Grupe si program, Campionatul National de Old Boys, Severin

Program Grupe, Campionatul National de Old Boys, Severin, 12 - 14 IULIE 2019

 
GRUPA A
 
# ECHIPA
A1 LIRIADA RASNOV BRASOV
A2 VIITORUL DEEP SERV CAMPINEANCA VRANCEA
A3 FC VULTURII DEJ
A4 BACOLUX CRAIOVA
 
DATA ORA TEREN jocul
12.iul 14:00 1 LIRIADA RASNOV BRASOV - FC VULTURII DEJ
12.iul 14:00 2 VIITORUL DEEP SERV CAMPINEANCA VRANCEA - BACOLUX CRAIOVA
12.iul 19:00 1 LIRIADA RASNOV BRASOV - BACOLUX CRAIOVA
12.iul 19:00 2 VIITORUL DEEP SERV CAMPINEANCA VRANCEA - FC VULTURII DEJ
13.iul 09:00 1 LIRIADA RASNOV BRASOV - VIITORUL DEEP SERV CAMPINEANCA VRANCEA
13.iul 09:00 2 FC VULTURII DEJ - BACOLUX CRAIOVA
 
GRUPA B
 
# ECHIPA
B1 OLD BOYS PIATRA NEAMT
B2 HERCULES DROBETA
B3 FC ERGAD OLD BOYS ARAD
B4 SOVEJA VRANCEA
 
DATA ORA TEREN jocul
12.iul 15:00 1 OLD BOYS PIATRA NEAMT - FC ERGAD OLD BOYS ARAD
12.iul 15:00 2 HERCULES DROBETA - SOVEJA VRANCEA
12.iul 20:00 1 OLD BOYS PIATRA NEAMT - SOVEJA VRANCEA
12.iul 20:00 2 HERCULES DROBETA - FC ERGAD OLD BOYS ARAD
13.iul 10:00 1 OLD BOYS PIATRA NEAMT - HERCULES DROBETA
13.iul 10:00 2 FC ERGAD OLD BOYS ARAD - SOVEJA VRANCEA
 
GRUPA C
 
# ECHIPA
C1 OLD TEAM FLORESTI
C2 ALASKA DEVA
C3 PEPPY DOLCE VITA TG-JIU
C4 SALT&PEPPER ARAD
 
DATA ORA TEREN jocul
12.iul 16:00 1 OLD TEAM FLORESTI - PEPPY DOLCE VITA TG-JIU
12.iul 16:00 2 ALASKA DEVA - SALT&PEPPER ARAD
12.iul 21:00 1 OLD TEAM FLORESTI - SALT&PEPPER ARAD
12.iul 21:00 2 ALASKA DEVA - PEPPY DOLCE VITA TG-JIU
13.iul 11:00 1 OLD TEAM FLORESTI - ALASKA DEVA
13.iul 11:00 2 PEPPY DOLCE VITA TG-JIU - SALT&PEPPER ARAD
 
GRUPA D
 
# ECHIPA
D1 MAV GLISSANDO TIMISOARA
D2 MARY TOUR IASI
D3 DEBUTANTII CRAIOVA
D4 KARMA TG-JIU
 
DATA ORA TEREN jocul
12.iul 17:00 1 MAV GLISSANDO TIMISOARA - DEBUTANTII CRAIOVA
12.iul 17:00 2 MARY TOUR IASI - KARMA TG-JIU
12.iul 22:00 1 MAV GLISSANDO TIMISOARA - KARMA TG-JIU
12.iul 22:00 2 MARY TOUR IASI - DEBUTANTII CRAIOVA
13.iul 12:00 1 MAV GLISSANDO TIMISOARA - MARY TOUR IASI
13.iul 12:00 2 DEBUTANTII CRAIOVA - KARMA TG-JIU
 
Sambata 13 iulie
SFERTURI DE FINALA 
 
DATA ORA TEREN jocul
13.iul 15:00 1 SFERT 1 Castigator Grupa A - Locul 2 Grupa B
13.iul 15:00 2 SFERT 2 Castigator Grupa B - Locul 2 Grupa A
13.iul 16:00 1 SFERT 3 Castigator Grupa C - Locul 2 Grupa D
13.iul 16:00 2 SFERT 4 Castigator Grupa D - Locul 2 Grupa C
 
Duminica 14 iulie 2019 
SEMIFINALE
 
DATA ORA TEREN jocul
14.iul 09:00 1 SEMIFINALA 1
SFR 1-SFR 3
14.iul 10:00 1 SEMIFINALA 2
SFR 2-SFR 4
 
 
Duminica 14 iulie 

FINALA MICA Locurile 3 - 4
 
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR
14.iul 13:00 1
FINALA Locurile 1 - 2
 
DATA ORA TEREN Jocul JOCUL SCOR
14.iul 14:00 1 1
 
Adresa terenuri: Teren 1 - Baza Sportiva Drobeta str. Bld. I.C. Bratianu nr. 90D si Teren 2 - Complex Sportiv Crihala, Parcul de agrement Crihala FN

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP