c

Urnele valorice pentru tragerea la sorți a Cupei României - Sibiu 2018

Vineri, 22.06.2018, de la ora 20:00, are loc tragerea la sorți a grupelor Cupei României la minifotbal. Ediția din acest an se desfășoară la Sibiu între 29 iunie și 1 iulie și adună la start un număr record de echipe pentru competițiile de minifotbal din România, 96. Echipele vor fi împărțite în 32 de grupe a câte 3 echipe iar jocurile din faza grupelor se vor disputa exclusiv vineri, 29.06.2018, în prima zi a competiției, între orele 9:00 și 21:00, pe cele 8 terenuri desemnate din Sibiu.

În cele ce urmează vă prezentăm urnele valorice stabilite pentru tragerea la sorți din această seară, urne valorice stabilite ca urmare a coeficientului FMR al echipelor și campionatelor pe care le reprezintă: 

 

  Urna I Urna II Urna III
1.        COLOSSEUM 2005-IAŞI  SEBN DROBETA TURNU SEVERIN REAL TG-JIU
2.        CONTINENTAL AP TIMIŞOARA M.DESIGN IAŞI GRANT-ELITE PIATRA-NEAMŢ
3.        JUVENTUS SIBIU  PEPPY DOLCE VITA TG-JIU FC CSKA REŞIŢA
4.        DIA GUARD II DIVINO ZALĂU  FENIX PLAY PIATRA-NEAMŢ ZIMBRU VASLUI
5.        AMICII BUZĂU DEDEMAN REŞIŢA ANDY TEAM PITEŞTI
6.        DANCO PRO BUCURESTI AVASTAR PAŞCANI FC IALOMIŢA - VICTORY CUP BUC.
7.        AS ELECTROCONAT DEVA VULTURII ALERAD CONSTRUCT DEJ MUGURELUL CHIULEŞTI DEJ
8.        MFC PLOIEŞTI HOOLIGANS TÂRGOVIŞTE DREAM TEAM BRAŞOV
9.        GIM SPORT BACĂU FC REGGIO BRAŞOV REAL CRISCIOR BRAD
10.    CONEXINSTAL CLUJ SQUADRA TURDA FC MUNCELULUI BISTRIȚA
11.    REAL PROTAXI BISTRIŢA RAILEX BOTOŞANI E.ON IAŞI 
12.    VLD TRANS BAIA MARE ŞTIINŢA U CRAIOVA NINIROX TIMIŞOARA
13.    RMC 24 ALBA IULIA  SPARTANII ORĂŞTIE MARACANA BILED TIMIŞ
14.    INTER GALAŢI RED DOGS CUGIR TRICOLORII SIBIU 
15.    FLAMURA ROŞIE ARAD  RED ARMY BRAD SPORTING SIBIU 
16.    FC LABRADORES  RM VALCEA DECOR PLUS IAŞI DGB MFC CONFORT URBAN BUCUREȘTI
17.    DIAVOLII ROŞII HUNEDOARA AS GLISSANDO TIMIŞOARA LA MARIA ȘI ION BUCUREȘTI
18.    AS UNITED FOCŞANI MARCĂ ÎNREGISTRATĂ SIBIU  D'ANGELO SPORT BUCUREȘTI
19.    LA BOLTA-ALBA-IULIA  FAN COURIER ZALĂU EMI CORPORATION BISTRIŢA
20.    TEC BUFTEA OLD BOYS BUCURESTI DACII LIBERI BISTRIŢA
21.    FCSB BEIUŞ PERA BMW DEVA DPD GARAGE BISTRIŢA
22.    CARIOCAS CAFE SIBIU  ADER PLOIEŞTI PICK’ UP PUB BAIA MARE
23.    AS WOLF CONSTANŢA COMELF BISTRIŢA YOUNG 1967 BAIA MARE
24.    FC GILAU FLOREŞTI DR BROWN’S BAIA MARE NAPOLI ARAD
25.    MFC CORVINUL HUNEDOARA BAUMIT ALBA-IULIA   ARNSBERG ALBA-IULIA 
26.    FC BOROMIR VÂLCEA  FC ERGAD ARAD  RANGERS SIBIU
27.    FC BOROMIR DEVA INTER CALAN - HUNEDOARA CORNER SIBIU
28.    LUXURY TEAM BUCUREŞTI AS TOMIŢĂ LAZĂR FOCŞANI JOGA BONITO - FLOREŞTI
29.    ZOPPAS INDUSTRIES TIMIŞOARA FLASCH FT ALBA-IULIA  MICA FRĂŢIE GORJ TG-JIU
30.    CONVENABIL TULCEA FC VALEA AURIE SIBIU  MUREŞUL PIATRA-NEAMŢ
31.    NURVIL RM VÂLCEA  ÎNFRĂŢIREA COGEALAC CONSTANŢA LIRIADA BRAŞOV
32.    JOGA BONITO ALBA-IULIA  AROBS TRANSILVANIA FLOREŞTI  VIITORUL TIMIŞ BRAŞOV

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP