ASFC CLUSA

Joi, 30 Mai 2024
Miercuri, 22 Mai 2024
Luni, 13 Mai 2024
Miercuri, 24 Aprilie 2024
Luni, 22 Aprilie 2024
Miercuri, 17 Aprilie 2024
Luni, 1 Aprilie 2024
Joi, 28 Martie 2024
Luni, 25 Martie 2024
Et.23
21:00
Joi, 21 Martie 2024
Luni, 11 Martie 2024
Miercuri, 6 Martie 2024
Et.20
20:30
Marti, 20 Februarie 2024
Et.18
20:00
Luni, 12 Februarie 2024
Et.17
21:00
Marti, 6 Februarie 2024
Et.16
20:00
Luni, 29 Ianuarie 2024
Luni, 22 Ianuarie 2024
Luni, 15 Ianuarie 2024
Joi, 11 Ianuarie 2024
Miercuri, 6 Decembrie 2023
Luni, 27 Noiembrie 2023
Luni, 20 Noiembrie 2023
Joi, 9 Noiembrie 2023
Et.8
20:00
Joi, 2 Noiembrie 2023
Luni, 23 Octombrie 2023
Luni, 16 Octombrie 2023
Luni, 9 Octombrie 2023
Luni, 2 Octombrie 2023
Marti, 26 Septembrie 2023
Et.2
21:00
Luni, 18 Septembrie 2023

Clasament DIVIZIA A CLUSA

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS STRANIERII 2009 30 25 1 4 201 61 140 76
2 ASFC CLUSA 30 24 3 3 180 72 108 75
3 ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLORESTI 30 24 1 5 109 46 63 73
4 CS Campionii Transilvaniei Klausen 07 30 22 4 4 126 56 70 70
5 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ 30 20 2 8 121 70 51 62
6 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD 30 16 3 11 135 119 16 51
7 ASOCIATIA SPORTIVA AROBS 30 15 2 13 126 104 22 47
8 C.S. Conexinstal 30 13 3 14 104 112 -8 42
9 MD CLIMATERM 30 12 1 17 105 131 -26 37
10 Safety Group 30 11 1 18 122 150 -28 34
11 IPA 6 Cluj Pompierul 30 9 1 20 76 139 -63 28
12 Villam 30 9 1 20 105 169 -64 28
13 Bendkopp 30 9 0 21 92 159 -67 27
14 BLITZ 30 7 1 22 111 150 -39 22
15 Decorint 30 6 0 24 108 211 -103 18
16 Un-Doi.ro 30 5 2 23 126 198 -72 17
Brie

Brie Eugen Ioan

Data nasterii: 20-02-1997

CJ002536

Chindris

Chindris Claudiu Ionut

Data nasterii: 17-05-1999

CJ003692

Chis

Chis Paul

Data nasterii: 10-08-1995

CJ001277

Cioara

Cioara Adonis Flaviu

Data nasterii: 12-12-1997

CJ001280

Dobos

Dobos Catalin Andrei

Data nasterii: 03-07-1996

CJ001725

Doroftei

Doroftei Mihai Fernando

Data nasterii: 17-11-2003

CJ004112

Filip

Filip Robert Leon

Data nasterii: 04-09-2002

CJ003907

Mic

Mic Darius Antonio

Data nasterii: 12-07-2001

CJ003586

Nistor

Nistor Paul Catalin

Data nasterii: 03-08-2001

CJ004018

Petrus

Petrus Alexandru Emanuel

Data nasterii: 10-04-1999

CJ003103

Petrus

Petrus Claudiu Sebastian

Data nasterii: 27-03-1998

CJ002400

Ploscar

Ploscar Emanuel

Data nasterii: 20-09-1993

CJ002841

Pop

Pop Andrei Alexandru

Data nasterii: 26-03-1997

CJ001526

Pop

Pop Vlad Ioan

Data nasterii: 24-05-1991

CJ001792

Porumb

Porumb Bogdan Vasile

Data nasterii: 25-01-2000

CJ004679

Rus

Rus Bogdan Vlad

Data nasterii: 17-09-1993

CJ002271

Sabau

Sabau Razvan

Data nasterii: 24-09-2000

CJ003786

Sonher

Sonher Antonio Ovidiu

Data nasterii: 02-11-1997

CJ001365

Brie Eugen IoanCJ002536
Chindris Claudiu IonutCJ003692
Chis PaulCJ001277
Cioara Adonis FlaviuCJ001280
Dobos Catalin AndreiCJ001725
Doroftei Mihai FernandoCJ004112
Filip Robert LeonCJ003907
Mic Darius AntonioCJ003586
Nistor Paul CatalinCJ004018
Petrus Alexandru EmanuelCJ003103
Petrus Claudiu SebastianCJ002400
Ploscar EmanuelCJ002841
Pop Andrei AlexandruCJ001526
Pop Vlad IoanCJ001792
Porumb Bogdan VasileCJ004679
Rus Bogdan VladCJ002271
Sabau RazvanCJ003786
Sonher Antonio OvidiuCJ001365

Organizator de competitii: Cioara Adonis

Antrenor: Chis Paul

Sponsori Campionatul All Time Sport Clusa Cluj-Napoca

CLUSA
FIT LIFE
BNT Cluj

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP