COMUNICAT / Program complet, Campionatul Național de la Bacău

                  PROGRAM CAMPIONATUL NATIONAL LA MINIFOTBAL - BACAU 2017                                       
                T1 - CASA DE CULTURA, T2 - BAZA SPORTIVA TNT
                                   
               
                    MIERCURI 12 IULIE 2017     
                  
Ora  Teren Jocul Etapa Faza Grupa                   
18:00    T1    1    1    Grupe    B    Golden Boys Bacau - Ajax Dulcissimo Galati        2-0
18:00    T2    2    1    Grupe    B    Juventus Sibiu -  Phoenix Craiova                         
19:00    T2    3    1    Grupe    D    Lin&Ema Alba Iulia - Extraterestrii Bistrita              1-3     
19:00    T1    4    1    Grupe    A    Sanorom Bolotesti - Divertis Targoviste                   2-3
20:00    T1    5    1    Grupe    C    Coriolan Bacau - MAV Sports Timisoara                 0-0 (3-2 la 7 metri)
20:00    T2    6    1    Grupe    C    AC Luciano Arad - Dia Guard Divino Zalau             0-3
21:00    T2    7    1    Grupe    A    Sporting Brad - Deva - FC Hermannstadt Sibiu      0-0 (3-2 la 7 metri)  
22:00    T2    8    1    Grupe    D    Old Boys Bucuresti - AEK Oradea                             1-2

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau
                   
                    JOI, 13 IULIE 2017                   
Ora Teren Jocul Etapa Faza Grupa                   
10:00    T1    9    2    Grupe    D    MFC Corvinul HD - Lin&Ema Alba Iulia       
10:00    T2    10    2    Grupe    D    Old Boys Bucuresti - Extraterestrii Bistrita       
11:00    T1    11    2    Grupe    B    Golden Boys Bacau - Phoenix Craiova       
11:00    T2    12    2    Grupe    B    Dulcissimo Galati - Nedav Arad       
12:00    T1    13    2    Grupe    C    Dia Guard Divino Zalau - MAV Sports Timisoara       
12:00    T2    14    2    Grupe    C    Ary&Roby Buftea - AC Luciano Arad       
13:00    T1    15    2    Grupe    A    Sanorom Bolotesti - FC Hermannstadt Sibiu       
13:00    T2    16    2    Grupe    A    Beer Hunters Alba Iulia - Sporting Brad-Deva

       
18:00    T1    17    3    Grupe    D    Extraterestrii Bistrita - AEK Oradea       
18:00    T2    18    3    Grupe    D    Old Boys Bucuresti - MFC Corvinul HD       
19:00    T1    19    3    Grupe    B    Juventus Sibiu - Ajax Dulcissimo Galati       
19:00    T2    20    3    Grupe    B    Nedav Arad - Golden Boys Bacau       
20:00    T1    21    3    Grupe    C    MAV Sports Timisoara - Ary&Roby Buftea       
20:00    T2    22    3    Grupe    C    Coriolan Bacau - Dia Guard Divino Zalau       
21:00    T2    23    3    Grupe    A    Sanorom Bolotesti - Beer Hunters Alba Iulia       
22:00    T2    24    3    Grupe    A    Divertis Targoviste - FC Hermannstadt Sibiu 

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau      
                                       
                    VINERI, 14 IULIE 2017                   
Ora Teren Jocul Etapa Faza Grupa                   
9:00    T1    25    4    Grupe    D    Lin&Ema Alba Iulia - Old Boys Bucuresti       
9:00    T2    26    4    Grupe    D    AEK Oradea - MFC Corvinul HD       
10:00    T2    27    4    Grupe    B    Phoenix Craiova - Nedav Arad       
10:00    T1    28    4    Grupe    B    Juventus Sibiu - Golden Boys Bacau        
11:00    T1    29    4    Grupe    C    Coriolan Bacau - Ary&Roby Buftea       
11:00    T2    30    4    Grupe    C    MAV Sports Timisoara - AC Luciano Arad       
12:00    T1    31    4    Grupe    A    Sporting Brad - Deva - Sanorom Bolotesti       
12:00    T2    32    4    Grupe    A    Beer Hunters Alba Iulia - Divertis Targoviste 

      
14:00    T1    33    5    Grupe    D    Extraterestrii Bistrita - MFC Corvinul HD       
14:00    T2    34    5    Grupe    D    AEK Oradea - Lin&Ema Alba Iulia       
15:00    T1    35    5    Grupe    B    Nedav Arad - Juventus Sibiu       
15:00    T2    36    5    Grupe    B    Ajax Dulcissimo Galati - Phoenix Craiova       
16:00    T1    37    5    Grupe    C    Coriolan Bacau - AC Luciano Arad       
16:00    T2    38    5    Grupe    C    Dia Guard Divino Zalau - Ary&Roby Buftea       
17:00    T2    39    5    Grupe    A    Divertis Targoviste - Sporting Brad - Deva       
17:00    T1    40    5    Grupe    A    AS Hermannstadt Sibiu - Beer Hunters Alba Iulia

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau

Nota: in caz de egalitate in faza grupelor, se vor executa lovituri de departajare
Nota: la finalul fazei grupelor se va efectua tragerea la sorti a sferturilor de finala, cele 4 castigatoare de grupa urmand sa fie plasate in urna 1 iar cele patru locuri 2 în urna 2
Nota: doua echipe care au fost in aceeasi grupa NU pot juca intre ele in faza sferturilor de finala

       
                                       
                               Vineri, 14 iulie 2017                   
                    SFERTURI DE FINALA
                   
Ora  Teren  Jocul  Etapa    Faza                       
19:00    T1    41    6    Sfert de finala    A        -v-           
20:00    T1    42    6    Sfert de finala    B        -v-           
21:00    T2    43    6    Sfert de finala    C        -v-           
22:00    T2    44    6    Sfert de finala    D        -v-       

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau     
                                       
                                       
                        SAMBATA, 15 IULIE 2017                       
                                       
Ora  Teren  Jocul Etapa    Faza                       
11:00    T1    45    7    Semi Final    1    Castigator SF 1        Castigator SF 3       
                                       
12:00    T1    46    8    Semi Final    2    Castigator SF 2        Castigator SF 4       

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau
                                       
                                                                                  
Ora    Teren Etapa  Faza                       
17:30    T1    47    7    Finala Mica        Invins Semifinala 1    -v-    Invins Semifinala 2       
                                       
                                       
18:30    T1    48    7    Finala            Castigator Semifinala 1    -v-    Castigator Semifinala 2       

Nota: Terenul 1 - Casa de Cultura Bacau, Terenul 2 - Baza Sportiva TNT Bacau
                                       
 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP