Comunicat - Grupe si program complet, Campionatul Național, Oradea

Cea mai importanta competitie de minifotbal a anului, Campionatul National, are loc in acest an la Oradea, intre 4 si 7 iulie. Jocurile vor avea loc la Baza Sportiva Tineretului, Str. Matei Basarab nr. 4 (incinta Liceul cu Program Sportiv Bihorul). 

La competitie s-au calificat 19 echipe prin intermediul celor 4 campionate regionale din perioada 8-10 iunie, iar campioana locala, Bad Boys Oradea, este calificata direct. Detinatoarea trofeului de anul trecut de la Alba Iulia este echipa MAV Sports Timisoara, care a invins in finala pe Extraterestrii Bistrita cu scorul de 3-1.
 
Grupe si program complet, Campionatul National, Oradea 2019
 
GRUPA A
 
ECHIPA
A1 Nova Vita Targu Mures
A2 Old Boys Bucuresti
A3 FC Hermannstadt Sibiu
A4 VLD Trans Baia Mare
A5 Bad Boys Oradea
 
DATA ORA TEREN JOCUL
04 IUL. 22:00 1 OLD BOYS BUCURESTI - BAD BOYS ORADEA
 
05 IUL. 09:00 1 FC HERMANNSTADT SIBIU - VLD TRANS BAIA MARE
 
05 IUL. 14:00 1 OLD BOYS BUCURESTI - FC HERMANNSTADT SIBIU
 
05 IUL. 14:00 2 NOVA VITA TG MURES - VLD TRANS BAIA MARE
 
05 IUL. 19:00 1 BAD BOYS ORADEA - FC HERMANNSTADT SIBIU
 
05 IUL. 19:00 2 NOVA VITA TG MURES - OLD BOYS BUCURESTI
 
06 IUL. 09:00 1 BAD BOYS ORADEA - VLD TRANS BAIA MARE
 
06 IUL. 09:00 2 FC HERMANNSTADT SIBIU - NOVA VITA TG MURES
 
06 IUL. 14:00 1 BAD BOYS ORADEA - NOVA VITA TG MURES
 
06 IUL. 14:00 2 VLD TRANS BAIA MARE - OLD BOYS BUCURESTI
 
GRUPA B
ECHIPA
B1 La Bolta Alba Iulia
B2 MFC Corvinul 2011 Hunedoara
B3 Tazmannschaft Bucuresti
B4 Fratelli Bianconeri Galati
B5 Dia Guard Divino Zalau
 
DATA ORA TEREN      JOCUL
05 IUL. 10:00 1 DIA GUARD DIVINO ZALAU - LA BOLTA ALBA IULIA
 
05 IUL. 10:00 2 FRATELLI BIANCONERI GALATI - CORVINUL HUNEDOARA 2011
 
05 IUL. 15:00 1 CORVINUL HUNEDOARA 2011 - TAZMANNSCHAFT BUCURESTI
 
05 IUL. 15:00 2 LA BOLTA ALBA IULIA - FRATELLI BIANCONERI GALATI
 
05 IUL. 20:00 1 TAZMANNSCHAFT BUCURESTI - FRATELLI BIANCONERI GALATI
 
05 IUL. 20:00 2 CORVINUL HUNEDOARA 2011 - DIA GUARD DIVINO ZALAU
 
06 IUL. 10:00 1 FRATELLI BIANCONERI GALATI - DIA GUARD DIVINO ZALAU
 
06 IUL. 10:00 2 TAZMANNSCHAFT BUCURESTI - LA BOLTA ALBA IULIA
 
06 IUL. 15:00 1 DIA GUARD DIVINO ZALAU - TAZMANNSCHAFT BUCURESTI
 
06 IUL. 15:00 2 LA BOLTA ALBA IULIA - CORVINUL HUNEDOARA 2011
 
GRUPA C
ECHIPA
C1 Juventus Sibiu
C2 Extraterestrii Bistrita
C3 Autovip Garden Salaj
C4 Danco Pro Bucuresti
C5 MAV Sports Timisoara
 
DATA ORA TEREN JOCUL
05 IUL. 11:00 1 MAV SPORTS TIMISOARA - JUVENTUS SIBIU
 
05 IUL. 11:00 2 DANCO PRO BUCURESTI - EXTATERESTRII BISTRITA
 
05 IUL. 16:00 1 JUVENTUS SIBIU - DANCO PRO BUCURESTI
 
05 IUL. 16:00 2 EXTRATERESTRII BISTRITA - AUTOVIP GARDEN SALAJ
 
05 IUL. 21:00 1 AUTOVIP GARDEN SALAJ - DANCO PRO BUCURESTI
 
05 IUL. 22:50 1 EXTRATERESTRII BISTRITA - MAV SPORTS TIMISOARA
 
06 IUL. 11:00 1 DANCO PRO BUCURESTI - MAV SPORTS TIMISOARA
 
06 IUL. 11:00 2 JUVENTUS SIBIU - AUTOVIP GARDEN SALAJ
 
06 IUL. 16:00 1 JUVENTUS SIBIU - EXTRATERESTRII BISTRITA
 
06 IUL. 16:00 2 MAV SPORTS TIMISOARA - AUTOVIP GARDEN SALAJ
 
GRUPA D
ECHIPA
D1 Luxury Team Bucuresti
D2 Sistema Arad
D3 Ajax Dulcisimo Galati
D4 AS Glissando Timisoara
D5 Young Boys Targoviste
 
DATA ORA TEREN JOCUL
05 IUL. 12:00 1 YOUNG BOYS TARGOVISTE - LUXURY TEAM BUCURESTI
 
05 IUL. 12:00 2 AS GLISSANDO TIMISOARA - SISTEMA ARAD
 
05 IUL. 17:00 1 SISTEMA ARAD - AJAX DULCISIMO GALATI
 
05 IUL. 17:00 2 LUXURY TEAM BUCURESTI - AS GLISSANDO TIMISOARA
 
05 IUL. 22:00 1 AS GLISSANDO TIMISOARA - AJAX DULCISIMO GALATI
 
05 IUL. 22:00 2 SISTEMA ARAD - YOUNG BOYS TARGOVISTE
 
06 IUL. 12:00 1 LUXURY TEAM BUCURESTI - AJAX DULCISIMO GALATI
 
06 IUL. 12:00 2 AS GLISSANDO TIMISOARA - YOUNG BOYS TARGOVISTE
 
06 IUL. 17:00 1 LUXURY TEAM BUCURESTI - SISTEMA ARAD
 
06 IUL. 17:00 2 YOUNG BOYS TARGOVISTE - AJAX DULCISIMO GALATI
 
ORA 18.15 - TRAGEREA LA SORTI A SFERTURILOR DE FINALA
 
SFERTURI DE FINALA - Sambata 06 iulie

DATA ORA TEREN JOC
06.iul 21:00 1 SFERT 1
 
06.iul 21:00 2 SFERT 2
 
06.iul 22:00 1 SFERT 3
 
06.iul 22:00 2 SFERT 4
 
Duminica 07 iulie 2018 - Semifinale
 
DATA ORA TEREN JOC
07.iul 09:00 1 SEMIFINALA 1
SFR 1-SFR 2
 
07.iul       09:00 1 SEMIFINALA 2
SFR 3-SFR 4
 
FINALA MICA Locurile 3 - 4
07.iul 13:00 1
 
FINALA Locurile 1-2
07.iul 14:00 1 
 
Festivitatea de Premiere
07 Iul. Ora 15:20



 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP