Decorint

Miercuri, 5 Iunie 2024
Miercuri, 29 Mai 2024
Luni, 20 Mai 2024
Luni, 13 Mai 2024
Et.29
20:00
Miercuri, 8 Mai 2024
Luni, 8 Aprilie 2024
Marti, 2 Aprilie 2024
Et.24
20:00
Marti, 26 Martie 2024
Et.23
21:00
Marti, 19 Martie 2024
Et.22
20:00
Luni, 11 Martie 2024
Miercuri, 6 Martie 2024
Et.20
20:30
Miercuri, 28 Februarie 2024
Marti, 20 Februarie 2024
Miercuri, 14 Februarie 2024
Miercuri, 7 Februarie 2024
Miercuri, 31 Ianuarie 2024
Miercuri, 24 Ianuarie 2024
Et.14
20:30
Joi, 18 Ianuarie 2024
Miercuri, 10 Ianuarie 2024
Luni, 11 Decembrie 2023
Miercuri, 22 Noiembrie 2023
Miercuri, 15 Noiembrie 2023
Et.9
20:30
Marti, 7 Noiembrie 2023
Et.8
21:00
Marti, 31 Octombrie 2023
Miercuri, 25 Octombrie 2023
Luni, 16 Octombrie 2023
Joi, 12 Octombrie 2023
Miercuri, 4 Octombrie 2023
Miercuri, 27 Septembrie 2023
Miercuri, 20 Septembrie 2023

Clasament DIVIZIA A CLUSA

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS STRANIERII 2009 30 25 1 4 201 61 140 76
2 ASFC CLUSA 30 24 3 3 180 72 108 75
3 ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLORESTI 30 24 1 5 109 46 63 73
4 CS Campionii Transilvaniei Klausen 07 30 22 4 4 126 56 70 70
5 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ 30 20 2 8 121 70 51 62
6 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD 30 16 3 11 135 119 16 51
7 ASOCIATIA SPORTIVA AROBS 30 15 2 13 126 104 22 47
8 C.S. Conexinstal 30 13 3 14 104 112 -8 42
9 MD CLIMATERM 30 12 1 17 105 131 -26 37
10 Safety Group 30 11 1 18 122 150 -28 34
11 IPA 6 Cluj Pompierul 30 9 1 20 76 139 -63 28
12 Villam 30 9 1 20 105 169 -64 28
13 Bendkopp 30 9 0 21 92 159 -67 27
14 BLITZ 30 7 1 22 111 150 -39 22
15 Decorint 30 6 0 24 108 211 -103 18
16 Un-Doi.ro 30 5 2 23 126 198 -72 17
Bob

Bob Gabriel

Data nasterii: 08-01-1995

CJ000599

Boca

Boca Daniel

Data nasterii: 08-10-1977

CJ000649

Bodocan

Bodocan Liviu

Data nasterii: 14-04-1980

CJ004709

Borzasi

Borzasi Marius Sergiu

Data nasterii: 04-08-2005

CJ004619

Deak

Deak Lehel Istvan

Data nasterii: 02-09-1976

CJ000104

Florea

Florea Mihai

Data nasterii: 29-09-2004

CJ004661

Gafon

Gafon Vasile

Data nasterii: 22-02-1999

CJ002286

Gal

Gal Ionut Flaviu

Data nasterii: 09-11-1996

CJ004061

Legian

Legian Raul Cosmin

Data nasterii: 09-04-1990

CJ001763

Ludvig

Ludvig Attila Gabriel

Data nasterii: 07-07-1998

CJ004062

Mantarau

Mantarau Caian Valentin

Data nasterii: 16-02-1988

CJ001978

Nedelcu

Nedelcu Daniel Florin

Data nasterii: 23-02-1996

CJ002705

Orosz

Orosz Arpad

Data nasterii: 24-11-1986

CJ003412

Pop

Pop Marius Cosmin

Data nasterii: 16-11-1998

CJ003718

Rosu

Rosu Nicolae

Data nasterii: 06-09-1970

CJ000600

Rus

Rus Bogdan

Data nasterii: 23-04-1992

CJ003745

Sfait

Sfait Alex Emanuel

Data nasterii: 26-10-2001

CJ004308

Bob GabrielCJ000599
Boca DanielCJ000649
Bodocan LiviuCJ004709
Borzasi Marius SergiuCJ004619
Deak Lehel IstvanCJ000104
Florea MihaiCJ004661
Gafon VasileCJ002286
Gal Ionut FlaviuCJ004061
Legian Raul CosminCJ001763
Ludvig Attila GabrielCJ004062
Mantarau Caian ValentinCJ001978
Nedelcu Daniel FlorinCJ002705
Orosz ArpadCJ003412
Pop Marius CosminCJ003718
Rosu NicolaeCJ000600
Rus BogdanCJ003745
Sfait Alex EmanuelCJ004308

Sponsori Campionatul All Time Sport Clusa Cluj-Napoca

CLUSA
FIT LIFE
BNT Cluj

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP