c

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est,Bistrița

În perioada 8-10 iunie au loc în patru locații din țară Campionatele Regionale care vor decide echipele calificate la Campionatul Național de la Alba Iulia. Vă prezentăm în cele ce urmează programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Est de la Bistrița, turneu la care participă 16 echipe și de la care primele 4 vor face pasul spre Alba Iulia. Campioana regională Nord-Est va câștiga dreptul de a achiziționa Licența de participare la EMF Champions League, ediția 2018, Terme Catez, Slovenia.

 

CAMPIONATUL REGIONAL NORD - EST

08-10 IUNIE 2018, BISTRITA

GRUPA A

Echipa

A1 EXTRATERESTRII BISTRITA

A2 MEDISANIS PAŞCANI

A3 T15 IAŞI

A4 FESTIV BUCIUM ROMAN PIATRA NEAMT

 

Data Ora Teren Jocul

08.06 11:00 2 MEDISANIS PAŞCANI - FESTIV BUCIUM ROMAN PIATRA

08.06 16:00 1 FESTIV BUCIUM ROMAN PIATRA NEAMŢ - EXTRATEREŞTRII BISTRIȚA

08.06 17:00 1 MEDISANIS PAŞCANI - T15 IAŞI

08.06 22:00 1 EXTRATEREŞTRII BISTRIŢA - T15 IAŞI

09.06 11:00 2 T15 IAŞI - FESTIV BUCIUM ROMAN PIATRA NEAMŢ

09.06 11:00 1 EXTRATEREŞTRII BISTRIŢA - MEDISANIS PAŞCANI

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

 

GRUPA B

Echipa

B1 AUTO DRIVER IAŞI

B2 BARRIER BACAU

B3 RAAL BISTRITA

B4 ELEGANT GLOB BOTOŞANI

 

Data Ora Teren Jocul

08.06 12:00 1 AUTO DRIVER IAŞI - RAAL BISTRIŢA

08.06 13:00 1 BARRIER BACĂU - ELEGANT GLOB BOTOŞANI

08.06 18:00 1 ELEGANT GLOB BOTOŞANI - AUTO DRIVER IAŞI

08.06 19:00 1 BARRIER BACĂU - RAAL BISTRIŢA

09.06 12:00 1 RAAL BISTRIŢA - ELEGANT GLOB BOTOŞANI

09.06 12:00 2 AUTO DRIVER IAŞI - BARRIER BACĂU

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

 

GRUPA C

Echipa

C1 AS CORIOLAN BACAU

C2 DANIROM PIATRA NEAMŢ

C3 PREMIERSPORT IAŞI

C4 FLUX AS FOCŞANI

 

Data Ora Teren Jocul

08.06 10:00 1 AS CORIOLAN BACĂU - PREMIERSPORT IAŞI

08.06 11:00 1 DANIROM PIATRA NEAMŢ - FLUX AS FOCŞANI

08.06 18:00 2 FLUX AS FOCŞANI - AS CORIOLAN BACĂU

08.06 19:00 2 DANIROM PIATRA NEAMŢ - PREMIERSPORT IAŞI

09.06 10:00 2 PREMIERSPORT IAŞI - FLUX AS FOCŞANI

09.06 10:00 1 AS CORIOLAN BACĂU - DANIROM PIATRA NEAMŢ

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

 

GRUPA D

Echipa

D1 MARSAT ROMAN

D2 MĂRĂȘEȘTI FOCŞANI

D3 FABIO BOTOŞANI

D4 PUF DE PĂPĂDIE BISTRIȚA

 

Data Ora Teren Jocul

08.06 14:00 1 MARSAT ROMAN - FABIO BOTOŞANI

08.06 15:00 1 MĂRĂŞEŞTI FOCŞANI - PUF DE PĂPĂDIE BISTRIŢA

08.06 20:00 1 PUF DE PĂPĂDIE BISTRIŢA - MARSAT ROMAN

08.06 21:00 1 MĂRĂŞEŞTI FOCŞANI - FABIO BOTOŞANI

09.06 13:00 1 FABIO BOTOŞANI - PUF DE PĂPĂDIE BISTRIŢA

09.06 13:00 2 MARSAT ROMAN - MĂRĂŞEŞTI FOCŞANI

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

 

SFERTURI DE FINALA

- Tragerea la sorti se va efectua sambata (09.06) de la ora 14:15, la Baza Sportiva Raoul Arena.

- Echipele de pe locul 1 vor intra in prima urna valorica, iar cele de pe locul 2, in urna a doua.

- In sferturile de finala, doua echipe care au fost in aceeaşi grupa, nu se pot intalni intre ele.

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

Ora Teren

1 18:00 1

2 19:00 1

3 20:00 1

4 21:00 1

Duminica, 10 iunie 2018 SEMIFINALE

Ora Teren Jocul

1 10:00 1 Castigator Sfert 1 Castigator Sfert 3

2 11:00 1 Castigator Sfert 2 Castigator Sfert 4

 

FINALA MICA, Locurile 3 - 4

ORA Teren Jocul

16:00 1 Invins Semifinala 1 Invins Semifinala 2

 

FINALA MARE, Locurile 1 - 2

ORA Teren Jocul

17:00 1 Castigator Semfinala 1 Castigator Semfinala 2

 

După finală, de la ora 18:00, va avea loc festivitatea de premiere.

*ocupanta locului 1 se declara campioana Regionala Nord-Est şi primeşte dreptul de a achiziţiona licenta de participare la EMF Champions League 2018 (conform deciziei FMR).

*primele 4 clasate in Campionatul Regional Nord-Est se califica la Campionatul National Alba lulia.

 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP