Program, prima fază eliminatorie, Cupa României, Cluj Napoca

ETAPA I ELIMINATORIE – 64 ECHIPE

data / ora /               teren                                Meciul
8.07.2017/ 9.00        T1    CS LUCEAFARUL CLUJ - UMPS IASI            A1
8.07.2017/ 9.00        T2    ZOPPAS IND TM - REAL TARGU JIU                A2
8.07.2017/ 9.00        T3    ENERGOPLAST BIST. - CARTIERUL MOTRULUI BM        B1
8.07.2017/ 9.00        T4    RECHINII AUTOLAND HOSU ZALAU -  FLUX FOCSANI        B2
8.07.2017/ 9.00        T5    MARACAN BILED TM - TROCADERO C-TA            C1
8.07.2017/ 9.00        T6    RENT A CAR SM - TRIUMF C-TA                C2
8.07.2017/ 9.00        T7    LA BOLTA ALBA IULIA - FC CSKA RESITA            D1

8.07.2017/ 10.00    T1    CONTINENTAL AP TM - REAL CRISCIOR BRAD        D2
8.07.2017/ 10.00    T2    SPORT KLUB TARGOVISTE - FC ZIMBRU VASLUI        E1
8.07.2017/ 10.00    T3    DEDEMAN RESITA - COMELF BISTRITA                E2
8.07.2017/ 10.00    T4    AUTOVIP LEXUS ZALAU - SQUADRA TURDA            F1
8.07.2017/ 10.00    T5    CARIOCAS CAFÉ SIBIU - SALON DENISE CLUJ        F2
8.07.2017/ 10.00    T6    CITY US TG MURES  - POLI TIM FLORESTI        G1
8.07.2017/ 10.00    T7    FS GRUP EURO ZALAU - NORDIC BOYS BM            G2

8.07.2017/ 11.00    T1    CONVENABIL TULCEA  - FC DFR ISALNITA CRAIOVA        H1
8.07.2017/ 11.00    T2    FC BOROMIR RM VALCEA -  FC REGIO BRASOV            H2
8.07.2017/ 11.00    T3    RAAL BISTRITA - ARES BRASOV                I1
8.07.2017/ 11.00    T4    AVASTAR PASCANI -  D’ANGELO SPORT BUC            I2
8.07.2017/ 11.00    T5    AUTO GARAGE C-TA  - FABIO BOTOSANI            J1
8.07.2017/ 11.00    T6    CRAIOVA OLD BOYS DEJ - JOGA BONITO ALBA IULIA        J2
8.07.2017/ 11.00    T7    AS GLISSANDO TM  - VILLAM CLUJ NAPOCA            K1

8.07.2017/ 12.00    T1    MARCA INREGISTRATA VOLARE SB  - VULTURII ALERAD DEJ    K2
8.07.2017/ 12.00    T2    FC BOROMIR HUNEDOARA - ERGAD ARAD            L1
8.07.2017/ 12.00    T3    FC LUXURY RM VALCEA  -  M DESIGN IASI            L2
8.07.2017/ 12.00    T4    JANDARMII PIATRA NEAMT  - ACS MAUSOLEUL MARASESTI        M1
8.07.2017/ 12.00    T5    COLLOSSEUM 2005 IASI  - MURESUL PIATRA NEAMT        M2
8.07.2017/ 12.00    T6    GENERATIA 88 DEJ  -  ARY&ROBY OLD TEAM BUFTEA    N1
8.07.2017/ 12.00    T7    EMI CORPORATION BISTRITA  - ITALIENII FLORESTI    N2

8.07.2017/ 13.00    T1    PERA BMW DEVA  -  AMICII TURDA                O1
8.07.2017/ 13.00    T2    DANCO PRO BUCURESTI  -  INTER SPORT FLORESTI        O2
8.07.2017/ 13.00    T3    NSN BUCURESTI - BORUSSIA HERMANSTADT SB            P1
8.07.2017/ 13.00    T4    FC PREMIER ARAD - AUXERRE FLORESTI            P2

Legenda terenuri: Baza Sportiva Unirea (T1, T2, T4, T5, T6, T7)
                                       Sport Time Arena Floresti (T3)

ȘAISPREZECIMI DE FINALĂ

data / ora           teren    echipa    echipa        Meciul
8.07.2017/ 15.00    T1    A1    B2                           I
8.07.2017/ 15.00    T2    B1    A2                           II
8.07.2017/ 15.00    T6    C1    D2                            III
8.07.2017/ 15.00    T4    D1    C2                          IV
8.07.2017/ 16.00    T1    E1    F2                           V
8.07.2017/ 16.00    T2    F1    E2                           VI
8.07.2017/ 16.00    T6    G1    H2                        VII
8.07.2017/ 16.00    T4    H1    G2                        VIII
8.07.2017/ 17.00    T1    I1    J2                           IX
8.07.2017/ 17.00    T2    J1    I2                           X
8.07.2017/ 17.00    T6    K1    L2                         XI
8.07.2017/ 17.00    T4    L1    K2                         XII
8.07.2017/ 18.00    T1    M1    N2                        XIII
8.07.2017/ 18.00    T2    N1    M2                         XIV
8.07.2017/ 18.00    T6    O1    P2                       XV
8.07.2017/ 18.00    T4    P1    O2                       XVI
 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP