A.S NORDIC BOYS

Duminica, 8 Decembrie 2019
Duminica, 1 Decembrie 2019
Sambata, 23 Noiembrie 2019
Sambata, 16 Noiembrie 2019
Sambata, 9 Noiembrie 2019
Duminica, 3 Noiembrie 2019
Duminica, 27 Octombrie 2019
Duminica, 20 Octombrie 2019
Duminica, 13 Octombrie 2019
Duminica, 6 Octombrie 2019

Clasament LIGA 1 ELIT SPORT 2019-2020

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 WEMBLEY 10 9 0 1 45 22 23 27
2 VLD TRANS 10 8 1 1 48 17 31 25
3 DR BROWNS 10 7 0 3 36 18 18 21
4 A.S RECHINII 2004 10 6 1 3 30 20 10 19
5 CARTIERUL MOTORULUI 10 6 1 3 32 32 0 19
6 EVO SPORT 10 5 2 3 31 29 2 17
7 A.S NORDIC BOYS 10 4 4 2 24 18 6 16
8 REDEX 10 4 0 6 30 26 4 12
9 MON CAPRICE 10 4 0 6 14 34 -20 12
10 YOUNG 1967 10 3 1 6 17 28 -11 10
11 PICK-UP PUB 10 3 0 7 30 41 -11 9
12 A.S GCI BAIA SPRIE 10 3 0 7 24 35 -11 9
13 FC NARGHILA 10 1 1 8 22 40 -18 4
14 NORTH TEAM 10 1 1 8 19 42 -23 4
Ardelean

Ardelean Razvan Claudiu

Data nasterii: 20-07-1995

MM000873

Berindea

Berindea Cosmin Gheorghe

Data nasterii: 24-10-2000

CJ002941

BOGDAN

BOGDAN LIVIU

Data nasterii: 07-05-1991

MM001321

Bozga

Bozga Dan Florin

Data nasterii: 25-06-1987

MM000147

Chiorean

Chiorean Sergiu

Data nasterii: 01-11-1991

MM000138

Covasciuc

Covasciuc Daniel

Data nasterii: 20-12-1988

MM001059

Csepei

Csepei Alexandru

Data nasterii: 24-10-1990

MM000145

Cuc

Cuc Alin

Data nasterii: 16-06-1986

MM000063

Danciu

Danciu Gabriel

Data nasterii: 30-04-1990

MM000007

David

David Sergiu Andrei

Data nasterii: 26-02-1991

MM000283

Goja

Goja Cosmin Vasile

Data nasterii: 18-06-1986

MM001023

LOVASZ

LOVASZ ALEXANDRU FLORIAN

Data nasterii: 09-04-1984

MM001021

Mare

Mare Bogdan Gheorghe

Data nasterii: 28-10-1988

MM000577

Mare

Mare Claudiu Pavel

Data nasterii: 02-12-1977

MM000578

Satmari

Satmari Marian Valentin

Data nasterii: 26-08-1986

MM000821

Tiplea

Tiplea Nichita

Data nasterii: 16-01-1988

MM000065

Ungur

Ungur Tiberiu Ioan

Data nasterii: 12-07-1983

MM000596

Ardelean Razvan ClaudiuMM000873
Berindea Cosmin GheorgheCJ002941
BOGDAN LIVIUMM001321
Bozga Dan FlorinMM000147
Chiorean SergiuMM000138
Covasciuc DanielMM001059
Csepei AlexandruMM000145
Cuc AlinMM000063
Danciu GabrielMM000007
David Sergiu AndreiMM000283
Goja Cosmin VasileMM001023
LOVASZ ALEXANDRU FLORIANMM001021
Mare Bogdan GheorgheMM000577
Mare Claudiu PavelMM000578
Satmari Marian ValentinMM000821
Tiplea NichitaMM000065
Ungur Tiberiu IoanMM000596

Presedinte: BOZGA DAN FLORIN

Vicepresedinte: GOJA COSMIN

Organizator de competitii: LAPUSTE DARIUS

Antrenor: CSEPEI ALEXANDRU

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP