Comunicat - Program complet, Cupa României, Bacău, 28-30 iunie



Cupa României, competiție organizată de Federația de Minifotbal din România și TNT Sport Club Bacău, reprezentată prin domnul Daniel Rusu, va avea loc la Bacău în perioada 28-30 iunie. Competiția are la start un număr de 93 de echipe, împărțite în 31 de grupe. Deținătoarea trofeului este Danco Pro București, care nu participă în acest an deoarece este calificată la Campionatul Național de la Oradea. Vă prezentăm în cele ce urmează programul complet al competiției. 

Vineri 28.06.2019 - PROGRAM GRUPE ETAPA 1 

ORA/DATA JOCUL TEREN GRUPA ECHIPA ECHIPA
09:00 / 28.06 1 1 I Portas Vatra Dornei -v- M Design Croitorie
09:00 / 28.06 2 2 II FC Buzau -v- Amicii Iasi
09:00 / 28.06 3 3 III CMC Baia Mare -v- ACS Gufirosa Iasi
09:00 / 28.06 4 4 IV Inter Sibiu -v- CTC Iasi
09:00 / 28.06 5 5 V Life Sport Brasov -v- E- ON Iasi
09:00 / 28.06 6 6 VI AFC Klausenburg Floresti -v- Lupii Negrii Iasi
09:00 / 28.06 7 7 VII Continental AP TM -v- Liberto Iasi
10:00 / 28.06 8 1 VIII Raal Bistrita -v- Inter Conti Suceava
10:00 / 28.06 9 2 IX Viitorul Galati -v- Temad Brasov
10:00 / 28.06 11 4 XI Soft Vision Cluj -v- FC Muncelului BN
10:00 / 28.06 12 5 XII Arsenal Inel II Constanta -v- FC Ergad Arad
10:00 / 28.06 13 6 XIII Boromir Rm-Valcea -v- Rapid Piatra Neamt
10:00 / 28.06 14 7 XIV Sporting Deva -v- Cert Construct Constanta
11:00 / 28.06 15 1 XV Convenabil Tulcea -v- Redex Baia Mare
11:00 / 28.06 16 2 XVI Nurvil Rm-Valcea -v- Viitorul Phonesale Focsani
11:00 / 28.06 17 3 XVII Flamura Rosie Arad -v- Fan Curier Bucuresti
11:00 / 28.06 18 4 XVIII Marca Inregistrata Sibiu -v- Atletico Textila Focsani
11:00 / 28.06 19 5 XIX AS Electroconat Deva -v- Play Sport Cafe Bacau
11:00 / 28.06 20 6 XX Simco Arad -v- Mehtalisti Sanateni Buzau
11:00 / 28.06 21 7 XXI FC CNME Botosani -v- Arsenal Romania Buc.
12:00 / 28.06 22 1 XXII         La Maria si Ion Buc. -v- Liriada Rasnov BV
12:00 / 28.06 23 2 XXIII Boldor Florex Hida Salaj         -v- Copanex Bacau
12:00 / 28.06 24 3 XXIV Decor Plus Iasi -v- Stone Team Bistrita
12:00 / 28.06 25 4 XXV         Green Garden Odobesti VN -v- Young 1967 Baia Mare
12:00 / 28.06 26 5 XXVI Golden Boys Bacau -v- Real Criscior Brad
12:00 / 28.06 27 6 XXVII Tiv All Star Targoviste -v- Vointa Bacau
 
13:00 / 28.06 28 3 XXVIII Farmacia Victoria Tg-Jiu -v- Rimini Bistrita
13:00 / 28.06 29 1 XXIX Fenix Play Piatra Neamt -v- Atletico Brasov
13:00 / 28.06 30 6 XXX         Inter Calan -v- Gimsport Bacau
13:00 / 28.06 31 2 XXXI MFC Ploiesti -v- Soimii Simand Arad
 
Vineri 28.06.2019 - PROGRAM GRUPE ETAPA 2
 
ORA/DATA JOCUL TEREN GRUPA ECHIPA ECHIPA
14:00 / 28.06 32 1 I Elecrictelecom  Buc. -v- M Design Croitorie
14:00 / 28.06 33 2 II FC Narghila -v- Amicii Iasi
14:00 / 28.06 34 3 III Ares IPA Buc. -v- ACS Gufirosa Iasi
14:00 / 28.06 35 4 IV EMI Corporation BN -v- CTC Iasi
14:00 / 28.06 36 5 V Fortuna Buzau -v- E-ON Iasi
14:00 / 28.06 37 6 VI Unicat Piatra Neamt -v- Lupii Negrii Iasi
14:00 / 28.06 38 7 VII Barier Bacau -v- Liberto Iasi
15:00 / 28.06 39 1 VIII CV Bang Craiova -v- Inter Conti Suceava
15:00 / 28.06 40 2 IX Coriolan Bacau -v- Temad Brasov
15:00 / 28.06 41 3 X Soveja Constanta -v- Telefoane Beclean
15:00 / 28.06 42 4 XI ACS Drobeta -v- FC Muncelului BN
15:00 / 28.06 43 5 XII Amicii Buzau -v- FC Ergad Arad
15:00 / 28.06 44 6 XIII Ultra HD Hunedoara -v- Rapid Piatra Neamt
15:00 / 28.06 45 7 XIV Real Yryteam Iasi -v- Cert Construct Constanta
16:00 / 28.06 46 1 XV Convenabil  Tulcea                  -v- Redex Baia Mare
16:00 / 28.06 47 2 XVI DFR Craiova         -v- Viitorul Phonesale Focsani
16:00 / 28.06 48 3 XVII Golden Boys Buftea -v- Fan Curier Bucuresti
16:00 / 28.06 49 4 XVIII Comelf Bistrita -v- Atletico Textila Focsani
16:00 / 28.06 50 5 XIX Ary & Roby Buftea         -v- Play Sport Cafe Bacau
16:00 / 28.06 51 6 XX Crazy Team Craiova -v- Mehtalisti Sanateni Buzau
16:00 / 28.06 52 7 XXI Hipodrom Sibiu -v- Arsenal Romania Buc.
17:00 / 28.06 53 1 XXII         Atletico Abcoz Galati -v- Liriada Rasnov BV
17:00 / 28.06 54 2 XXIII Metropolis Bucuresti -v- Copanex Bacau
17:00 / 28.06 55 3 XXIV Edei Sibiu -v- Stone Team Bistrita
17:00 / 28.06 56 4 XXV         MFC Confort Urban Buc -v- Young 1967 Baia Mare
17:00 / 28.06 57 5 XXVI Colosseum Iasi 2003 -v- Real Criscior Brad
17:00 / 28.06 58 6 XXVII Ares Brasov -v- Vointa Bacau
 
18:00 / 28.06 59 3 XXVIII Inside Decor TM -v- Rimini Bistrita
18:00 / 28.06 60 1 XXIX Atletic Brad -v- Atletico Brasov
18:00 / 28.06 61 6 XXX         Comsid Deva -v- Gimsport Bacau
18:00 / 28.06 62 2 XXXI Galaxy Brad -v- Soimii Simand Arad
 
Vineri 28.06.2019 - PROGRAM GRUPE ETAPA 3
 
ORA/DATA JOCUL TEREN GRUPA ECHIPA ECHIPA
19:00 / 28.06 63 1 I ASA Vatra Dornei -v- Elecrictelecom Buc.
19:00 / 28.06 64 2 II FC Buzau -v- FC Narghila
19:00 / 28.06 65 3 III CMC Baia Mare -v- Ares IPA Buc.
19:00 / 28.06 66 4 IV Inter Sibiu -v- EMI Corporation BN
19:00 / 28.06 67 5 V Life Sport Brasov -v- Fortuna Buzau
19:00 / 28.06 68 6 VI AFC Klausenburg Floresti -v- Unicat Piatra Neamt
19:00 / 28.06 69 7 VII Continental AP TM -v- Barier Bacau
19:50 / 28.06 70 1 VIII Raal Bistrita -v- CV Bang Craiova
19:50 / 28.06 71 2 IX Viitorul Galati -v- Coriolan Bacau
19:50 / 28.06 72 3 X Telefoane Beclean BN    -v- Soveja Constanta
19:50 / 28.06 73 4 XI Soft Vision Cluj -v- ACS Drobeta
19:50 / 28.06 74 5 XII Arsenal Inel II Constanta -v- Amicii Buzau
19:50 / 28.06 75 6 XIII Boromir Rm-Valcea -v- Ultra HD Hunedoara
19:50 / 28.06 76 7 XIV Sporting Deva -v- Real Yryteam Iasi
20:40 / 28.06 78 2 XVI DFR Craiova -v- Nurvil Rm-Valcea
20:40 / 28.06 79 3 XVII Flamura Rosie Arad -v- Golden Boys Buftea
20:40 / 28.06 80 4 XVIII Marca Inregistrata Sibiu -v- Comelf Bistrita
20:40 / 28.06 81 5 XIX Ary & Roby Buftea -v- AS Electroconat Deva
20:40 / 28.06 82 6 XX Crazy Team Craiova -v- Simco Arad
20:40 / 28.06 83 7 XXI FC CNME Botosani -v- Hipodrom Sibiu
21:30 / 28.06 84 1 XXII         La Maria si Ion Buc. -v- Atletico Abcoz Galati
21:30 / 28.06 85 2 XXIII Boldor Florex Hida Salaj         -v- Metropolis Bucuresti
21:30 / 28.06 86 3 XXIV Decor Plus Iasi -v- Edei Sibiu
21:30 / 28.06 87 4 XXV         Green Garden Odobesti VN -v- MFC Confort Urban Buc.
21:30 / 28.06 88 5 XXVI Golden Boys Bacau -v- Colosseum Iasi 2003
21:30 / 28.06 89 6 XXVII Tiv All Star Targoviste -v- Ares Brasov
 
22:20 / 28.06 90 3 XXVIII Farmacia Victoria Tg-Jiu -v- Inside Decor TM
22:20 / 28.06 91 1 XXIX Fenix Play Piatra Neamt -v- Atletic Brad
22:20 / 28.06 92 6 XXX         Inter Calan -v- Comsid Deva
22:20 / 28.06 93 2 XXXI MFC Ploiesti -v- Galaxy Brad
 
Vineri 28.06.2019 - Ora 23:10, tragere la sorti 32-imi

Legenda terenuri:
 
Teren 1, 2 si 3 - Complex TNT CLUB SPORT, str. Arcadie Septilici, nr. 5
 
Teren 4 – Baza Sportiva Dribling, Calea Moldovei (Gheraiesti)
 
Teren 5 - Baza Sportiva Rosa (Alexa) Str. Veronica Micle nr. 55 A
 
Teren 6 – Baza Sportiva Inter Fans Club - Sarata, Bacau (Vetrea)
 
Teren 7 - Best Sportiv (Cartierul Milcov), str. Orizontului
 
Sambata 29.06.2019 - Etapa 1 eliminatoare, 64 echipe
 
ORA/DATA JOCUL TEREN ETAPA MECI
09:00 / 29.06 94 1 32 -imi A1 -v-
09:00 / 29.06 95 2 32 -imi A2 -v-
09:00 / 29.06 96 3 32 -imi B1 -v-
09:00 / 29.06 97 4 32 -imi B2 -v-
09:00 / 29.06 98 5 32 -imi C1 -v-
09:00 / 29.06 99 6 32 -imi C2 -v-
09:00 / 29.06 100 7 32 -imi D1 -v-
10:00 / 29.06 101 1 32 -imi D2 -v-
10:00 / 29.06 102 2 32 -imi E1 -v-
10:00 / 29.06 103 3 32 -imi E2 -v-
10:00 / 29.06 104 4 32 -imi F1 -v-
10:00 / 29.06 105 5 32 -imi F2 -v-
10:00 / 29.06 106 6 32 -imi G1 -v-
10:00 / 29.06 107 7 32 -imi G2 -v-
11:00 / 29.06 108 1 32 -imi H1 -v-
11:00 / 29.06 109 2 32 -imi H2 -v-
11:00 / 29.06 110 3 32 -imi I1 -v-
11:00 / 29.06 111 4 32 -imi I2 -v-
11:00 / 29.06 112 5 32 -imi J1 -v-
11:00 / 29.06 113 6 32 -imi J2 -v-
11:00 / 29.06 114 7 32 -imi K1 -v-
12:00 / 29.06 115 1 32 -imi K2 -v-
12:00 / 29.06 116 2 32 -imi L1 -v-
12:00 / 29.06 117 3 32 -imi L2 -v-
12:00 / 29.06 118 4 32 -imi M1 -v-
12:00 / 29.06 119 5 32 -imi M2 -v-
12:00 / 29.06 120 6 32 -imi N1 -v-
12:00 / 29.06 121 7 32 -imi N2 -v-
13:00 / 29.06 122 1 32 -imi O1 -v-
13:00 / 29.06 123 2 32 -imi O2 -v-
13:00 / 29.06 124 3 32 -imi P1 -v-
13:00 / 29.06 125 4 32 -imi P2 -v-
 
Sambata 29.06.2019 - SAISPREZECIMI DE FINALA
 
ORA/DATA JOCUL TEREN ETAPA MECI
15:00 / 29.06 126 1 16-imi I A1 -v- B2
15:00 / 29.06 127 2 16-imi II B1 -v- A2
15:00 / 29.06 128 3 16-imi III C1 -v- D2
15:00 / 29.06 129 4 16-imi IV D1 -v- C2
16:00 / 29.06 130 1 16-imi V E1 -v- F2
16:00 / 29.06 131 2 16-imi VI F1 -v- E2
16:00 / 29.06 132 3 16-imi VII G1 -v- H2
16:00 / 29.06 133 4 16-imi VIII H1 -v- G2
17:00 / 29.06 134 1 16-imi IX I1 -v- J2
17:00 / 29.06 135 2 16-imi X J1 -v- I2
17:00 / 29.06 136 3 16-imi XI K1 -v- L2
17:00 / 29.06 137 4 16-imi XII L1 -v- K2
18:00 / 29.06 138 1 16-imi XIII M1 -v- N2
18:00 / 29.06 139 2 16-imi XIV N1 -v- M2
18:00 / 29.06 140 3 16-imi XV O1 -v- P2
18:00 / 29.06 141 4 16-imi XVI P1 -v- O2
 
Sambata 29.06.2019 - OPTIMI DE FINALA
 
ORA/DATA JOCUL TEREN ETAPA MECI
19:00 / 29.06 142 1 Optimi Opt. 1 I -v- II
19:00 / 29.06 143 2 Optimi Opt. 2 III -v- IV
20:00 / 29.06 144 1 Optimi Opt. 3 V -v- VI
20:00 / 29.06 145 2 Optimi Opt. 4 VII -v- VIII
21:00 / 29.06 146 1 Optimi Opt. 5 IX -v- X
21:00 / 29.06 147 2 Optimi Opt. 6 XI -v- XII
22:00 / 29.06 148 1 Optimi Opt. 7 XIII -v- XIV
22:00 / 29.06 149 2 Optimi Opt. 8 XV -v- XVI
 
Duminica 30.06.2019 - SFERTURI DE FINALA
 
ORA/DATA JOCUL TEREN ETAPA MECI
09:00 / 30.06 150 1 Sfert A Castigator Optimi 1 Castigator Optimi 2
-v-
09:00 / 30.06 151 2 Sfert B Castigator Optimi 3 Castigator Optimi 4
-v-
09:00 / 30.06 152 3 Sfert C Castigator Optimi 5 Castigator Optimi 6
-v-
09:00 / 30.06 153 4 Sfert D Castigator Optimi 7 Castigator Optimi 8
-v-
 
Duminica 30.06.2019 - SEMIFINALE
 
ORA/DATA JOCUL TEREN ETAPA MECI
13:00 / 30.06 154 1 Semi I Castigator A Castigator B
-v-
13:00 / 30.06 156 2 Semi II Castigator C Castigator D
-v-
  
Duminica 30.06.2019 - FINALA MICA
 
ORA/DATA JOCUL TEREN
15:30 / 30.06 157 1 FINALA MICA INVINS 1 INVINS 2
-v-  
 
Duminica 30.06.2019 - FINALA
 
ORA/DATA JOCUL TEREN
16:30 / 30.06 158 1 FINALA CASTIGATOR 1 CASTIGATOR 2
-v-
 
 
Duminica 30.06.2019 - FESTIVITATE DE PREMIERE, ORA 17:45


Federația de Minifotbal
din România





 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP