c

REZULTATE în timp REAL - Campionatele Regionale - 2018

Campionatele Regionale, organizate de Federația de Minifotbal din România împreună cu organizatorii locali aferenți de la: Arad, Bistrița, Ploiești și Craiova, vor avea loc începând de vineri, 8 iunie și până duminică, 10 iunie. În cele ce urmează vă prezentăm link-urile către secțiunile din site unde puteți fi la curent în timp REAL cu rezultatele la cele 4 competiții:

Click AICI pentru a accesa pagina principală cu rezultatele complete (pe coloana din DREAPTA sunt toate TURNEELE FINALE)

Notă: Acolo unde nu este trecută baza sportivă, o găsiți după ce dați click pe fiecare meci la secțiunea „comentarii”. De asemenea, acolo găsiți și numele complet al echipelor a căror localitate nu este trecută în denumire.

1. Campionatul Regional Nord Vest, Arad, Baza Sportivă Desavoia (click pe Grupă sau pe faza superioară pentru REZULTATE)

- FINALA

- Finala Mică

- SEMIFINALE

- SFERTURI DE FINALĂ

- Grupa A    (Joga Bonito Alba Iulia, FC Premier Arad, Generația 88 Dej, Euro GSM Cluj Napoca și MG Alba Iulia)

- Grupa B     (BNT Cluj Napoca, AEK Oradea, Uniți sub Tricolor Turda, Nordic Boys Baia Mare și HNH 1919 Florești)

- Grupa C    (Rancan Baia Mare, CS Luceafărul Florești, Young Boys Cugir, Autovip Șimleu Silvaniei și Șoimii Simand Arad)

- Grupa D    (Dia Guard Divino Zalău, Lin&Ema Alba Iulia, Aptiv Sânicolau Mare, AC Luciano Arad și Bad Boys Oradea)

 

2. Campionatul Regional Sud-Vest, Craiova, Baza Sportivă Atletico (click pe Grupă sau pe faza superioară pentru rezultate)

- FINALA

- Finala mică

- SEMIFINALE

- MECIURI LOCURILE 5-8

- SFERTURI DE FINALĂ

- Grupa A   (MAV Sports Timișoara, Rangers Sibiu, Electroflux Craiova, Sporting Brad și TAD Drobeta Turnu Severin)

- Grupa B   (FC Boromir Rm-Vâlcea, MFC Corvinul Hunedoara, Romos Orăștie, Borussia Hermannstadt Sibiu și FC Justiția Rm-Vâlcea)

- Grupa C   (FC Hermannstadt Sibiu, Codavinci Reșița, FC Nurvil Rm-Vâlcea, Zoppas Industries Timișoara și ISU Gorj Tg-Jiu)

- Grupa D   (FC Boromir Deva, Dream Team Tg-Jiu, Hercules Drobeta Turnu Severin, Liberty Hunedoara și Inter Sibiu)

 

3. Campionatul Regional Sud-Est, Ploiești, Baza Sportivă Kiru Sport (click pe Grupă sau pe faza superioară pentru rezultate)

- FINALA

- Finala Mică

- SEMIFINALE

-- SFERTURI DE FINALĂ

- Grupa A   (Condor Fortuna Buzău, AS Săgeata Stejaru Tulcea, Luxury Team București și Trocadero Constanța)

- Grupa B   (Ajax Dulcisimo Galați, Inter Palas Constanța, Viking Pruszynski Ploiești și Atletico Brașov)

- Grupa C   (Tanzmannschaft București, Ary&Roby Buftea, Viitorul Galați și TIV All Stars Târgoviște)

- Grupa D   (Chedra Tax Ploiești, Young Boys Târgoviște, Ares Brașov și ACS Delta Force Tulcea)

 

4. Campionatul Regional Nord-Est, Bistrița, Baza Sportivă Raoul (click pe Grupă sau pe faza superioară pentru rezultate)

- FINALA

- Finala Mică

- SEMIFINALE

- SFERTURI DE FINALĂ

- Grupa A   (Extratereștrii Bistrița, Medisanis Pașcani, T15 Iași și Festiv Bucium Roman Neamț)

- Grupa B   (Auto Driver Iași, Barrier Bacău, Raal Bistrița și Elegant Glob Botoșani)

- Grupa C   (AS Coriolan Bacău, Danirom Piatra Neamț, Premiersport Iași și Flux AS Focșani)

- Grupa D   (Marsat Roman, Mărășești Focșani, Fabio Botoșani și Puf de Păpădie Bistrița)

 

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP