BLITZ

Miercuri, 29 Mai 2024
Miercuri, 22 Mai 2024
Luni, 29 Aprilie 2024
Luni, 22 Aprilie 2024
Et.27
20:00
Marti, 16 Aprilie 2024
Et.26
21:00
Miercuri, 10 Aprilie 2024
Luni, 8 Aprilie 2024
Marti, 26 Martie 2024
Et.23
21:00
Marti, 19 Martie 2024
Marti, 12 Martie 2024
Et.21
21:00
Joi, 7 Martie 2024
Et.19
21:00
Marti, 5 Martie 2024
Et.20
21:00
Marti, 20 Februarie 2024
Luni, 12 Februarie 2024
Et.17
21:00
Joi, 8 Februarie 2024
Luni, 29 Ianuarie 2024
Miercuri, 24 Ianuarie 2024
Marti, 16 Ianuarie 2024
Miercuri, 13 Decembrie 2023
Et.12
21:00
Luni, 4 Decembrie 2023
Et.11
20:00
Marti, 21 Noiembrie 2023
Marti, 14 Noiembrie 2023
Luni, 13 Noiembrie 2023
Marti, 7 Noiembrie 2023
Et.8
21:00
Marti, 24 Octombrie 2023
Et.6
20:00
Miercuri, 18 Octombrie 2023
Et.5
20:30
Marti, 10 Octombrie 2023
Et.4
21:00
Miercuri, 4 Octombrie 2023
Luni, 2 Octombrie 2023
Marti, 26 Septembrie 2023
Et.2
21:00

Clasament DIVIZIA A CLUSA

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS STRANIERII 2009 30 25 1 4 201 61 140 76
2 ASFC CLUSA 30 24 3 3 180 72 108 75
3 ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLORESTI 30 24 1 5 109 46 63 73
4 CS Campionii Transilvaniei Klausen 07 30 22 4 4 126 56 70 70
5 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ 30 20 2 8 121 70 51 62
6 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD 30 16 3 11 135 119 16 51
7 ASOCIATIA SPORTIVA AROBS 30 15 2 13 126 104 22 47
8 C.S. Conexinstal 30 13 3 14 104 112 -8 42
9 MD CLIMATERM 30 12 1 17 105 131 -26 37
10 Safety Group 30 11 1 18 122 150 -28 34
11 IPA 6 Cluj Pompierul 30 9 1 20 76 139 -63 28
12 Villam 30 9 1 20 105 169 -64 28
13 Bendkopp 30 9 0 21 92 159 -67 27
14 BLITZ 30 7 1 22 111 150 -39 22
15 Decorint 30 6 0 24 108 211 -103 18
16 Un-Doi.ro 30 5 2 23 126 198 -72 17
Adrian

Adrian Turda

Data nasterii: 15-02-1989

CJ000999

Bilasco

Bilasco Marius Ioan

Data nasterii: 13-07-1981

CJ004712

Bogdan

Bogdan Patrascu

Data nasterii: 07-05-1979

B002688

Buda

Buda Gabriel Vladut

Data nasterii: 31-01-1994

CJ002343

Costiniuc

Costiniuc Norbert Daniel

Data nasterii: 15-03-1997

CJ003306

Cozac

Cozac Giulio Catalin

Data nasterii: 21-06-2004

CJ004586

Ferenti

Ferenti George Alin

Data nasterii: 06-06-2005

CJ004649

Ilies

Ilies Istvan Andor

Data nasterii: 31-01-1990

CJ002257

Matis

Matis Valeriu Lucian

Data nasterii: 16-05-1990

CJ002146

MIHAI

MIHAI TEODOR BĂCILĂ

Data nasterii: 21-11-1994

CJ001001

Nemes

Nemes Andrei Mihai

Data nasterii: 07-12-1996

CJ002837

Panin

Panin Cristian Calin

Data nasterii: 09-06-1978

CJ004620

Patrascu

Patrascu Aurelian Bogdan

Data nasterii: 07-05-1979

B000796

PETROVAI

PETROVAI BOGDAN

Data nasterii: 07-08-1988

CJ000994

Salajan

Salajan Alin Razvan

Data nasterii: 18-06-1992

CJ003859

Sucurdean

Sucurdean Vlad Radu

Data nasterii: 28-09-1988

CJ003975

Adrian TurdaCJ000999
Bilasco Marius IoanCJ004712
Bogdan PatrascuB002688
Buda Gabriel VladutCJ002343
Costiniuc Norbert DanielCJ003306
Cozac Giulio CatalinCJ004586
Ferenti George AlinCJ004649
Ilies Istvan AndorCJ002257
Matis Valeriu LucianCJ002146
MIHAI TEODOR BĂCILĂCJ001001
Nemes Andrei MihaiCJ002837
Panin Cristian CalinCJ004620
Patrascu Aurelian BogdanB000796
PETROVAI BOGDANCJ000994
Salajan Alin RazvanCJ003859
Sucurdean Vlad RaduCJ003975

Sponsori Campionatul All Time Sport Clusa Cluj-Napoca

CLUSA
FIT LIFE
BNT Cluj

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP