c

Programul COMPLET al jocurilor de la Campionatul Național, Alba Iulia

Campionatul Național de la Alba Iulia are loc sub sloganul „Unirea Minifotbalului Românesc în Cetatea Alba Carolina”, vorbind despre o competiție organizată de Federația de Minifotbal din România în anul Centenarului, 2018. Cele mai bune 20 de echipe din țară se vor duela timp de 3 zile pentru titlul de campioană națională. Câștigătoarea va primi Licența, în valoare de 1000 de euro, din partea FMR, pentru a participa la Liga Campionilor de la Terme Catez, 5-9 septembrie.

PROGRAM COMPETITIONAL 5 - 8 IULIE

 Grupe, Campionatul National, Alba Iulia 2018:

 Grupa A: Auto Driver Iasi, Condor Fortuna Friends Buzau, FC Hermannstadt Sibiu, CS Luceafarul Floresti si Sporting Deva

 Grupa B: Autovip Simleul Silvaniei, Dream Team Târgu Jiu, Young Boys Târgoviste, Festiv Bucium Roman Piatra Neamt si MAV Sports Timisoara

 Grupa C: Borussia Hermannstadt Sibiu, Extraterestrii Bistrita, FC Premiere Arad, TIV All Stars Târgoviste si AC Luciano Arad

 Grupa D: Tanzmannschaft Bucuresti, Dia Guard Divino Zalau, Raal Bistrita, Codavinci Resita si Beer Hunters Alba Iulia

 

PROGRAM JOCURI

 Teren 1 - Baza Sportiva Winner’s Talnar (str. Pacii nr. 15 Alba Iulia), Teren 2 - Baza Sportiva Fair Play (Str. B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 21 B)

 Joi, 5 iulie si Vineri, 6 iulie 2018

 DATA ORA TEREN Grupa JOCUL

05 Iul 21:30 1 Gr. D Beer Hunters Alba Iulia - Raal Bistrita

06 Iul 09:00 1 Gr. D Codavinci Resita - Dia Guard Divino Zalau

06 Iul 10:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei - Festiv Bucium Roman Piatra Neamt

06 Iul 10:00 2 Gr. B Dream Team Tg-Jiu - Young Boys Targoviste

06 Iul 11:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - FC Premiere Arad

06 Iul 11:00 2 Gr. C Borussia Hermannstadt Sibiu - TIV All Stars Targoviste

06 Iul 12:00 1 Gr. A CS Luceafarul Floresti - Auto Driver Iasi

06 Iul 12:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - FC Hermannstadt Sibiu  

06 Iul 13:00 1 Gr. D Dia Guard Divino Zalau - Beer Hunters Alba Iulia

06 Iul 13:00 2 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti - Raal Bistrita

06 Iul 14:00 1 Gr. B Dream Team Tg-Jiu - MAV Sports Timisoara

06 Iul 14:00 2 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei -Young Boys Targoviste

06 Iul 15:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - AC Luciano Arad

06 Iul 15:00 2 Gr. C Borussia Hermannstadt Sibiu - FC Premiere Arad

06 Iul 16:00 1 Gr. A Auto Driver Iasi - FC Hermannstadt Sibiu

06 Iul 16:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - Sporting Deva

06 Iul 17:00 PAUZA

06 Iul 18:00 1 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti - Beer Hunters Alba Iulia

06 Iul 18:00 2 Gr. D Raal Bistrita - Codavinci Resita

06 Iul 19:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei - MAV Sports Timisoara

06 Iul 19:00 2 Gr. B Young Boys Targoviste - Festiv Bucium Roman Piatra Neamt

06 Iul 20:00 1 Gr. C Borussia Hermannstadt Sibiu - AC Luciano Arad

06 Iul 20:00 2 Gr. C FC Premiere Arad - TIV All Stars Targoviste

06 Iul 21:00 1 Gr. A FC Hermannstadt Sibiu - CS Luceafarul Floresti

06 Iul 21:00 2 Gr. A Auto Driver Iasi - Sporting Deva

 

Sambata - 7 iulie 2018

 DATA ORA TEREN Grupa JOCUL

07 Iul 09:00 1 Gr. D Codavinci Resita - Tanzmannschaft Bucuresti

07 Iul 09:00 2 Gr. D Dia Guard Divino Zalau - Raal Bistrita

07 Iul 10:00 1 Gr. B Dream Team Tg-Jiu - Festiv Bucium Roman Piatra Neamt

07 Iul 10:00 2 Gr. B Young Boys Targoviste - MAV Sports Timisoara

07 Iul 11:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - TIV All Stars Targoviste

07 Iul 11:00 2 Gr. C FC Premiere Arad - AC Luciano Arad

07 Iul 12:00 1 Gr. A FC Hermannstadt Sibiu - Sporting Deva

07 Iul 12:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - CS Luceafarul Floresti

07 Iul 13:00 PAUZA

07 Iul 14:00 1 Gr. D Beer Hunters Alba Iulia - Codavinci Resita

07 Iul 14:00 2 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti - Dia Guard Divino Zalau

07 Iul 15:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei - Dream Team Tg-Jiu

07 Iul 15:00 2 Gr. B MAV Sports Timisoara - Festiv Bucium Roman Piatra Neamt

07 Iul 16:00 1 Gr. C Borussia Hermannstadt Sibiu - Extraterestrii Bistrita

07 Iul 16:00 2 Gr. C AC Luciano Arad - TIV All Stars Targoviste

07 Iul 17:00 1 Gr. A Sporting Deva - CS Luceafarul Floresti

07 Iul 17:00 2 Gr. A Auto Driver Iasi - Condor Fortuna Friends Buzau

 

TRAGEREA LA SORTI SFERTURI - Sambata 07 iulie, ora 18:30

 

SFERTURI DE FINALA - Sambata 7 iulie 2018

 DATA ORA TEREN JOC

07 Iul 21:00 1 A

07 Iul 21:00 2 B

07 Iul 22:00 1 C

07 Iul 22:00 2 D

 

SEMIFINALE - Duminica 8 iulie 2018

 DATA ORA TEREN JOC

08 Iul 10:00 1 1 Castigator joc A - Castigator joc B

08 Iul 11:00 1 2 Castigator joc C - Castigator joc D

FINALA MICA Locurile 3 - 4

DATA ORA TEREN JOCUL

08 Iul 15:30 1 Invins joc 1 - Invins joc 2

FINALA  Locurile 1 - 2

 DATA ORA TEREN JOCUL

08 Iul 16:30 1 Castigator joc 1 - Castigator joc 2

 Adresa terenuri:   T1 – Baza Sportiva Winner’s Țălnar, str. Păcii nr. 15 Alba Iulia

 T2 – Baza Sportiva Fair Play Alba Iulia, Str. B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 21 B

  

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP