FMFR
Conducerea FMR
Organigrama
Istoric
Contact
Directiile Regionale FMR
Comisiile Nationale FMR
Decizii
Comunicate
Echipa nationala
Noutati
Rezultate
Jucatorii echipei nationale
Staff tehnic echipa nationala
Performante echipa nationala
Regulamente
Comunicate - Comitetul Executiv
Statut Federatia de Minifotbal din Romania
Regulamentul de organizare 2015
Regulamentul de joc 2015
Regulamentul disciplinar 2019
Statut EMF
Regulamente EMF
Media
Turnee finale
Campionate locale
Home
Turnee finale
Anul 2016
Cupa României, Cluj Napoca, 2017, Prima fază eliminatorie
Etapa 1
DEDEMAN RESITA vs. ARMATA COMELF
Turnee finale
Anul 2016
Sambata, 8 Iulie 2017 | 10:00 | Baza Sportiva / Floresti
DEDEMAN RESITA
| 5 - 2 |
ARMATA COMELF
Arbitri
Comentarii
Istoric intalniri directe
Nu exista arbitri delegati la acest joc
Nu exista comentarii legate de acest joc
1
Total meciuri
1
Victorii DEDEMAN RESITA
0
Egaluri
0
Victorii ARMATA COMELF
Sambata, 8 Iulie 2017
10:00
DEDEMAN RESITA
5 - 2
ARMATA COMELF
Baza Sportiva / Floresti
5 - 2
5 - 2
In aceeasi etapa
Sambata, 8 Iulie 2017
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
CS Luceafarul
1 - 0
UMPS IASI
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
ZOPPAS INDUSTRIES
1 - 2
Real Târgu Jiu
09:00
Baza Sportiva / Floresti
ENERGOPLAST
8 - 6
CARTIERUL MOTORULUI
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
ASC RECHINII AUTOLAND HOSU
3 - 1
ACS FLUX
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
MARACANA BILED
2 - 1
CS ATLETIC CLUB-SAGEATA STEJARU
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
TSE Rent a car
5 - 2
Triumf B
09:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
ASOCIATIA CLUB SPORTIV LA BOLTĂ ALBA IULIA
7 - 0
FC CSKA Resita
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
CONTINENTAL AP
4 - 0
REAL CRISCIOR
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Sport Klub
3 - 0
ZIMBRU - jucători netransferabili - datorii către organiza
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
ACS DANDONIA FOTBAL
3 - 1
SQUADRA
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Cariocas Cafe
1 - 0
Salon NOIRE
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
CITY'US Targu Mures
2 - 0
Poli Tim
10:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
DANDONIA TRANZIT
2 - 4
A.C.S. NORDIC BOYS
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
DELTAROM
4 - 2
Fc DFR
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
ACS BOROMIR RÂMNICU VÂLCEA
3 - 0
ACS Reggio Liriada
11:00
Baza Sportiva / Floresti
ACS RAAL
5 - 0
ACS Ares Brasov
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
AVASTAR
8 - 7
D'Angelo Sport
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
WaterBoyz
4 - 3
Fabio Botosani
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Bankerii
1 - 0
JOGA BONITO
11:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
AS GLISSANDO
3 - 0
Villam
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
MARCA INREGISTRATA VOLARE
3 - 1
Vulturii Old-Boys Dej
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
VIITORUL PESTISUL MIC
3 - 2
Fc Ergad
12:00
Baza Sportiva / Floresti
LUXURY RM. VALCEA
3 - 0
M. DESIGN CROITORIE
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
DANIROM
1 - 3
VIITORUL MARASESTI
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
COLOSSEUM 2005 IASI
3 - 0
MURESUL PIATRA NEAMT
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Generatia 88 Dej
1 - 3
ARY & ROBY OLD TEAM
12:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
EMI CORPORATION
4 - 3
Italienii Floresti
13:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Pera BMW
3 - 1
AMICII
13:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Danco Pro București - Old
2 - 3
FC Regional Floresti
13:00
Baza Sportiva / Floresti
NSN
3 - 5
BORUSSIA HERMANNSTADT
13:00
Baza Sportiva Unirea teren F1 / Cluj-Napoca
Fc Pre
4 - 2
DDB
Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania
TOP