Karma Targu Jiu

Sambata, 7 Martie 2020
Duminica, 1 Martie 2020

Clasament Liga 1 Dolce Vita, Play-off

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Dream Team Targu Jiu 2 2 0 0 13 5 8 24
2 Peppy Dolce Vita Targu Jiu 2 1 1 0 2 1 1 21
3 ACS Victoria Targu Jiu 2 1 0 1 13 6 7 20
4 Primaria Bilteni 2 1 0 1 8 14 -6 11
5 Karma Targu Jiu 2 0 0 2 5 9 -4 9
6 Wektra Team 2 0 1 1 2 8 -6 9
Arjoca

Arjoca Ion

Data nasterii: 07-06-1974

GJ000401

Bardan

Bardan Gabriel

Data nasterii: 03-04-1980

GJ000599

Benegui

Benegui Claudiu Constantin

Data nasterii: 18-01-1982

GJ000987

Benegui

Benegui Constantin Adrian

Data nasterii: 16-04-2004

GJ000850

Bidica

Bidica Luis Alexandru

Data nasterii: 23-03-1989

GJ000537

Bordea

Bordea Darius Catalin

Data nasterii: 07-08-2004

GJ000702

Calota

Calota Mihnea Andrei

Data nasterii: 15-07-1996

GJ000675

Cringasu

Cringasu Catalin

Data nasterii: 24-06-1974

GJ000400

Cruceru

Cruceru Constantin Cristian

Data nasterii: 28-09-1981

GJ000399

Dinica

Dinica Aurel Victor

Data nasterii: 20-01-1969

GJ000393

Dragulescu

Dragulescu Mutu Cristian

Data nasterii: 03-10-1997

GJ000851

Driga

Driga Ionut Mihail

Data nasterii: 13-01-1980

GJ000395

Ebinca

Ebinca Gheorghe Razvan

Data nasterii: 13-10-1980

GJ000552

Florica

Florica Andrei Ovidiu

Data nasterii: 27-04-2001

GJ000986

Gramada

Gramada Titus Tiberiu

Data nasterii: 13-11-1996

GJ000847

Gruescu

Gruescu Vladut Vasile

Data nasterii: 09-03-1995

TM002892

Marin

Marin Alexandru Nicolae

Data nasterii: 19-08-1997

GJ000679

Purdescu

Purdescu Constantin

Data nasterii: 15-02-1970

GJ000397

Raducan

Raducan Constantin Catalin

Data nasterii: 02-02-1989

GJ000302

Radutoiu

Radutoiu Sorin

Data nasterii: 25-06-1969

GJ000398

Arjoca IonGJ000401
Bardan GabrielGJ000599
Benegui Claudiu ConstantinGJ000987
Benegui Constantin AdrianGJ000850
Bidica Luis AlexandruGJ000537
Bordea Darius CatalinGJ000702
Calota Mihnea AndreiGJ000675
Cringasu CatalinGJ000400
Cruceru Constantin CristianGJ000399
Dinica Aurel VictorGJ000393
Dragulescu Mutu CristianGJ000851
Driga Ionut MihailGJ000395
Ebinca Gheorghe RazvanGJ000552
Florica Andrei OvidiuGJ000986
Gramada Titus TiberiuGJ000847
Gruescu Vladut VasileTM002892
Marin Alexandru NicolaeGJ000679
Purdescu ConstantinGJ000397
Raducan Constantin CatalinGJ000302
Radutoiu SorinGJ000398

Organizator de competitii: Victor Dinica

Antrenor: Victor Dinica

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP