c

Rezultatele în timp REAL - Cupa României, Sibiu, 29 iunie - 1 iulie

Cupa României, editia a IX-a are loc la Sibiu în intervalul 29 iunie - 1 iulie. Vineri se joaca faza grupelor, sâmbata au loc jocurile din  prima faza eliminatorie, 16-imi si optimi în timp ce duminica va fi ziua în care se vor juca sferturile de finala, semifinalele si cele doua finale, mica si mare.

Click AICI pentru a urmari toate rezultatele din Cupa României, editia 2018 sau pe fiecare GRUPA sau faza eliminatorie dupa caz dupa cum este descris mai jos:

FINALA

Finala Mică

SEMIFINALE

SFERTURI DE FINALĂ

OPTIMI DE FINALĂ

Saisprezecimi de finala

Prima fază eliminatorie (64 de echipe)

Grupa I (FC Boromir Valcea, Ader Ploiesti si Mugurelul Chiuiesti Dej)

Grupa II (Colosseum 2005 Iasi, Red Army Brad si Emi Corporation BIstrita)


Grupa III (Continental AP Timisoara, Squadra Turda si Liriada Brasov)


Grupa IV (Convenabil Tulcea, Peppy Dolce Vita Targu Jiu si D&D Garage Bistrita)

Grupa V (AS Electroconat Deva, Dedeman Resita si Zimbru Vaslui)

Grupa VI (AS United Focsani, AS Glissando Timisoara si Real Targu Jiu)


Grupa VII (AS Wolf Constanta, Railex Botosani si Muresul Piatra Neamt)


Grupa VIII (Vld Trans Baia Mare, Fenix Play Piatra Neamt si MFC Confort Urban Bucuresti)


Grupa IX (Juventus Sibiu, Stiinta U Craiova si Grant Elite Piatra Neamt)

Grupa X (FC Gilau Floresti, Fan Courier Zalau si Mica Fratie Gorj Tg-Jiu)


Grupa XI (Joga Bonito Alba Iulia, AS Tomita Lazar Focsani si La Maria si Ion Bucuresti)


Grupa XII (Nurvil Valcea, Marca Inregistrata Sibiu si Joga Bonito Floresti Cluj)


Grupa XIII (RMC 24 Alba Iulia, E.D.E.I. Sibiu si Andy Team Pitesti)

Grupa XIV (Dia GUard II Divino Zalau, Flash FT Alba Iulia si Tricolorii Sibiu)


Grupa XV (FC Boromir Deva, FC Ergad Arad si Viitorul Timis Brasov)


Grupa XVI (Gimsport Bacau, Inter Calan Hunedoara si E.ON Iasi)

Grupa XVII (La Bolta Alba Iulia, FC Valea Aurie Sibiu si Napoli Arad)

Grupa XVIII (Flamura Rosie Arad, Old Boys Bucuresti si Maracana Biled Timis)

Grupa XIX (Luxury Team Bucuresti, Decor Plus DGB Iasi si FC CSKA Resita)


Grupa XX (Conexinstal Cluj Napoca, M Design Iasi si Sporting Sibiu)


Grupa XXI (FC Labradores Valcea, Red Dogs Cugir si Pick Up Pub Baia Mare)

Grupa XXII (Diavolii Rosii Hunedoara, Avastar Pascani si Ninirox Timisoara)

Grupa XXIII (TEC Buftea, VIG Pavaje Beclean Bistrita si Rangers Sibiu)


Grupa XXIV (FCSB Beius, Pera BMW Deva si D'Angelo Sport Bucuresti)

Grupa XXV (MFC Ploiesti, Vulturii Alerad Construct Dej si Real Criscior Brad)


Grupa XXVI (Cariocas Cafe Sibiu, Arobs Transilvania Floresti si Young 1967 Baia Mare)


Grupa XXVII (Zoppas Industries Timisoara, Spartanii Orastie si Corner Sibiu)

Grupa XXVIII (Amicii Buzau, FC Reggio Brasov si Batranii Bucuresti - Victory Cup)

Grupa XXIX (Inter Galati, Dr. Brown's Baia Mare si FC Muncelului Bistrita)

Grupa XXX (Danco Pro Bucuresti, Baumit Alba Iulia si Dacii Liberi BIstrita)

Grupa XXXI (MFC Corvinul Hunedoara, Comelf Bistrita si Arnsberg Alba Iulia)

Grupa XXXII (Real Pro Taxi Bistrita, SEBN Drobeta Severin si Dream Team Brasov)

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP