FMR: Program si rezultate - Campionatului Regional N-V, Zalau

CAMPIONATUL REGIONAL NORD-VEST

Zalau, 12-14 iunie 2015

 

                GRUPA A

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

River Plate Bistrita

 3

 2

 1

 0

 8-3

 7

2

Sepcile Rosii Floresti

 3

 2

 0

 1

 9-5

 6

3

Dr. Browns Baia Mare 

 3

 1

 1

 1

 9-9

 5

4

Ros-Albastrii Satu Mare

 3

 0

 0

 3

 0-9

 0

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

15.00

T1

River Plate Bistrita - Dr. Browns Baia Mare

3-3 (4-5 , l.d.) 

12.06

15.00

T2

Ros-Albastrii Satu Mare - Sepcile Rosii Floresti

0-3

12.06

19.00

T1

Ros-Albastrii Satu Mare - Dr. Browns Baia Mare

0-3

12.06

19.00

T2

River Plate Bistrita - Sepcile Rosii Floresti

2-0

13.06

09.00

T1

Sepcile Rosii Floresti - Dr. Browns Baia Mare

6-3

13.06

09.00

T2

Ros-Albastrii Satu Mare - River Plate Bistrita

0-3

 

 

GRUPA B

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Smart Baia Mare

 3

 2

 0

 1

 8-6

 6

2

AEK Oradea

 3

 2

 0

 1

 11-8

 6

3

Fratia Satu Mare

 3

 1

 1

 1

 8-10

 4

4

UTA 73 Arad

 3

 0

 1

 2

 7-10

 2

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

17.00

T1

Smart Baia Mare - UTA 73 Arad

3-1

12.06

17.00

T2

AEK Oradea - Fratia Satu Mare

5-2

12.06

21.00

T1

AEK Oradea - UTA 73 Arad

3-2

12.06

21.00

T2

Smart Baia Mare - Fratia Satu Mare

1-2

13.06

11.00

T1

UTA 73 Arad - Fratia Satu Mare

4-4 (7-6 , l.d.) 

13.06

11.00

T2

Smart Baia Mare - AEK Oradea

4-3

 

Legenda terenuri: T1 = Onix Traian  ;  T2 = Onix Bradet

 

                  GRUPA C

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Bentel Sistem Cluj-Napoca

 3

 3

 0

 0

 11-5

 9

2

Fan Courier Zalau 

 3

 2

 0

 1

 6-3

 6

3

Soimii Simand 

 3

 1

 0

 2

 6-6

 3

4

Alerad Construct Dej

 3

 0

 0

 3

 0-9

 0

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

18.00

T1

Alerad Construct Dej - Fan Courier Zalau

0-3

12.06

18.00

T2

Bentel Sistem Cluj-Napoca - Soimii Simand

5-3

12.06

22.00

T1

Fan Courier Zalau - Soimii Simand

1-0

12.06

22.00

T2

Bentel Sistem Cluj-Napoca - Alerad Construct Dej

3-0

13.06

12.00

T1

Bentel Sistem Cluj-Napoca - Fan Courier Zalau

3-2 

13.06

12.00

T2

Alerad Construct Dej - Soimii Simand

0-3

 

GRUPA D

 

Echipa

J

V

E

I

G

P

1

Raal Bistrita

 3

 1

 2

 0

 6-4

 7

2

Autovip-Garden Simleu Silv.

 3

 2

 0

 1

 5-3

 6

3

Milan Arad 

 3

 1

 1

 1

 10-4

 4

4

Bendkopp Cluj-Napoca

 3

 0

 1

 2

 4-14

 1

 

Data

Ora

Teren

                              Jocul

Scor

12.06

16.00

T1

Autovip-Garden Simleu Silv. - Bendkopp  Cluj-Nap.

3-0

12.06

16.00

T2

Milan Arad - Raal Bistrita

1-1 (2-3, l.d.)

12.06

20.00

T1

Autovip-Garden Simleu Silv. - Raal Bistrita

0-2

12.06

20.00

T2

Milan Arad - Bendkopp Cluj-Napoca

8-1

13.06

10.00

T1

Autovip-Garden Simleu Silv. - Milan Arad

2-1

13.06

10.00

T2

Bendkopp Cluj-Napoca - Raal Bistrita

3-3 (4-5 , l.d.) 

 

Legenda terenuri: T1 = Onix Traian  ;  T2 = Onix Bradet

 

SFERTURI DE FINALA:

 

Tragerea la sorți: Urna 1 – echipele clasate pe locul 1

                               Urna 2 – echipele clasate pe locul 2

 

două echipe din aceași grupă nu se pot întâlni în sferturi. În caz de egalitate la jocurile din grupă se execută lovituri de la 7 m. Se acordă 2 p la victorie, 1 p la învins.

 

 

SAMBATA, 13 IUNIE 2014

 

joc

ORA

Teren

 

 

SCOR

1

18.00

1

 Bentel Cluj-Napoca

 Autovip-Garden Simleu Silvaniei

 2-4 (0-3)

2

19.00

1

 Raal Bistrita

 Sepcile Rosii Floresti

 1-0 (0-0)

3

20.00

1

 Smart Baia Mare

 Fan Courier Zalau

 1-2 (1-2)

4

21.00

1

 River Plate Bistrita

 AEK Oradea

 4-2 (2-1)

 

DUMINICA, 14.06.2015

SEMIFINALE

ORA

Teren

 

 

SCOR

09.00

1

Autovip-Garden Simleu Silvaniei

Raal Bistrita

 4-2 (2-0)

10.00

1

Fan Courier Zalau

River Plate Bistrita 

 2-1 (1-0)

 

FINALA MICA – LOC 3-4

ORA

Teren

 

 

SCOR

13.00

1

 Raal Bistrita

 River Plate Bistrita 

 5-2 (2-2)

FINALA MARE

ORA

Teren

 

 

SCOR

14.00

1

 Autovip-Garden Simleu Silvaniei

 Fan Courier Zalau

 5-3 (3-1)

Noutati din Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Comunicat al Comisiei de Organizare - 06.02.2024

Aplicarea, respectarea si interpretarea unor reguli de desfășurare ale jocurilor din cadrul Campionatului Județean de Minifotbal Sălaj.

09-02-2024 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Semifinalele Cupei Romaniei - Salaj

Dia Guard Divino - Autovip Garden Autoland Hosu Rechini - Boldor Florex Hida

26-04-2019 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Tragerea la sorti - CN al Firmelor si Institutiilor 2018

In urma cu putin timp s-a terminat tragerea la sorti pentru grupele din cadrul Campionatului National al Firmelor si Institutiilor de la Oradea (15 - 17.06.2018)

14-06-2018 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


CUPA CRACIUNULUI - OLD BOYS

Competitia este organizata de ACS Onix Zalau.

07-12-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Derby de Sălaj !

Dia Guard Divino - Autovip Lexus, un joc pentru locul 1 în Campionatul de Minifotbal Onix !

23-03-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

28-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


S-a stabilit programul fazei a II-a din Cupa României. Vezi programul

Cele 32 de formaţii calificate în această fază au fost împărţite în opt grupe a câte patru echipe, primele două clasate urmând să se califice în optimi

13-01-2017 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


,,Sport Your Life”- competitie U19

Intrecerea este destinata in exclusivitate jucatorilor sub 19 ani, organizata cu sprijinul si sub indrumarea AS Onix Zalau.

18-12-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Campionatul Regional Nord-Vest

Programul jocurilor si orele de disputare al jocurilor din cadrul Campionatului Regional Nord-Vest.

22-05-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Meciurile si arbitri din saptamana 21-27 martie.

Program et. 26 (Liga 1 si 2), et. 25 (Liga 3), et. 16 (Liga firmelor)

26-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Program saptamana 7 - 13 martie

Program et. 24 (Liga 1 si 2), et. 22 (Liga 3), et. 15 (Liga firmelor)

09-03-2016 | Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj


Sponsori Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj

Fan Courier
Asociatia Judeteana de Minifotbal Salaj
ASOCIATIA CLUB SPORTIV ONIX
Sportul Sălăjean

Campionatul de Minifotbal ONIX Salaj pe scurt

5

Jucatori sarbatoriti astazi (vezi lista)

139

Echipe active

2914

Jucatori activi

714

meciuri in sezonul actual

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP