c

Componența și programul celor 32 de grupe ale Cupei României - Sibiu 2018

În această seară, vineri, 22.06.2018, s-au tras la sorți cele 32 de grupe ale Cupei României, ediția 2018. Competiția va avea loc la Sibiu între 29 iunie și 1 iulie și adună la start 96 de echipe, un număr record pentru competițiile de minifotbal din România. În urma tragerii la sorți au fost stabilite următoarele grupe, meciurile urmând să aibă loc în prima zi de competiție, vineri 29.06.2018 (la finalul articolului aveți și legenda privind cele 8 terenuri pe care au loc jocurile):

 

GRUPA I

Echipa

1 FC BOROMIR RM-VALCEA

2 ADER PLOIESTI

3 MUGURELUL CHIUIESTI DEJ

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T1 FC BOROMIR RM-VALCEA – MUGURELUL CHIUIESTI DEJ

29.06 13.00 T1 ADER PLOIESTI – MUGURELUL CHIUIESTI DEJ

29.06 17.00 T1 FC BOROMIR RM-VALCEA – ADER PLOIESTI


GRUPA II

Echipa

1 COLOSSEUM 2005 IASI

2 RED ARMY BRAD

3 EMI CORPORATION BISTRITA

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T1 COLOSSEUM 2005 IASI – EMI CORPORATION BISTRITA

29.06 14.00 T1 RED ARMY BRAD – EMI CORPORATION BISTRITA

29.06 18.00 T1 COLOSSEUM 2005 IASI – RED ARMY BRAD


GRUPA III

Echipa

1 CONTINENTAL AP TIMISOARA

2 SQUADRA TURDA

3 LIRIADA BRASOV

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T1 CONTINENTAL AP TIMISOARA – LIRIADA BRASOV

29.06 15.00 T1 SQUADRA TURDA – LIRIADA BRASOV

29.06 19.00 T1 CONTINENTAL AP TIMISOARA – SQUADRA TURDA


GRUPA IV

Echipa

1 CONVENABIL TULCEA

2 PEPPY DOLCE VITA TG-JIU

3 D&D GARAGE BISTRITA

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T1 CONVENABIL TULCEA – D&D GARAGE BISTRITA

29.06 16.00 T1 PEPPY DOLCE VITA TG-JIU – D&D GARAGE BISTRITA

29.06 20.00 T1 CONVENABIL TULCEA – PEPPY DOLCE VITA TG-JIU

GRUPA V

Echipa

1 AS ELECTROCONAT DEVA

2 DEDEMAN RESITA

3 ZIMBRU VASLUI

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T2 AS ELECTROCONAT DEVA – ZIMBRU VASLUI

29.06 13.00 T2 DEDEMAN RESITA – ZIMBRU VASLUI

29.06 17.00 T2 AS ELECTROCONAT DEVA – DEDEMAN RESITA


GRUPA VI

Echipa

1 AS UNITED FOCSANI

2 AS GLISSANDO TIMISOARA

3 REAL TG-JIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T2 AS UNITED FOCSANI – REAL TG-JIU

29.06 14.00 T2 AS GLISSANDO TIMISOARA – REAL TG-JIU

29.06 18.00 T2 AS UNITED FOCSANI – AS GLISSANDO TIMISOARA


GRUPA VII

Echipa

1 AS WOLF CONSTANTA

2 RAILEX BOTOSANI

3 MURESUL PIATRA NEAMT

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T2 AS WOLF CONSTANTA – MURESUL PIATRA NEAMT

29.06 15.00 T2 RAILEX BOTOSANI – MURESUL PIATRA NEAMT

29.06 19.00 T2 AS WOLF CONSTANTA – RAILEX BOTOSANI


GRUPA VIII

Echipa

1 VLD TRANS BAIA MARE

2 FENIX PLAY PIATRA NEAMT

3 MFC CONFORT URBAN BUCURESTI

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T2 VLD TRANS BAIA MARE – MFC CONFORT URBAN BUCURESTI

29.06 16.00 T2 FENIX PLAY PIATRA NEAMT – MFC CONFORT URBAN BUCURESTI

29.06 20.00 T2 VLD TRANS BAIA MARE – FENIX PLAY PIATRA NEAMT

GRUPA IX

Echipa

1 JUVENTUS SIBIU

2 STIINTA U CRAIOVA

3 GRANT ELITE PIATRA NEAMT

Data Ora    Teren Jocul

29.06 09.00 T3 JUVENTUS SIBIU – GRANT ELITE PIATRA NEAMT

29.06 13.00 T3 STIINTA U CRAIOVA – GRANT ELITE PIATRA NEAMT

29.06 17.00 T3 JUVENTUS SIBIU – STIINTA U CRAIOVA


GRUPA X

Echipa

1 FC GILAU FLORESTI

2 FAN COURIER ZALAU

3 MICA FRATIE GORJ TG-JIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T3 FC GILAU FLORESTI – MICA FRATIE GORJ TG-JIU

29.06 14.00 T3 FAN COURIER ZALAU – MICA FRATIE GORJ TG-JIU

29.06 18.00 T3 FC GILAU FLORESTI – FAN COURIER ZALAU


GRUPA XI

Echipa

1 JOGA BONITO ALBA IULIA

2 AS TOMITA LAZAR FOCSANI

3 LA MARIA SI ION BUCURESTI

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T3 JOGA BONITO ALBA IULIA – LA MARIA SI ION BUCURESTI

29.06 15.00 T3 AS TOMITA LAZAR FOCSANI – LA MARIA SI ION BUCURESTI

29.06 19.00 T3 JOGA BONITO ALBA IULIA – AS TOMITA LAZAR FOCSANI


GRUPA XII

Echipa

1 NURVIL RM-VALCEA

2 MARCA INREGISTRATA SIBIU

3 JOGA BONITO FLORESTI

Data Ora    Teren Jocul

29.06 12.00 T3 NURVIL RM-VALCEA – JOGA BONITO FLORESTI

29.06 16.00 T3 MARCA INREGISTRATA SIBIU – JOGA BONITO FLORESTI

29.06 20.00 T3 NURVIL RM-VALCEA – MARCA INREGISTRATA SIBIU


GRUPA XIII

Echipa

1 RMC 24 ALBA IULIA

2 E.D.E.I. SIBIU

3 ANDY TEAM PITESTI

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T4 RMC 24 ALBA IULIA – ANDY TEAM PITESTI

29.06 13.00 T4 E.D.E.I. SIBIU – ANDY TEAM PITESTI

29.06 17.00 T4 RMC 24 ALBA IULIA – E.D.E.I. SIBIU


GRUPA XIV

Echipa

1 DIA GUARD II DIVINO ZALAU

2 FLASH FT ALBA IULIA

3 TRICOLORII SIBIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T4 DIA GUARD II DIVINO ZALAU – TRICOLORII SIBIU

29.06 14.00 T4 FLASH FT ALBA IULIA – TRICOLORII SIBIU

29.06 18.00 T4 DIA GUARD II DIVINO ZALAU – FLASH FT ALBA IULIA


GRUPA XV

Echipa

1 FC BOROMIR DEVA

2 FC ERGAD ARAD

3 VIITORUL TIMIS BRASOV

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T4 FC BOROMIR DEVA – VIITORUL TIMIS BRASOV

29.06 15.00 T4 FC ERGAD ARAD – VIITORUL TIMIS BRASOV

29.06 19.00 T4 FC BOROMIR DEVA – FC ERGAD ARAD


GRUPA XVI

Echipa

1 GIMSPORT BACAU

2 INTER CALAN HUNEDOARA

3 E.ON IASI

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T4 GIMSPORT BACAU – E.ON IASI

29.06 16.00 T4 INTER CALAN HUNEDOARA – E.ON IASI

29.06 20.00 T4 GIMSPORT BACAU – INTER CALAN HUNEDOARA


GRUPA XVII

Echipa

1 LA BOLTA ALBA IULIA

2 FC VALEA AURIE SIBIU

3 NAPOLI ARAD

Data Ora    Teren Jocul

29.06 09.00 T5 LA BOLTA ALBA IULIA – NAPOLI ARAD

29.06 13.00 T5 FC VALEA AURIE SIBIU – NAPOLI ARAD

29.06 17.00 T5 LA BOLTA ALBA IULIA – FC VALEA AURIE SIBIU


GRUPA  XVIII

Echipa

1 FLAMURA ROSIE ARAD

2 OLD BOYS BUCURESTI

3 MARACANA BILED TIMIS

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T5 FLAMURA ROSIE ARAD – MARACANA BILED TIMIS

29.06 14.00 T5 OLD BOYS BUCURESTI – MARACANA BILED TIMIS

29.06 18.00 T5 FLAMURA ROSIE ARAD – OLD BOYS BUCURESTI


GRUPA XIX

Echipa

1 LUXURY TEAM BUCURESTI

2 DECOR PLUS IASI DGB

3 FC CSKA RESITA

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T5 LUXURY TEAM BUCURESTI – FC CSKA RESITA

29.06 15.00 T5 DECOR PLUS IASI DGB – FC CSKA RESITA

29.06 19.00 T5 LUXURY TEAM BUCURESTI – DECOR PLUS IASI DGB


GRUPA XX

Echipa

1 CONEXINSTAL CLUJ NAPOCA

2 M DESIGN IASI

3 SPORTING SIBIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T5 CONEXINSTAL CLUJ NAPOCA – SPORTING SIBIU

29.06 16.00 T5 M DESIGN IASI – SPORTING SIBIU

29.06 20.00 T5 CONEXINSTAL CLUJ NAPOCA – M DESIGN IASI


GRUPA XXI

Echipa

1 FC LABRADORES RM-VALCEA

2 RED DOGS CUGIR

3 PICK' UP PUB BAIA MARE

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T6 FC LABRADORES RM-VALCEA – PICK' UP PUB BAIA MARE

29.06 13.00 T6 RED DOGS CUGIR – PICK' UP PUB BAIA MARE

29.06 17.00 T6 FC LABRADORES RM-VALCEA – RED DOGS CUGIR


 GRUPA XXII

Echipa

1 DIAVOLII ROSII HUNEDOARA

2 AVASTAR PASCANI

3 NINIROX TIMISOARA

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T6 DIAVOLII ROSII HUNEDOARA – NINIROX TIMISOARA

29.06 14.00 T6 AVASTAR PASCANI – NINIROX TIMISOARA

29.06 18.00 T6 DIAVOLII ROSII HUNEDOARA – AVASTAR PASCANI


GRUPA XXIII

Echipa

1 TEC BUFTEA

2 VIG PAVAJE BECLEAN - BISTRITA

3 RANGERS SIBIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T6 TEC BUFTEA – RANGERS SIBIU

29.06 15.00 T6 VIG PAVAJE BECLEAN - BISTRITA – RANGERS SIBIU

29.06 19.00 T6 TEC BUFTEA – VIG PAVAJE BECLEAN - BISTRITA


GRUPA  XXIV

Echipa

1 FCSB BEIUS

2 PERA BMW DEVA

3 D'ANGELO SPORT BUCURESTI

Data Ora Teren Jocul

29.06 12:00 T6 FCSB BEIUS – D'ANGELO SPORT BUCURESTI

29.06 16:00 T6 PERA BMW DEVA – D'ANGELO SPORT BUCURESTI

29.06 20:00 T6 FCSB BEIUS – PERA BMW DEVA


GRUPA XXV

Echipa

1 MFC PLOIESTI

2 VULTURII ALERAD CONSTRUCT DEJ

3 REAL CRISCIOR BRAD

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T7 MFC PLOIESTI – REAL CRISCIOR BRAD

29.06 13.00 T7 VULTURII ALERAD CONSTRUCT DEJ – REAL CRISCIOR BRAD

29.06 17.00 T7 MFC PLOIESTI – VULTURII ALERAD CONSTRUCT DEJ


GRUPA   XXVI

Echipa

1 CARIOCAS CAFE SIBIU

2 AROBS TRANSILVANIA FLORESTI

3 YOUNG 1967 BAIA MARE

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T7 CARIOCAS CAFE SIBIU – YOUNG 1967 BAIA MARE

29.06 14.00 T7 AROBS TRANSILVANIA FLORESTI – YOUNG 1967 BAIA MARE

29.06 18.00 T7 CARIOCAS CAFE SIBIU – AROBS TRANSILVANIA FLORESTI


GRUPA XXVII

Echipa

1 ZOPPAS INDUSTRIES TIMISOARA

2 SPARTANII ORASTIE

3 CORNER SIBIU

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T7 ZOPPAS INDUSTRIES TIMISOARA – CORNER SIBIU

29.06 15.00 T7 SPARTANII ORASTIE – CORNER SIBIU

29.06 19.00 T7 ZOPPAS INDUSTRIES TIMISOARA – SPARTANII ORASTIE


GRUPA  XXVIII

Echipa

1 AMICII BUZAU

2 FC REGGIO BRASOV

3 BATRANII BUCURESTI - VICTORY CUP

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T7 AMICII BUZAU – BATRANII BUCURESTI - VICTORY CUP

29.06 16.00 T7 FC REGGIO BRASOV – BATRANII BUCURESTI - VICTORY CUP

29.06 20.00 T7 AMICII BUZAU – FC REGGIO BRASOV


GRUPA  XXIX

Echipa

1 INTER GALATI

2 DR. BROWN'S BAIA MARE

3 FC MUNCELULUI BISTRITA

Data Ora Teren Jocul

29.06 09.00 T8 INTER GALATI – FC MUNCELULUI BISTRITA

29.06 13.00 T8 DR. BROWN'S BAIA MARE – FC MUNCELULUI BISTRITA

29.06 17.00 T8 INTER GALATI – DR. BROWN'S BAIA MARE


GRUPA  XXX

Echipa

1 DANCO PRO BUCURESTI

2 BAUMIT ALBA IULIA

3 DACII LIBERI BISTRITA

Data Ora Teren Jocul

29.06 10.00 T8 DANCO PRO BUCURESTI – DACII LIBERI BISTRITA

29.06 14.00 T8 BAUMIT ALBA IULIA – DACII LIBERI BISTRITA

29.06 18.00 T8 DANCO PRO BUCURESTI – BAUMIT ALBA IULIA


GRUPA  XXXI

Echipa

1 MFC CORVINUL HUNEDOARA

2 COMELF BISTRITA

3 ARNSBERG ALBA IULIA

Data Ora Teren Jocul

29.06 11.00 T8 MFC CORVINUL HUNEDOARA – ARNSBERG ALBA IULIA

29.06 15.00 T8 COMELF BISTRITA – ARNSBERG ALBA IULIA

29.06 19.00 T8 MFC CORVINUL HUNEDOARA – COMELF BISTRITA


GRUPA  XXXII

Echipa

1 REAL PRO TAXI BISTRITA

2 SEBN DROBETA TURNU SEVERIN

3 DREAM TEAM BRASOV

Data Ora Teren Jocul

29.06 12.00 T8 REAL PRO TAXI BISTRITA – DREAM TEAM BRASOV

29.06 16.00 T8 SEBN DROBETA TURNU SEVERIN – DREAM TEAM BRASOV

29.06 20.00 T8 REAL PRO TAXI BISTRITA – SEBN DROBETA TURNU SEVERIN

 

Nota: in caz de egalitate in faza grupelor se vor executa lovituri de la 7 metri iar invingatoarea primeste un punct in plus

Nota: din faza grupelor se vor califica primele doua clasate din cele 32 de grupe (in total 64 de echipe)

Nota: prima faza eliminatorie incepe sambata la ora 09:00

 

Legenda terenuri, Cupa Romaniei Sibiu: 

 

T1, T2, T3, T4

Stadion Municipal Sibiu 

Aleea Eminescu FN

 

T5 

Complex Sportiv Luceafărul 

Strada Doctor Ioan Lupaș, nr.2, Sibiu 550176

 

T6 

Baza sportiva Patinoar sub Arini Sibiu 

Strada Zaharia Boiu 39, Sibiu 550006

 

T7

Scoala Generala nr. 19 

Str. Aleea Turnu Rosu

 

T8

Moara Panalim – Baza Sportiva Panalim 

Strada Șelimbărului 30,  Cisnădie 555300


  

 

 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP