Program si rezultate în timp real Cupa României 2017

Tragerea la sorti va avea loc la ora 20:30, dupa desfasurarea tuturor meciurilor din grupa.

CLICK PE FIECARE FAZA A COMPETITIEI PENTRU REZULTAT

FINALA MARE

Finala Mică

Semifinale

Sferturi de finală

Optimi de finală

Șaisprezecimi de finală (32 echipe)

Prima fază eliminatorie (64 echipe)

GRUPA I (AS FLUX CAFFE FOCSANI, MICRO 15 DEVA, DANCO PRO BUCURESTI)

GRUPA II (EMI CORPORATION BIST., NORDIC BOYS BAIA MARE, VILLAM CLUJ NAPOCA)

GRUPA III (TRIUMF CONSTANTA, AVASTAR PASCANI, E.D.E.I. SIBIU)

GRUPA IV (SPORT CLUB TARGOVISTE, EURO GSM CLUJ NAPOCA, COMELF BISTRITA)

GRUPA V (AUTOVIP LEXUS ZALAU, ARES BRASOV, TEC BUFTEA)

GRUPA VI (CITY TAXI DEVA, TROCADERO CONSTANTA, GENERATIA 88 DEJ)

GRUPA VII (LUXURY RM-VALCEA, REAL CRISCIOR BRAD, FC HERGARD ARAD)

GRUPA VIII (PREMIER ARAD, DEDEMAN RESITA, E.ON IASI)

GRUPA IX (LA BOLTA ALBA IULIA, M DESIGN IASI, AMG BISTRITA)

GRUPA X (TSE RENT A CAR SATU MARE, BORUSSIA HERMANNSTADT SIBIU, AS PERPETUM SPORT DEJ)

GRUPA XI (COLOSSEUM 2005 IASI, ACS MAUSOLEUL MARASESTI, FABIO BOTOSANI)

GRUPA XII (RAAL BISTRITA, SQUADRA TURDA, FC CSKA RESITA)

GRUPA XIII (PLAY SPORT CAFÉ BACAU, ENERGOPLAST BISTRITA, POLI TIMISOARA CLUJ)

GRUPA XIV (D’ANGELO SPORT BUCURESTI, ATLETICO BOTOSANI, PERA BMW DEVA)

GRUPA XV (CONTINENTAL AP TIMISOARA, MUSTANG BUCURESTI, QUIN ROMANIA BRASOV)

GRUPA XVI (CS LUCEAFARUL CLUJ, ROMOS ORASTIE, BOROMIR RAMNICU VALCEA)

GRUPA XVII (OLD BOYS CRAIOVA DEJ, ISU DROBETA, UMPS IASI)

GRUPA XVIII (SALON DENISE CLUJ, AS GLISSANDO TIMISOARA, M.G.ALBA IULIA)

GRUPA XIX (JOGA BONITO ALBA IULIA, VALEA AURIE SIBIU, AUTO GARAGE CONSTANTA)

GRUPA XX (DFR ISALNITA CRAIOVA, RECHINII AUTOLAND HOSU ZALAU, MURESUL PIATRA NEAMT)

GRUPA XXI (CARTIERUL MOTRULUI BAIA MARE, ZIMBRUL VASLUI, ZOPPAS INDUSTRIES TIMISOARA)

GRUPA XXII (JANDARMII PIATRA NEAMT, ITALIENII FLORESTI (CJ), FC REGGIO BRASOV)

GRUPA XXIII (AMICII TURDA, ARY&ROBY OLD TEAM ILFOV, MARACANA BILED TIMISOARA)

GRUPA XXIV (REAL TÂRGU JIU, AUXERRE FLORESTI, NSN BUCURESTI)

GRUPA XXV (CARIOCAS CAFÉ SIBIU, VULTURII ALERAD CONSTRUCT DEJ, LEONI BISTRITA)

GRUPA XXVI (MARCA INREGISTRATA VOLARE SIBIU, ENDROMEC ALBA IULIA, INTER SPORT CLUJ)

GRUPA XXVII (FC BOROMIR HUNEDOARA, CITY AS TG-MURES, ELEGANT GLOB BOTOSANI)

GRUPA XXVIII (CONVENABIL TULCEA, THE SPECIAL ONE CUGIR, FS GRUP EURO ZALAU)

 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP