

0-0 (2-1 d.l.d)

27.06

09.00

T3

Gimsport Team Bacau – Kazan Resita

1-0

27.06

10.00

T3

UTI Iasi – ABC Wood Roman

5-2

               *T3 = Sala Polivalenta 

 

 

GRUPA F

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

 AS Glissando Timisoara

 2

7-2 

6p 

2

Flux Diacarn Focsani

 2

5-5 

4p 

3

Zimbru Vaslui

 2

3-5 

1p 

4

CS Paulesti (Prahova)

 2

4-7 

1p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

15.00

T3

 CS Paulesti – Flux Diacarn Focsani

3-3 (6-7 d.l.d)

26.06

16.00

T3

Zimbru Vaslui – AS Glissando

1-3

26.06

19.00

T3

Zimbru Vaslui – Flux Diacarn Focsani

2-2 (3-4 d.l.d)

26.06

20.00

T3

CS Paulesti – AS Glissando

1-4

27.06

11.00

T3

CS Paulesti  – Zimbru Vaslui

2-4

27.06

12.00

T3

Flux Diacarn Focsani – AS Glissando

1-4

  *T3 = Sala Polivalenta

 

 

 

GRUPA G, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Friends Railex Suceava

 2

9-1 

6p 

2

Orion Call Bacau

 2

8-7 

3p 

3

Dinamo-Imperium Iasi

 2

3-4 

3p 

4

Eagles Craiova

 2

5-13 

0p 

               *T4 = Teren Parc

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

13.00

T4

 Dinamo-Imperium Iasi – Orion Call Bacau

3-1

26.06

14.00

T4

Eagles Craiova – Friends Railex Suceava

1-6

26.06

17.00

T4

Eagles Craiova – Orion Call Bacau

4-7

26.06

18.00

T4

Dinamo-Imperium Iasi – Friends Railex Suceava

0-3

27.06

09.00

T4

Dinamo-Imperium Iasi – Eagles Craiova

1-1 (2-3 d.l.d )

27.06

10.00

T4

Orion Call Bacau – Friends Railex Suceava

2-4

 

 

 

GRUPA H, Roman

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Eurodezmembrari Zalau

 2

3-0 

6p 

2

Pamiro Focsani

 2

4-4 

3p 

3

Autokris Hunedoara

 2

1-2 

3p 

4

Siretu Sagna Roman

 2

3-5 

0p 

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

26.06

15.00

T4

 Eurodezmembrari Zalau – Siretu Sagna Roman

1-0

26.06

16.00

T4

Pamiro Focsani – Autokris Hunedoara

0-1

26.06

19.00

T4

Pamiro Focsani – Siretu Sagna Roman

4-3

26.06

20.00

T4

Eurodezmembrari Zalau – Autokris Hunedoara

2-0

27.06

11.00

T4

Eurodezmembrari Zalau – Pamiro Focsani

1-2

27.06

12.00

T4

Siretu Sagna Roman – Autokris Hunedoara

2-5

  *T4 = Teren Parc

 

 

 Partea a doua


Noutati din Liga Mini Fotbal

Surprize, surprize! Liga Mini Fotbal Prahova

Si in Liga A si in Liga B, echipele date ca favorite certe inaintea etapei a V-a au clacat in fata unor echipe mai mobilizate si care si-au dorit vicoria.

08-10-2018 | Liga Mini Fotbal


Tanzmanieni campioni la Ploiesti - CRSE 2018

Tanzmannschaft Bucuresti este campioana Campionatului Regional Sud Est 2018, organizat in acest weekend de Asociatia Liga Mini Fotbal (LMF) , in parteneriat cu Federatia de Minifotbal

12-06-2018 | Liga Mini Fotbal


Se stiu deja primele 5 calificate in Sferturile de Finala ale CRSE 2018

Prima zi: rezultate + clasament Campionatul Regional SUD - EST Se stiu deja primele 5 calificate in Sferturile de Finala ale CRSE 2018, din totalul de 8. Acestea sunt: Ajax Dulcisimo GALATI , Inter Palas CONSTANTA, Tanzmannschaft BUCURESTI, Chedra

08-06-2018 | Liga Mini Fotbal


Candidatii la alegerile din data de 8 mai 2016 va ureaza Paste Fericit!

Doar cateva minute trebuie sa va alocati pentru a-i cunoaste pe candidatii la alegerile din data de 8 mai 2016,organizate de FMR pentru functia de Presedinte si membri in cadrul Comitetului Executiv.

30-04-2016 | Liga Mini Fotbal


Juventus Sibiu este castigatoarea Supercupei Romaniei la Minifotbal - 2013 !

Juventus Sibiu este castigatoarea Supercupei Romaniei la Minifotbal - 2013 !

06-10-2013 | Liga Mini Fotbal


Pasiune dusa la extrem : Episdoul 2 - LMF Prahova - VIDEO

Pasiune dusa la extrem : Episdoul 2 - LMF Prahova - VIDEO

18-06-2013 | Liga Mini Fotbal


LMF Prahova a pierdut un mare om, caracter si specialist. Doctorul Sandu Dobrescu. Dumnezeu sa-l ier

LMF Prahova a pierdut un mare om, caracter si specialist. Doctorul Sandu Dobrescu. Dumnezeu sa-l ierte!

09-04-2013 | Liga Mini Fotbal


Prahova: Cand e vorba de pasiune, nici vremea nu conteaza

Prahova: Cand e vorba de pasiune, nici vremea nu conteaza

28-03-2013 | Liga Mini Fotbal


PRAHOVA: VISPESTIUL E IN GRAFIC

PRAHOVA: VISPESTIUL E IN GRAFIC

03-12-2012 | Liga Mini Fotbal


PLOIESTI: LIDERA-I VISPESTI !

PLOIESTI: LIDERA-I VISPESTI !

20-11-2012 | Liga Mini Fotbal


PRAHOVA: MIERCURI E DERBI !

PRAHOVA: MIERCURI E DERBI !

21-05-2012 | Liga Mini Fotbal


PRAHOVA: EKATRUST REDIVIVUS ?

PRAHOVA: EKATRUST REDIVIVUS ?

02-04-2012 | Liga Mini Fotbal


Liga Mini Fotbal pe scurt

5

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

129

Echipe active

1215

Jucatori activi

0

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP