C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019

33 echipe participante

Grupa A

*IPJ Gorj, victorie la 7 metri cu Michelin Zalau

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa A

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 IPJ Gorj Targu Jiu 2 1 1 0 5 3 2 5
2 MICHELIN (LFI) 2 1 1 0 5 3 2 4
3 Pepsico Timisoara 2 0 0 2 4 8 -4 0

Grupa B

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa B

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 New Look Advertising Ploiești 2 2 0 0 9 6 3 6
2 NetRom 2 1 0 1 7 4 3 3
3 AEROSTAR 2 0 0 2 3 9 -6 0

Grupa C

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa C

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 STAR ASSEMBLY & STAR TRANSMISSION 2 2 0 0 13 7 6 6
2 SSL Transurb 2 1 0 1 8 5 3 3
3 DEDEMAN TARGOVISTE 2 0 0 2 3 12 -9 0

Grupa D

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa D

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 86 Air Base Constanta 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Ergad Arad 2 1 0 1 5 2 3 3
3 DEDEMAN 2 0 0 2 2 8 -6 0

Grupa E

*Jandarmii Piatra Neamt, victorie la 7 metri cu Baia Mare

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa E

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 UACE Dumbravita Baia Mare 2 1 1 0 5 3 2 4
2 CELESTICA 2 1 0 1 6 2 4 3
3 Jandarmii Piatra Neamt 2 0 1 1 3 9 -6 2

Grupa F

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa F

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Armata Bistrița 2 2 0 0 10 1 9 6
2 Silva Piatra Neamt 2 1 0 1 4 9 -5 3
3 Vimercati Bacău 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa G

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa G

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa G

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CORIOLAN 2 2 0 0 8 3 5 6
2 Valeo Timisoara 2 1 0 1 8 5 3 3
3 ALBALACT 2 0 0 2 1 9 -8 0

Grupa H

*AS Dinamo Iasi, victorie la 7 metri cu Continental Auto Timișoara si cu Kablutronik Targoviste

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa H

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa H

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS Dinamo Iasi 2 0 2 0 4 2 2 4
2 Continental Automotive Timișoara 2 1 1 0 3 2 1 4
3 KABLUTRONIK 2 0 1 1 2 3 -1 1

Grupa I

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa I

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fenix Play Piatra Neamt 2 2 0 0 9 2 7 6
2 TENARIS SILCOTUB (LFI) 2 1 0 1 2 4 -2 3
3 SEBN Drobeta 2 0 0 2 3 8 -5 0

Grupa J

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa J

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa J

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Gemina Cluj 2 2 0 0 4 1 3 6
2 IPA 2 Galati 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 Hella Electronics Timișoara 2 0 0 2 3 5 -2 0

Grupa K

*SEWS R Hunedoara, victorie la 7 metri cu Dinamo IPJ Alba

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa K

Vineri, 14 Iunie 2019

Clasament C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Grupa K

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 TERMOFICARE 2 2 0 0 7 2 5 6
2 SEWS-R Romania Hunedoara 2 0 1 1 2 4 -2 2
3 I.P.J.ALBA 2 0 1 1 2 5 -3 1

Optimi de finala

*Albalact Alba Iulia, Star Assembly Alba Iulia, Coriolan Bacau si Gemina Cluj - victorii la loviturile de la 7 metri

Sferturi de finala

*Valeo Timisoara si Coriolan Bacau, victorii la 7 metri

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Sferturi de finala

Sambata, 15 Iunie 2019

Semifinale

*Star Assembly Alba Iulia, victorie la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Semifinale

Duminica, 16 Iunie 2019

Finala mica

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Finala mica

Duminica, 16 Iunie 2019

Finala

Ultimele rezultate C.N. Firme si Institutii - Piatra Neamt 2019 - Finala

Duminica, 16 Iunie 2019

Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti

24 echipe participante, primele 5 se califica la Campionatul National

Grupa A

*Dia Guard Divino Zalau - FC Premiere Arad, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa FC PREMIERE ARAD cu scorul de 3 - 2.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa A

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Premiere 3 2 1 0 5 2 3 8
2 LA BOLTĂ ALBA IULIA 3 2 0 1 5 3 2 6
3 DIA GUARD DIVINO 3 1 1 1 5 3 2 4
4 Generatia 88 Dej 3 0 0 3 3 10 -7 0

Grupa B

*CMC Baia Mare - MG Rekord Alba Iulia, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa MG REKORD cu scorul de 6 - 5. **CMC Baia Mare - Autoland Hosu Rechinii Zalau, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa CMC BAIA MARE cu scorul de 4 - 3. ***Conexinstal Cluj - MG Rekord Alba Iulia, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa MG REKORD cu scorul de 4 - 2.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa B

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 M.G. REKORD ALBA IULIA 3 1 2 0 6 5 1 7
2 C.M.C 3 1 2 0 5 3 2 6
3 Conexinstal 3 1 1 1 4 4 0 4
4 AUTOLAND HOSU RECHINII 3 0 1 2 4 7 -3 1

Grupa C

*Arobs Transilvania - Squadra Turda, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa AROBS TRANSILVANIA FLORESTI cu scorul de 3 - 2. **Squadra Turda - Nordic Bpys Baia Mare, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa SQUADRA TURDA cu scorul de 2 - 1.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa C

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 NORDIC BOYS 3 2 1 0 12 5 7 7
2 AROBS Transilvania 3 1 1 1 8 5 3 5
3 SQUADRA 3 0 2 1 2 3 -1 3
4 Un-doi Centrul de plati (EGSM) 3 1 0 2 6 15 -9 3

Grupa D

*Soimii Simand - AEK Oradea, 2 - 2. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa AEK ORADEA cu scorul de 5 - 4.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa D

Sambata, 8 Iunie 2019
11:00

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AEK 3 2 1 0 9 4 5 8
2 Sistema 3 2 0 1 9 6 3 6
3 BNT 3 1 0 2 6 10 -4 3
4 ACS SOIMII SIMAND 3 0 1 2 7 11 -4 1

Grupa E

*Rekord Alba Iulia - CS Luceafarul Floresti, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa REKORD ALBA IULIA cu scorul de 4 - 3. **Lin & Ema Alba Iulia - Rekord Alba Iuia, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa LIN & EMA ALBA IULIA cu scorul de 6 - 5. *** Rekord Alba Iulia - VLD Trans Baia Mare, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa REKORD ALBA IULIA cu scorul de 3 - 2.**** CS Luceafarul Floresti - Lin & Ema Alba Iulia, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa LIN & EMA ALBA IULIA cu scorul de 3 - 1.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa E

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 VLD TRANS 3 2 1 0 8 2 6 7
2 REKORD 3 0 3 0 2 2 0 5
3 LIN & EMA ALBA IULIA 3 0 2 1 2 5 -3 4
4 CS Luceafarul Floresti 3 0 2 1 4 7 -3 2

Grupa F

*Autovip Garden Simleu Silvaniei - AC Luciano Arad, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa AUTOVIP GARDEN SIMLEU SILVANIEI cu scorul de 3 - 2. **Autovip Garden Simleu Silvaniei - HNH Floresti, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa HNH FLORESTI cu scorul de 2 - 0. ***HNH Floresti - AC Luciano Arad, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare s-a impus echipa AC LUCIANO ARAD cu scorul de 3 - 2.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa F

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Ac Luciano 3 1 2 0 4 3 1 6
2 AUTOVIP GARDEN 3 1 2 0 2 1 1 6
3 FCSB BEIUS 3 1 1 1 5 2 3 4
4 HNH Floresti 3 0 1 2 3 8 -5 2

Optimi de finala

*AEK Oradea - La Bolta Alba Iulia, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare echipa LA BOLTA ALBA IULIA s-a impus cu scorul de 3 - 2 si s-a calificat in sferturile de finala. **AC Luciano Arad - CMC Baia Mare, 0 - 0. Dupa executarea loviturilor de departajare echipa CMC BAIA MARE s-a impus cu scorul de 2 - 0 si s-a calificat in sferturile de finala.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Optimi de finala

Sambata, 8 Iunie 2019
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Sferturi de finala

*VLD Trans Baia Mare - FC Premiere Arad, victorie Baia Mare la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Sferturi de finala

Sambata, 8 Iunie 2019

Meciuri calificare national, locuri 5-8

*FC Premiere Arad - CMC Baia Mare, 2 - 2. Dupa executarea loviturilor de departajare echipa FC PREMIERE ARAD s-a impus cu scorul de 5 - 4 si va disputa jocul pentru locurile 5 - 6..

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Meciuri calificare national, locuri 5-8

Duminica, 9 Iunie 2019

Meci pentru locul 5, calificare National

*FC Premiere Arad - Dia Guard Divino Zalau, 1 - 1. Dupa executarea loviturilor de departajare echipa DIA GUARD DIVINO ZALAU s-a impus cu scorul de 3 - 2, ocupand locul 5 in aceasta competitie si implicit, a obtinut calificarea la Campionatul National 2019.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Meci pentru locul 5, calificare National

Duminica, 9 Iunie 2019

Semifinale

*Siatema Arad - VLD Trans Baia Mare, 2 - 2. Dupa executarea loviturilor de departajare echipa SISTEMA ARAD s-a impus cu scorul de 4 - 3 si s-a calificat in finala competitiei.

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Semifinale

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala mica

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Finala mica

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Vest, Floresti - Finala

Duminica, 9 Iunie 2019

Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu

20 echipe participante, primele 5 clasate se califica la Campionatul National

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa A

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 JUVENTUS SIBIU 4 3 1 0 17 2 15 11
2 FC BOROMIR 4 2 2 0 6 3 3 9
3 ZOPPAS INDUSTRIES 4 2 0 2 7 10 -3 6
4 Sporting Criscior 4 1 1 2 5 10 -5 4
5 Peppy Dolce Vita Targu Jiu 4 0 0 4 3 13 -10 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa B

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MAV SPORTS 4 3 1 0 18 4 14 11
2 TRICOLORII 4 2 1 1 15 8 7 8
3 Friends 4 2 1 1 12 10 2 7
4 LAZAR SERVICE 4 1 0 3 6 19 -13 3
5 STIINTA U CRAIOVA 4 0 1 3 8 18 -10 1

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa C

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC. HERMANNSTADT 4 3 1 0 17 8 9 11
2 AS GLISSANDO 4 3 1 0 16 5 11 10
3 City Taxi Deva 4 2 0 2 10 7 3 6
4 Viitorul BSK 4 1 0 3 5 15 -10 3
5 SEBN Drobeta 4 0 0 4 6 19 -13 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa D

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BORUSSIA HERMANNSTADT 4 3 0 1 16 9 7 9
2 CORVINUL HUNEDOARA 2011 4 3 0 1 12 5 7 9
3 NINIROX 4 2 1 1 9 3 6 8
4 A.S. Electroconat 4 1 1 2 8 8 0 4
5 Corner 4 0 0 4 3 19 -16 0

Sferturi de finala

*MAV Sports - Corvinul Hunedoara 3-4 la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Sferturi de finala

Sambata, 8 Iunie 2019

Meciuri calificare national, locuri 5-8

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Meciuri calificare national, locuri 5-8

Duminica, 9 Iunie 2019

Meci pentru locul 5, calificare National

*MAV Sports Timișoara, 5-4 la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Meci pentru locul 5, calificare National

Duminica, 9 Iunie 2019

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Semifinale

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala mica

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Finala mica

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Vest, Sibiu - Finala

Duminica, 9 Iunie 2019

Campionatul Regional Sud-Est, Constanta

20 echipe participante, primele 5 se califica la Campionatul National

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa A

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Danco Pro 4 4 0 0 27 8 19 12
2 YOUNG BOYS 4 3 0 1 16 8 8 9
3 Squadra Viola 4 2 0 2 11 20 -9 6
4 FC Reggio Brasov 4 1 0 3 12 15 -3 3
5 PETROLUL 95 4 0 0 4 7 22 -15 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa B

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Old Boys 4 4 0 0 20 10 10 12
2 CHEDRA TAX - DOELPAN 4 2 1 1 14 8 6 7
3 Inter Palas 4 2 0 2 21 9 12 6
4 Liriada 4 1 0 3 11 26 -15 3
5 MARIX 4 0 1 3 10 23 -13 1

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa C

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Luxury Team 4 4 0 0 13 4 9 12
2 Mustang Forte 4 2 1 1 11 8 3 7
3 CONDOR BUZAU 4 2 0 2 14 11 3 6
4 ACS SAGEATA STEJARU 4 1 1 2 18 12 6 4
5 ADER 4 0 0 4 4 25 -21 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa D

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Tazmannschaft 4 4 0 0 16 5 11 12
2 Trocadero 4 2 0 2 17 10 7 6
3 TIV ALL STAR 4 2 0 2 15 15 0 6
4 Pretenasii 4 2 0 2 10 18 -8 6
5 Quin Brasov 4 0 0 4 5 15 -10 0

Sferturi de finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Sferturi de finala

Sambata, 8 Iunie 2019

Meciuri calificare national, locuri 5-8

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Meciuri calificare national, locuri 5-8

Duminica, 9 Iunie 2019
11:00
Baza sportiva Hooligans / Targoviste

Meci pentru locul 5, calificare National

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Meci pentru locul 5, calificare National

Duminica, 9 Iunie 2019

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Semifinale

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala mica

*2-0 Tazmannschaft București la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Finala mica

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Sud-Est, Constanta - Finala

Duminica, 9 Iunie 2019

Campionatul Regional Nord-Est, Botosani

16 echipe participante, primele 4 se califica la Campionatul National

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa A

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 RAAL 3 2 1 0 12 2 10 8
2 CS FLUX FOCSANI 3 2 1 0 7 3 4 7
3 COLOSSEUM 2005 IASI 3 1 0 2 4 10 -6 3
4 T3-4 IASI 3 0 0 3 1 9 -8 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa B

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Ajax Dulcisimo 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Fabio Botosani 3 1 1 1 9 4 5 5
3 AUTO DRIVER 3 1 0 2 4 11 -7 3
4 Medisanis 3 0 1 2 3 8 -5 1

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa C

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 NOVA VITA 3 2 1 0 8 5 3 8
2 Fratelli Bianconeri 3 1 1 1 5 3 2 5
3 DECOR PLUS 3 1 2 0 5 4 1 5
4 REAL PROTAXI 3 0 0 3 7 13 -6 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa D

Sambata, 8 Iunie 2019

Clasament Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EXTRATERESTRII 3 3 0 0 14 1 13 9
2 GOLDEN BOYS Bacau 3 2 0 1 7 5 2 6
3 Bucovina 3 1 0 2 10 12 -2 3
4 GRANT ELITE 3 0 0 3 4 17 -13 0

Sferturi de finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Sferturi de finala

Sambata, 8 Iunie 2019

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Semifinale

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala mica

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Finala mica

Duminica, 9 Iunie 2019

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional Nord-Est, Botosani - Finala

Duminica, 9 Iunie 2019

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP