Grupele si programul Campionatului National al Firmelor

PROGRAM CAMPIONATUL NATIONAL AL FIRMELOR SI INSTITUTIILOR  Piatra Neamt, 14-16 iunie 2019

 
GRUPA A 
Echipa
1 MICHELIN ZALAU
2 IPJ GORJ TG-JIU
3 PEPSICO TIMISOARA
 
Data Ora Teren                Jocul
14.06 12.00 T1 MICHELIN ZALAU - PEPSICO TIMISOARA
14.06 16.00 T1 IPJ GORJ TG-JIU - PEPSICO TIMISOARA
14.06 20.00 T1 MICHELIN ZALAU - IPJ GORJ TG-JIU
                      
GRUPA B
Echipa
1 NETROM CRAIOVA
2 NEW LOOK AD. PLOIESTI
3 AEROSTAR BACAU
 
Data Ora Teren               Jocul  
14.06 12.00 T2 NEW LOOK AD. PLOIESTI - AEROSTAR BACAU
14.06 16:00 T2 NETROM CRAIOVA - AEROSTAR BACAU
14.06 20.00 T2 NETROM CRAIOVA - NEW LOOK AD. PLOIESTI
  
GRUPA C 
Echipa
1 STAR ASSEMBLY ALBA
2 DEDEMAN TARGOVISTE
3 SSL TRANSURB GALATI
 
Data Ora Teren Jocul
14.06 12.00 T3 STAR ASSEMBLY ALBA - SSL TRANSURB GALATI
14.06 16:00 T3 DEDEMAN TARGOVISTE - SSL TRANSURB GALATI
14.06 20.00 T3 STAR ASSEMBLY ALBA - DEDEMAN TARGOVISTE
 
NOTA:  (*) = victorie la executarea loviturilor de departajare, 
  
GRUPA D
Echipa
1 DEDEMAN ORADEA
2 ERGAD ARAD
3 86 AIR BASE CONSTANTA
                       (*) = victorie la executarea loviturilor de departajare
Data Ora Teren Jocul   
14.06 12.00 T4 DEDEMAN ORADEA - 86 AIR BASE CONSTANTA
14.06 16:00 T4 ERGAD ARAD - 86 AIR BASE CONSTANTA
14.06 20.00 T4 DEDEMAN ORADEA - ERGAD ARAD
   
GRUPA E 
Echipa
1 CELESTICA ORADEA
2 JANDARMII PIATRA NT
3 UACE DUMBRAVITA BM
 
Data Ora Teren Jocul
14.06 13:00 T1 CELESTICA ORADEA - UACE DUMBRAVITA BM
14.06 17:00 T1 JANDARMII PIATRA NT - UACE DUMBRAVITA BM
14.06 21.00 T1 CELESTICA ORADEA - JANDARMII PIATRA NT
 
GRUPA F
Echipa
1 ARMATA BISTRITA
2 VIMERCATI BACAU
3 SILVA PIATRA NEAMT
 
Data Ora Teren Jocul
14.06 13:00 T2 ARMATA BISTRITA - SILVA PIATRA NEAMT
14.06 17:00 T2 VIMERCATI BACAU - SILVA PIATRA NEAMT
14.06 21.00 T2 ARMATA BISTRITA - VIMERCATI BACAU
  
GRUPA G 
Echipa
1 CORIOLAN BACAU
2 ALBALACT ALBA
3 VALEO TIMISOARA
 
Data Ora Teren Jocul
14.06 13:00 T3 CORIOLAN BACAU - VALEO TIMISOARA
14.06 17:00 T3 ALBALACT ALBA - VALEO TIMISOARA
14.06 21.00 T3 CORIOLAN BACAU - ALBALACT ALBA
 
GRUPA H 
Echipa
1 CONTINENTAL AP TIM.
2 KABLUTRONIK TARG.
3 AS DINAMO IASI
 
Data Ora Teren                    Jocul
14.06 13:00 T4 CONTINENTAL AP TIM. - AS DINAMO IASI
14.06 17:00 T4 KABLUTRONIK TARG. - AS DINAMO IASI
14.06 21.00 T4 CONTINENTAL AP TIM. - KABLUTRONIK TARG.
 
GRUPA I 
Echipa
1 TENARIS SILCOTUB ZALAU
2 SEBN DROBETA
3 FENIX PLAY PIATRA NT.
 
Data Ora Teren                        Jocul
14.06 14:00 T1 TENARIS SILCOTUB ZALAU - FENIX PLAY P.N.
14.06 18:00 T1 SEBN DROBETA - FENIX PLAY PIATRA NT.
14.06 22.00 T1 TENARIS SILCOTUB ZALAU - SEBN DROBETA
                    
GRUPA J 
Echipa
1 HELLA ELECTRONICS TIM.
2 GEMINA CLUJ
3 IPA 2 GALATI
 
Data Ora Teren                       Jocul
14.06 14:00 T2 HELLA ELECTRONICS TIM. - IPA 2 GALATI
14.06 18:00 T2 GEMINA CLUJ - IPA 2 GALATI
14.06 22.00 T2 HELLA ELECTRONICS TIM. - GEMINA CLUJ
                
GRUPA K 
Echipa
1 SEWS-R ROM. HUNEDOARA
2 TERMOFICARE ORADEA
3 AS DINAMO IPJ ALBA
 
Data Ora Teren                  Jocul
14.06 14:00 T3 SEWS-R HUNEDOARA - AS DINAMO IPJ ALBA
14.06 18:00 T3 TERMOFICARE ORADEA - AS DINAMO IPJ ALBA
14.06 22.00 T3 SEWS-R HUNEDOARA - TERMOFICARE ORADEA
 
Vineri seara la ora 23:00 are loc tragerea la sorti pentru faza eliminatorie – “16-imi”
- pentru etapa de “16-imi” din grupe se califica 32 de echipe, locurile 1 si 2 si inca 10 echipe 
   de pe cel mai bun loc 3
- Urna 1: echipele de pe locul unu din grupa (11 la numar) 
- Urna 2: echipele de pe locul doi din grupa (11 la numar) 
- Urna 3: cele mai bune 10 echipele de pe locul trei
- doua echipe care au fost in aceeasi grupa, NU se pot intalni in saisprezecimi.
 
SAISPREZECIMI
  
data / ora teren Meci
15.06/10:00 T1 I
15.06/10:00 T2 II
15.06/10:00 T3 III
15.06/10:00 T4 IV
15.06/11:00 T1 V
15.06/11:00 T2 VI
15.06/11:00 T3 VII
15.06/11:00 T4 VIII
15.06/12:00 T1 IX
15.06/12:00 T2 X
15.06/12:00 T3 XI
15.06/12:00 T4 XII
15.06/13:00 T1 XIII
15.06/13:00 T2 XIV
15.06/13:00 T3 XV
15.06/13:00 T4 XVI
  
OPTIMI
  
data / ora teren echipa echipa Meci
15.06/16:00 T1 Joc I Joc II     1
15.06/16:00 T2 Joc III Joc IV 2
15.06/16:00 T3 Joc V Joc VI 3
15.06/16:00 T4 Joc VII Joc VIII         4
15.06/17:00 T1 Joc IX Joc X 5
15.06/17:00 T2 Joc XI Joc XII 6
15.06/17:00 T3 Joc XIII Joc XIV         7
15.06/17:00 T4 Joc XV Joc XVI 8
  
SFERTURI
 
data / ora teren echipa echipa meci
15.06/20:00 T1 Castigator joc 1 Castigator joc 2 A
15.06/20:00 T2 Castigator joc 3 Castigator joc 4 B
15.06/21:00 T1 Castigator joc 5 Castigator joc 6 C
15.06/21:00 T2 Castigator joc 7 Castigator joc 8 D
   
SEMIFINALE
 
data / ora teren echipa echipa meci
16.06/09:30 T1 Castigator A Castigator B SF 1
16.06/09:30 T2 Castogator C Castigator D SF 2
  
FINALA MICA
 
data / ora teren echipa echipa  
16.06/12:00 T1 Invins SF 1
Invins SF 2
FINALA
 
data / ora teren echipa echipa  
16.06/13:00 T1 Castigator SF 1 Castigator SF 2
 
Legenda terenuri :  Jocurile (T1-T4) se disputa la Stadion Ceahlaul
Adresa: Strada Eroilor
 
Contact: Cozma Lucian
Tel: 0742 979 910
 
Echipele participante vor completa Tabelul Nominal de participare transmis catre organizatorii locali de catre Federatie.
 
In data de 13 iunie la ora 20.00 in sala de conferinte Stadion Ceahlaul (Str. Eroilor)  va avea loc sedinta tehnica si tragerea la sorti a grupelor. Eveniment transmis in direct pe pagina de Facebook al Federatiei.
 
La sedinta tehnica delegatii echipelor vor prezenta Tabelul nominal, extars revisal, adeverinta medicala pentru fiecare jucator inregistrat. Echipele, care provin de la institutii specifice de stat (exemplu: IPJ, Jandarmerie, ISU, Pompieri, etc) identificarea jucatorilor se va face in baza tabelului nominal de participare, adeverinta de la institutia de la care provin semnat si stampilat de biroul resurse umane, ce confirma numele, prenumele, data angjarii persoanei. Jucatorii vor avea asupra lor legitimatia de angajat, adeverinta medicala individuala (in cazul in care pe Tabelul nominal nu apare stampila medicului in dreptul jucatorului).
 
Delegatii echipelor vor prezenta la începutul fiecarui joc, cartea de identitate, pasaportul sau un alt act doveditor (cu poza) care sa ateste identitatea fiecarui jucator, impreuna cu legitimatia de angajat.
 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP