c

Programul complet al jocurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest, Arad

Campionatele Regionale vor avea loc la: Arad, Bistrița, Ploiești și Craiova între 8 și 10 iunie, campionate la finalul cărora vom afla numele echipelor calificate la Campionatul Național de la Alba Iulia dar și pe cele ale campioanelor regionale care vor avea dreptul de a achiziționa licența de participare la EMF Champions League, Terme Catez, Slovenia. În cele ce urmează vă prezentăm programul meciurilor de la Campionatul Regional Nord-Vest de la Arad, meciurile urmând să aibă loc pe Baza Sportivă Desavoia.

 

CAMPIONATUL REGIONAL NORD – VEST

 08-10 IUNIE 2018, ARAD

 Grupa A        Grupa B

 A1 Joga Bonito Alba Iulia B1 BNT Cluj-Napoca

A2 FC Premier Arad B2 AEK Oradea

A3 Generatia 88 Dej B3 Uniti Sub Tricolor Turda

A4 Eurogsm Cluj-Napoca B4 Nordic Boys Baia Mare

A5 MG Alba Iulia         B5 NHN1919 Floresti

 

Grupa C        Grupa D

C1 Rancan Baia Mare D1 Dia Guard Divino Zalău

C2 CS Luceafarul Floresti D2 Lin & Ema Alba Iulia

C3 Young Boys Cugir D3 Aptiv Sannicolau Mare

C4 Autovip Simleu Silvaniei  D4 AC Luciano Arad

C5 Șoimii Șimand         D5 Bad Boys Oradea

 

PROGRAM MECIURI PE GRUPE, VINERI SI SAMBATA, 8 SI 9 IUNIE 2018

 

Grupa Data  Ora Teren Jocul  

A 08.06 12:00 1 Joga Bonito Alba Iulia - Generatia 88 Dej

A 08.06 13:00 1 FC Premier Arad - MG Alba Iulia

A 08.06 16:00 2 Generatia 88 Dej - Eurogsm Cluj-Napoca

A 08.06 17:00 2 Joga Bonito Alba Iulia - MG Alba Iulia

A 08.06 20:00 1 Eurogsm Cluj-Napoca - FC Premier Arad

A 09.06 08:00 1 Generatia 88 Dej - MG Alba Iulia

A 09.06 10:00 1 Joga Bonito Alba Iulia - FC Premier Arad

A 09.06 12:00 2 MG Alba Iulia - Eurogsm Cluj-Napoca

A 09.06 14:00 1 FC Premier Arad - Generatia 88 Dej

A 09.06 16:00 2 Eurogsm Cluj-Napoca - Joga Bonito Alba Iulia  

 

B 08.06 14:00 2 BNT Cluj-Napoca - Uniti Sub Tricolor Turda

B 08.06 15:00 1 AEK Oradea - NHN1919 Floresti

B 08.06 18:00 2 Uniti Sub Tricolor Turda - Nordic Boys Baia Mare

B 08.06 19:00 2 BNT Cluj-Napoca - NHN1919 Floresti

B 08.06 21:00 2 Nordic Boys Baia Mare - AEK Oradea

B 09.06 08:00 2 Uniti Sub Tricolor Turda - NHN1919 Floresti

B 09.06 10:00 2 BNT Cluj-Napoca - AEK Oradea

B 09.06 12:00 1 NHN1919 Floresti - Nordic Boys Baia Mare

B 09.06 14:00 2 AEK Oradea - Uniti Sub Tricolor Turda

B 09.06 16:00 1 Nordic Boys Baia Mare - BNT Cluj-Napoca

 

C 08.06 12:00 2 Rancan Baia Mare - Young Boys Cugir

C 08.06 13:00 2 CS Luceafarul Floresti - Șoimii Șimand

C 08.06 16:00 1 Young Boys Cugir - Autovip Simleu Silvaniei

C 08.06 17:00 1 Rancan Baia Mare - Șoimii Șimand

C 08.06 20:00 2 Autovip Simleu Silvaniei - CS Luceafarul Floresti

C 09.06 09:00 2 Young Boys Cugir - Șoimii Șimand

C 09.06 11:00 2 Rancan Baia Mare - CS Luceafarul Floresti

C 09.06 13:00 2 Șoimii Șimand - Autovip Șimleu Silvaniei

C 09.06 15:00 2 CS Luceafarul Floresti - Young Boys Cugir

C 09.06 17:00 2 Autovip Șimleu Silvaniei - Rancan Baia Mare

D 08.06 14:00 1 Dia Guard Divino Zalău - Aptiv Sannicolau Mare

D 08.06 15:00 2 Lin & Ema Alba Iulia - Bad Boys Oradea

D 08.06 18:00 1 Aptiv Sannicolau Mare - AC Luciano Arad

D 08.06 19:00 1 Dia Guard Divino Zalău - Bad Boys Oradea

D 08.06 21:00 1 AC Luciano Arad - Lin & Ema Alba Iulia

D 09.06 09:00 1 Aptiv Sannicolau Mare - Bad Boys Oradea

D 09.06 11:00 1 Dia Guard Divino Zalău - Lin & Ema Alba Iulia

D 09.06 13:00 1 Bad Boys Oradea - AC Luciano Arad

D 09.06 15:00 1 Lin & Ema Alba Iulia - Aptiv Sannicolau Mare

D 09.06 17:00 1 AC Luciano Arad - Dia Guard Divino Zalău

 

SFERTURI DE FINALA:

- Tragerea la sorti se va efectua sambata (09.06) de la ora 19:00, la Baza Sportiva Desavoia. 

- Echipele de pe locul 1 vor intra in prima urna valorica, iar cele de pe locul 2, in urna a doua. 

- In sferturile de finala, doua echipe care au fost in aceeasi grupa, nu se pot intalni intre ele.

Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

 

*ocupanta locului 1 se declara campioana regionala Nord-Vest și primeste dreptul de achizitionare licenta de participare la EMF Champions League 2018 (conform deciziei FMR).

*primele 5 clasate in Campionatul Regional Nord-Vest se califica la Campionatul National Alba Iulia plus campioana locală organizatoare, Beer Hunters Alba Iulia.

 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP