c

Campionat Național - Alba Iulia 2018

20 de echipe participante, 4 grupe

FINALA

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - FINALA

Duminica, 8 Iulie 2018
17:00
Winner's Club Talnar / Alba iulia

Finala mică

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Finala mică

Duminica, 8 Iulie 2018
16:00
Winner's Club Talnar / Alba iulia

Semifinale

*Extraterestrii Bistrita 3-2 la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Semifinale

Duminica, 8 Iulie 2018

Sferturi de finală

*4-3 Dream Team Târgu Jiu la 7 metri *4-2 MAV Sports Timișoara la 7 metri

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Sferturi de finală

Sambata, 7 Iulie 2018
21:00
Winner's Club Talnar / Alba iulia
22:00
Winner's Club Talnar / Alba iulia

Grupa A

Auto Driver Iasi, Condor Fortuna Friends Buzau, FC Hermannstadt Sibiu, CS Luceafarul Floresti si Sporting Deva

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa A

Sambata, 7 Iulie 2018

Clasament Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC. HERMANNSTADT 4 3 0 1 8 6 2 9
2 AUTO DRIVER 4 2 1 1 10 5 5 8
3 CONDOR FORTUNA FRIENDS BUZAU 4 2 1 1 11 5 6 7
4 Sporting Brad 4 2 0 2 9 14 -5 6
5 CS Luceafarul Floresti 4 0 0 4 6 14 -8 0

Grupa B

Autovip Simleul Silvaniei, Dream Team Târgu Jiu, Young Boys Târgoviste, Festiv Bucium Roman Piatra Neamt si MAV Sports Timisoara

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa B

Sambata, 7 Iulie 2018

Clasament Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MAV SPORTS 4 3 1 0 10 4 6 11
2 Dream Team Târgu Jiu 4 2 1 1 11 7 4 7
3 AUTOVIP 4 1 2 1 5 5 0 5
4 YOUNG BOYS 4 1 1 2 5 8 -3 5
5 FESTIV BUCIUM ROMAN 4 0 1 3 4 11 -7 2

Grupa C

Borussia Hermannstadt Sibiu, Extraterestrii Bistrita, FC Premiere Arad, TIV All Stars Târgoviste si AC Luciano Arad

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa C

Sambata, 7 Iulie 2018

Clasament Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EXTRATERESTRII 4 3 1 0 9 4 5 10
2 BORUSSIA HERMANNSTADT 4 2 1 1 12 8 4 8
3 TIV ALL STARS 4 2 0 2 5 5 0 6
4 Fc Premier 4 2 0 2 8 10 -2 6
5 Ac Luciano 4 0 0 4 6 13 -7 0

Grupa D

Tanzmannschaft Bucuresti, Dia Guard Divino Zalau, Raal Bistrita, Codavinci Resita si Beer Hunters Alba Iulia *Meciurile Raal Bistrița - Beer Hunters Alba Iulia și Dia Guard Divino Zalău - Beer Hunters Alba Iulia, omologate cu scorul de 3-0, pentru folosirea de către echipa din Alba Iulia a unui jucător în stare de suspendare

Ultimele rezultate Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa D

Sambata, 7 Iulie 2018
14:00
Winner's Club Talnar / Alba iulia

Clasament Campionat Național - Alba Iulia 2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DIA GUARD DIVINO 4 3 0 1 11 6 5 9
2 Tanzmannschaft Bucuresti 4 2 1 1 8 3 5 8
3 RAAL 4 2 1 1 8 6 2 8
4 BEER HUNTERS 4 1 0 3 2 7 -5 3
5 CODAVINCI 4 0 2 2 5 9 -4 2

Cupa României - Sibiu 2018

96 de echipe participante, împărțite în 32 de grupe.

FINALA

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - FINALA

Duminica, 1 Iulie 2018

Finala Mică

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Finala Mică

Duminica, 1 Iulie 2018

Semifinale

Danco Pro București și Juventus Sibiu s-au calificat după executarea loviturilor de la 7 metri

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Semifinale

Duminica, 1 Iulie 2018

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Sferturi de finală

Duminica, 1 Iulie 2018

Optimi de finală

Grupa I

Terenul 1 - Baza Sportiva Go Play, Aleea Strei, nr. 1 A. FC Boromir Rm-Vâlcea, Ader Ploiești și Mugurelul Chiuiești Dej

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa I

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC BOROMIR 2 2 0 0 10 0 10 6
2 ADER 2 1 0 1 12 4 8 3
3 Mugurelul Chiuiesti 2 0 0 2 2 20 -18 0

Grupa II

Terenul 1 - Baza Sportiva Go Play, Aleea Strei, nr. 1 A. (ora 9 -16) Colosseum 2005 Iași, Red Army Brad și Emi Corporation Bistrița

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa II

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa II

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EMI CORPORATION 2 2 0 0 4 2 2 6
2 COLOSSEUM 2005 IASI 2 1 0 1 4 1 3 3
3 RED ARMY 2 0 0 2 2 7 -5 0

Grupa III

Terenul 1 - Baza Sportiva Go Play, Aleea Strei, nr. 1 A. (ora 9 -16) Continental AP Timișoara, Squadra Turda și Liriada Brașov

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa III

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa III

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 SQUADRA 2 1 0 1 4 2 2 3
2 CONTINENTAL AP 2 1 0 1 3 2 1 3
3 Liriada 2 1 0 1 2 5 -3 3

Grupa IV

Terenul 1 - Baza Sportiva Go Play, Aleea Strei, nr. 1 A. (ora 9 -16) Convenabil Tulcea, Peppy Dolce Vita Târgu Jiu și D&D Garage Bistrița

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa IV

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa IV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Peppy Dolce Vita Targu Jiu 2 2 0 0 7 2 5 6
2 CONVENABIL 2 1 0 1 3 2 1 3
3 D&D GARAGE 2 0 0 2 1 7 -6 0

Grupa V

Terenul 2 - Scoala Nr. 21, Str. Luptei, Nr. 27 (intrarea prin spate) AS Electroconat Deva, Dedeman Reșița și Zimbru Vaslui

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa V

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa V

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DEDEMAN 2 1 1 0 14 2 12 5
2 A.S. Electroconat 2 1 1 0 7 6 1 4
3 FC ZIMBRU 2 0 0 2 4 17 -13 0

Grupa VI

Terenul 2 - Scoala Nr. 21, Str. Luptei, Nr. 27 (intrarea prin spate) AS United Focșani, AS Glissando Timișoara și Real Târgu Jiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS GLISSANDO 2 1 1 0 6 4 2 5
2 Real Târgu Jiu 2 1 1 0 5 4 1 4
3 AS UNITED FOCSANI 2 0 0 2 2 5 -3 0

Grupa VII

Terenul 2 - Scoala Nr. 21, Str. Luptei, Nr. 27 (intrarea prin spate) AS Wolf Constanța, Railex Botoșani și Mureșul Piatra Neamț

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Railex 2 2 0 0 12 2 10 6
2 AS Wolf 2015 2 1 0 1 5 7 -2 3
3 MURESUL PIATRA NEAMT 2 0 0 2 2 10 -8 0

Grupa VIII

Terenul 2 - Scoala Nr. 21, Str. Luptei, Nr. 27 (intrarea prin spate) Vld Trans Baia Mare, Fenix Play Piatra Neamț și MFC Confort Urban București

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VIII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa VIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 VLD TRANS 2 1 0 1 7 5 2 3
2 FENIX PLAY PIATRA NEAMT 2 1 0 1 5 4 1 3
3 MFC Confort Urban 2 1 0 1 3 6 -3 3

Grupa IX

Terenul 3 - Scoala Nr. 25, Str. Sibiel, Nr. 6 Juventus Sibiu, Știința U Craiova și Grant Elite Piatra Neamț

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa IX

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa IX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 JUVENTUS SIBIU 2 2 0 0 8 1 7 6
2 GRANT ELITE 2 1 0 1 2 2 0 3
3 STIINTA U CRAIOVA 2 0 0 2 0 7 -7 0

Grupa X

Terenul 3 - Scoala Nr. 25, Str. Sibiel, Nr. 6 FC Gilău Florești Cluj, Fan Courier Zalău și Mica Frăție Gorj Tg-Jiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa X

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa X

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC Gilau 2 2 0 0 6 2 4 6
2 FAN COURIER 2 1 0 1 4 3 1 3
3 Mica Frăție Gorj 2 0 0 2 4 9 -5 0

Grupa XI

Terenul 3 - Scoala Nr. 25, Str. Sibiel, Nr. 6 Joga Bonito Alba Iulia, AS Tomiță Lazăr Focșani și La Maria și Ion București

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 JOGA BONITO 2 2 0 0 10 3 7 6
2 La Maria si Ion 2 1 0 1 7 7 0 3
3 AS TOMITA LAZAR 2 0 0 2 3 10 -7 0

Grupa XII

Terenul 3 - Scoala Nr. 25, Str. Sibiel, Nr. 6 Nurvil Rm-Vâlcea, Marcă Înregistrată Sibiu și Joga Bonito Florești Cluj

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Joga Bonito 2 1 0 1 6 4 2 3
2 MARCA INREGISTRATA VOLARE 2 1 0 1 3 2 1 3
3 FC NURVIL 2 1 0 1 2 5 -3 3

Grupa XIII

Terenul 4 - Scoala Nr. 1, Str. Hategului, Nr. 8 (intrarea prin spate) RMC 24 Alba Iulia, E.D.E.I. Sibiu și Andy Team Pitești

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ANDYTEAM 2 2 0 0 6 3 3 6
2 RMC 24 2 1 0 1 6 5 1 3
3 E.D.E.I. 2 0 0 2 3 7 -4 0

Grupa XIV

Terenul 4 - Scoala Nr. 1, Str. Hategului, Nr. 8 (intrarea prin spate) Dia Guard II Divino Zalău, Flash FT Alba Iulia și Tricolorii Sibiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIV

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FLASH F.T. 2 2 0 0 8 0 8 6
2 DIA GUARD II DIVINO 2 1 0 1 3 7 -4 3
3 TRICOLORII 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa XV

Terenul 4 - Scoala Nr. 1, Str. Hategului, Nr. 8 (intrarea prin spate) Boromir Deva, FC Ergad Arad și Viitorul Timiș Brașov

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XV

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Boromir Deva 2 1 1 0 3 1 2 5
2 Ergad 2 1 1 0 5 1 4 4
3 Viitorul Timis 2 0 0 2 2 8 -6 0

Grupa XVI

Terenul 4 - Scoala Nr. 1, Str. Hategului, Nr. 8 (intrarea prin spate) Gimsport Bacău, Inter Călan Hunedoara și E.ON Iași

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 GIMSPORT TEAM Bacau 2 2 0 0 9 5 4 6
2 E.ON 2 1 0 1 5 6 -1 3
3 INTER CALAN 2 0 0 2 4 7 -3 0

Grupa XVII

Terenul 5 - Complex Sportiv Luceafărul, Strada Doctor Ioan Lupaș, nr.2. La Boltă Alba Iulia, FC Valea Aurie Sibiu și Napoli Arad

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 LA BOLTĂ ALBA IULIA 2 1 1 0 7 2 5 5
2 Napoli 2 1 1 0 4 1 3 4
3 FC Valea Aurie 2 0 0 2 1 9 -8 0

Grupa XVIII

Terenul 5 - Complex Sportiv Luceafărul, Strada Doctor Ioan Lupaș, nr.2. Flamura Roșie Arad, Old Boys București și Maracana Biled Timiș

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVIII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Old Boys Bucuresti 2 1 1 0 4 2 2 5
2 MARACANA BILED 2 1 1 0 4 3 1 4
3 Flamura Rosie 2 0 0 2 1 4 -3 0

Grupa XIX

Terenul 5 - Complex Sportiv Luceafărul, Strada Doctor Ioan Lupaș, nr.2. Luxury Team București, Decor Plus DGB Iași și FC CSKA Reșița

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIX

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XIX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Luxury Team 2 2 0 0 4 1 3 6
2 DECOR PLUS 2 1 0 1 4 2 2 3
3 FC CSKA Resita 2 0 0 2 1 6 -5 0

Grupa XX

Terenul 5 - Complex Sportiv Luceafărul, Strada Doctor Ioan Lupaș, nr.2. Conexinstal Cluj Napoca, M Design Iași și Sporting Sibiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XX

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 M. DESIGN CROITORIE 2 2 0 0 8 2 6 6
2 Conexinstal 2 1 0 1 5 4 1 3
3 FC. SPORTING 2 0 0 2 2 9 -7 0

Grupa XXI

Terenul 6 - Baza Sportiva Patinoar sub Arini Sibiu, Strada Zaharia Boiu 39. FC Labradores Rm-Vâlcea, Red Dogs Cugir și Pick' Up Pub Baia Mare

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC LABRADORES 2 2 0 0 9 4 5 6
2 PICK-UP PUB 2 1 0 1 6 9 -3 3
3 RED DOGS CUGIR 2 0 0 2 5 7 -2 0

Grupa XXII

Terenul 6 - Baza Sportiva Patinoar sub Arini Sibiu, Strada Zaharia Boiu 39. Diavolii Roșii Hunedoara, Avastar Pașcani și Ninirox Timișoara

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 NINIROX 2 2 0 0 6 1 5 6
2 AVASTAR 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 DIAVOLII ROSII 2 0 0 2 0 4 -4 0

Grupa XXIII

Terenul 6 - Baza Sportiva Patinoar sub Arini Sibiu, Strada Zaharia Boiu 39. TEC Buftea, VIG Pavaje Beclean Bistrița și FC Rangers Sibiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Rangers 2 1 1 0 6 2 4 5
2 VIG PAVAJE 2 1 1 0 5 1 4 4
3 TEC BUFTEA 2 0 0 2 3 11 -8 0

Grupa XXIV

Terenul 6 - Baza Sportiva Patinoar sub Arini Sibiu, Strada Zaharia Boiu 39. FCSB Beiuș Bihor, Pera BMW Deva și D'Angelo Sport București

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIV

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 D'Angelo Sport Bucuresti 2 1 1 0 4 3 1 4
2 Pera BMW 2 0 2 0 6 6 0 3
3 FCSB BEIUS 2 0 1 1 5 6 -1 2

Grupa XXV

Terenul 7 - Scoala Generala nr. 19, Str. Aleea Turnu Rosu. MFC Ploiești, Vulturii Alerad Construct Dej și Real Criscior Brad

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXV

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MFC PLOIESTI 2 2 0 0 11 6 5 6
2 Vulturii Alerad Construct Dej 2 1 0 1 8 9 -1 3
3 REAL CRISCIOR 2 0 0 2 4 8 -4 0

Grupa XXVI

Terenul 7 - Scoala Generala nr. 19, Str. Aleea Turnu Rosu. Cariocas Cafe Sibiu, Arobs Transilvania Florești Cluj și Young 1967 Baia Mare

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AROBS Transilvania 2 2 0 0 6 3 3 6
2 YOUNG 1967 2 0 1 1 2 3 -1 2
3 Cariocas Cafe 2 0 1 1 3 5 -2 1

Grupa XXVII

Terenul 7 - Scoala Generala nr. 19, Str. Aleea Turnu Rosu. Zoppas Industries Timișoara, Spartanii Orăștie și Corner Sibiu

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ZOPPAS INDUSTRIES 2 2 0 0 28 4 24 6
2 Spartanii 2 1 0 1 8 9 -1 3
3 Corner 2 0 0 2 7 30 -23 0

Grupa XXVIII

Terenul 7 - Scoala Generala nr. 19, Str. Aleea Turnu Rosu. Amicii Buzău, FC Reggio Brașov și Bătrânii București (Victory Cup) LINK pagina echipei Bătrânii București: http://campionateminifotbal.ro/victory-cup-bucuresti/echipe/batranii-7213.html

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVIII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AMICII BUZAU 2 2 0 0 4 1 3 6
2 FC Reggio Brasov 2 1 0 1 6 3 3 3
3 Bătrânii București 2 0 0 2 3 9 -6 0

Grupa XXIX

Terenul 8 - Moara Panalim – Baza Sportiva Panalim, Strada Șelimbărului 30, Cisnădie. Inter Galați, Dr. Brown's Baia Mare și FC Muncelului Bistrița

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIX

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXIX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Inter 2 2 0 0 8 2 6 6
2 DR BROWNS 2 1 0 1 6 7 -1 3
3 MUNCELULUI FC. 2 0 0 2 4 9 -5 0

Grupa XXX

Terenul 8 - Moara Panalim – Baza Sportiva Panalim, Strada Șelimbărului 30, Cisnădie. Danco Pro București, Baumit Alba Iulia și Dacii Liberi Bistrița

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXX

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Danco Pro Bucuresti 2 1 1 0 9 4 5 5
2 DACII LIBERI 2 0 2 0 5 5 0 3
3 BAUMIT 2 0 1 1 3 8 -5 1

Grupa XXXI

Terenul 8 - Moara Panalim – Baza Sportiva Panalim, Strada Șelimbărului 30, Cisnădie. MFC Corvinul Hunedoara, Comelf Bistrița și Arnsberg Alba Iulia

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXXI

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXXI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CORVINUL HUNEDOARA 2011 2 1 1 0 6 3 3 5
2 COMELF 2 1 1 0 10 6 4 4
3 ARNSBERG 2 0 0 2 5 12 -7 0

Grupa XXXII

Terenul 8 - Moara Panalim – Baza Sportiva Panalim, Strada Șelimbărului 30, Cisnădie. Real Pro Taxi Bistrița, SEBN Drobeta Turnu Severin și Dream Team Brașov

Ultimele rezultate Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXXII

Vineri, 29 Iunie 2018

Clasament Cupa României - Sibiu 2018 - Grupa XXXII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 REAL PROTAXI 2 1 1 0 5 4 1 5
2 Dream Team 2 1 1 0 7 5 2 4
3 SEBN Drobeta 2 0 0 2 5 8 -3 0

Campionatul Regional SV, Craiova - 2018

20 echipe participante, împărțite în 4 grupe. Primele 6 clasate se califică la Campionatul Național de la Alba Iulia

FINALA

*Borussia Hermannstadt Sibiu, 1-0 la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - FINALA

Duminica, 10 Iunie 2018

Finala mică

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Finala mică

Duminica, 10 Iunie 2018
15:30
AEROPORT / CRAIOVA

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Semifinale

Duminica, 10 Iunie 2018
12:30
AEROPORT / CRAIOVA
12:30
AEROPORT / CRAIOVA

Meciurile locurile 5-8, calificare Național

*Sporting Brad 4-2 la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Meciurile locurile 5-8, calificare Național

Duminica, 10 Iunie 2018
11:00
AEROPORT / CRAIOVA

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Sferturi de finală

Duminica, 10 Iunie 2018
08:00
AEROPORT / CRAIOVA
08:00
AEROPORT / CRAIOVA
09:00
AEROPORT / CRAIOVA
09:00
AEROPORT / CRAIOVA

Grupa A

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa A

Sambata, 9 Iunie 2018
14:00
AEROPORT / CRAIOVA
16:00
AEROPORT / CRAIOVA

Clasament Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MAV SPORTS 4 3 1 0 18 1 17 11
2 Sporting Brad 4 2 1 1 22 9 13 8
3 ELECTROFLUX 4 2 2 0 13 1 12 8
4 Fc Rangers 4 1 0 3 6 22 -16 3
5 TAD DROBETA 4 0 0 4 1 15 -14 0

Grupa B

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa B

Sambata, 9 Iunie 2018
14:00
AEROPORT / CRAIOVA
16:00
AEROPORT / CRAIOVA

Clasament Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC BOROMIR 4 4 0 0 13 3 10 12
2 BORUSSIA HERMANNSTADT 4 3 0 1 10 4 6 9
3 CORVINUL HUNEDOARA 2011 4 2 0 2 8 4 4 6
4 Romos Orastie 4 1 0 3 8 16 -8 3
5 FC JUSTITIA 4 0 0 4 0 12 -12 0

Grupa C

În caz de egalitate se execută lovituri de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa C

Sambata, 9 Iunie 2018
15:00
AEROPORT / CRAIOVA
17:00
AEROPORT / CRAIOVA

Clasament Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CODAVINCI 4 3 1 0 13 3 10 11
2 FC. HERMANNSTADT 4 2 2 0 7 4 3 9
3 ZOPPAS INDUSTRIES 4 2 0 2 7 8 -1 6
4 FC NURVIL 4 1 1 2 6 12 -6 4
5 ISU Gorj 4 0 0 4 4 10 -6 0

Grupa D

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa D

Sambata, 9 Iunie 2018
15:00
AEROPORT / CRAIOVA
17:00
AEROPORT / CRAIOVA

Clasament Campionatul Regional SV, Craiova - 2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Dream Team Târgu Jiu 4 3 1 0 13 1 12 11
2 LIBERTY HUNEDOARA 4 3 0 1 11 7 4 9
3 FC BOROMIR 4 1 2 1 8 7 1 6
4 HERCULES Drobeta 4 1 1 2 8 13 -5 4
5 Inter 4 0 0 4 5 17 -12 0

Campionatul Regional NV, Arad - 2018

20 de echipe participante, împărțite în 4 grupe. Meciurile au loc la Baza Sportivă Desavoia din Arad. Primele 5 clasate se califică la Campionatul Național de la Alba Iulia.

Finala, locurile 1 - 2

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Finala, locurile 1 - 2

Duminica, 10 Iunie 2018

Finala mica, locurile 3 - 4

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Finala mica, locurile 3 - 4

Duminica, 10 Iunie 2018

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Semifinale

Duminica, 10 Iunie 2018

Meci pt. locurile 5 - 6

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Meci pt. locurile 5 - 6

Duminica, 10 Iunie 2018

Meciuri pt. locurile 5 - 8

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Meciuri pt. locurile 5 - 8

Duminica, 10 Iunie 2018

Sferturile de finala

* FC Premier a invins cu 4 - 3, dupa executarea loviturilor de departajare; ** CS Luceafarul Floresti a invins cu 3 - 2, dupa executarea loviturilor de departajare.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Sferturile de finala

Sambata, 9 Iunie 2018
22:00
Liceul Edmond Nicolau-str. Mehedinti / Cluj-Napoca

Grupa A

* În caz de egalitate la finalul unui joc, se execută lovituri de la 7 metri. Echpa învingatoare la loviturile de departajare, mai primeste un punct in clasament. ** În caz de egalitate de puncte între două echipe la terminarea tuturor jocurilor din grupă, se va aplica criteriul meciului direct *** Având în vedere criteriul de mai sus, în grupa A, pe locul 1 în grupă este echipa MG Alba Iulia, care in jocul direct, a învins cu scorul de 2 - 1, echipa FC Premier Arad.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa A

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Premier 4 3 0 1 9 4 5 9
2 M.G. ALBA IULIA 4 3 0 1 10 6 4 9
3 JOGA BONITO 4 2 1 1 7 6 1 7
4 Generatia 88 Dej 4 1 1 2 8 10 -2 5
5 Euro GSM 4 0 0 4 8 16 -8 0

Grupa B

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri. ** În caz de egalitate de puncte între două echipe la terminarea tuturor jocurilor din grupă, se va aplica criteriul meciului direct *** Având în vedere criteriul de mai sus, în grupa B, pe locul 1 în grupă este echipa AEK Oradea, care in jocul direct a învins echipa BNT Cluj-Napoca (2 - 2, 5 - 4 dupa loviturile de penalitate)

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa B

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BNT 4 3 1 0 16 5 11 10
2 AEK 4 2 2 0 7 3 4 10
3 NORDIC BOYS 4 2 0 2 11 3 8 6
4 HNH 1919 4 1 1 2 6 17 -11 4
5 UNITI SUB TRICOLOR 4 0 0 4 0 12 -12 0

Grupa C

În caz de egalitate se execută lovituri de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa C

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CS Luceafarul Floresti 4 4 0 0 22 8 14 12
2 AUTOVIP 4 3 0 1 17 7 10 9
3 RANCAN 4 2 0 2 8 7 1 6
4 ACS SOIMII SIMAND 4 0 1 3 7 19 -12 2
5 YOUNG BOYS 4 0 1 3 7 20 -13 1

Grupa D

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa D

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional NV, Arad - 2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Ac Luciano 4 3 1 0 11 2 9 10
2 DIA GUARD DIVINO 4 3 0 1 13 6 7 9
3 LIN & EMA ALBA IULIA 4 2 1 1 4 1 3 8
4 BAD BOYS 4 1 0 3 11 12 -1 3
5 APTIV Sânnicolau Mare 4 0 0 4 7 25 -18 0

Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018

16 echipe participante, împărțite în 4 grupe. Primele 4 clasate se califică la Campionatul Național de la Alba Iulia. Jocurile au loc pe Baza Sportivă Kiru Sport de la Ploiești.

FINALA

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - FINALA

Duminica, 10 Iunie 2018

Finala mică

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Finala mică

Duminica, 10 Iunie 2018

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Semifinale

Duminica, 10 Iunie 2018

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Sferturi de finală

Sambata, 9 Iunie 2018

Grupa A

În caz de egalitate, se execută lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa A

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Luxury Team 3 2 1 0 9 3 6 7
2 CONDOR FORTUNA FRIENDS BUZAU 3 1 2 0 10 6 4 7
3 ACS SAGEATA STEJARU 3 1 0 2 5 11 -6 3
4 Trocadero 3 0 1 2 6 10 -4 1

Grupa B

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa B

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Ajax Dulcisimo 3 3 0 0 8 3 5 9
2 Inter Palas 3 1 1 1 7 7 0 5
3 Atletico Brasov 3 1 1 1 4 5 -1 4
4 VIKING PRUSZYNSKI 3 0 0 3 6 10 -4 0

Grupa C

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa C

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Tanzmannschaft Bucuresti 3 3 0 0 14 0 14 9
2 TIV ALL STARS 3 1 1 1 6 5 1 5
3 Viitorul 3 1 1 1 4 6 -2 4
4 ARY & ROBY BUFTEA 3 0 0 3 1 14 -13 0

Grupa D

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa D

Sambata, 9 Iunie 2018

Clasament Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CHEDRA TAX - DOELPAN 3 1 2 0 6 3 3 7
2 YOUNG BOYS 3 1 2 0 4 2 2 6
3 ACS DELTA FORCE 3 1 1 1 6 5 1 4
4 Ares Brasov 3 0 1 2 4 10 -6 1

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Semifinale

Duminica, 10 Iunie 2018
10:00
Baza sportiva Hooligans / Targoviste
11:00
Baza sportiva Hooligans / Targoviste

Finala mica

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Finala mica

Niciun rezultat

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional SE, Ploiești - 2018 - Finala

Duminica, 10 Iunie 2018

Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018

39 de echipe participante, împărțite în 13 grupe

FINALA

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - FINALA

Duminica, 17 Iunie 2018
13:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Finala Mica

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Finala Mica

Duminica, 17 Iunie 2018
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Semifinale

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Semifinale

Duminica, 17 Iunie 2018
09:30
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
09:30
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Sferturi de Finala

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Sferturi de Finala

Sambata, 16 Iunie 2018
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Optimi de Finală

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Optimi de Finală

Sambata, 16 Iunie 2018
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

16-imi de finala

32 de echipe participante

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - 16-imi de finala

Sambata, 16 Iunie 2018
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
11:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
11:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
13:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
13:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
13:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
13:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Grupa A

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa A

Vineri, 15 Iunie 2018
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 TENARIS SILCOTUB (LFI) 2 2 0 0 7 4 3 6
2 Kablutronik Târgoviște 2 1 0 1 7 7 0 3
3 Leoni Bistrița 2 0 0 2 6 9 -3 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa B

Vineri, 15 Iunie 2018
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CELESTICA 2 2 0 0 12 2 10 6
2 Hella Arad 2 1 0 1 6 8 -2 3
3 ALBALACT 2 0 0 2 1 9 -8 0

Grupa C

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa C

Vineri, 15 Iunie 2018
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Coriolan Bacău 2 1 1 0 13 3 10 5
2 DEDEMAN 2 1 1 0 12 4 8 4
3 Acvila Targu Jiu 2 0 0 2 5 23 -18 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa D

Vineri, 15 Iunie 2018
20:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Yazaki Arad 2 1 1 0 7 5 2 5
2 I.P.J.ALBA 2 1 1 0 9 3 6 4
3 FAIST METALWORKING 2 0 0 2 2 10 -8 0

Grupa E

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa E

Vineri, 15 Iunie 2018
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Dedeman Târgoviște 2 1 1 0 5 3 2 5
2 STAR ASSEMBLY 2 1 1 0 5 3 2 4
3 Carrefour Drobeta 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa F

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa F

Vineri, 15 Iunie 2018
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 NetRom 2 2 0 0 8 4 4 6
2 Profi Târgu Jiu 2 1 0 1 4 1 3 3
3 Vimercati Bacău 2 0 0 2 4 11 -7 0

Grupa G

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa G

Vineri, 15 Iunie 2018
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa G

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MADRUGADA 2 1 1 0 7 6 1 5
2 Pirelli Sistemi Informativi Craiova 2 1 0 1 5 3 2 3
3 MICHELIN (LFI) 2 0 1 1 4 7 -3 1

Grupa H

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa H

Vineri, 15 Iunie 2018
21:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa H

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Continental Automotive Timișoara 2 2 0 0 5 1 4 6
2 SEBN Drobeta 2 1 0 1 3 3 0 3
3 Ergad Arad 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa I

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa I

Vineri, 15 Iunie 2018
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 New Look Advertising Ploiești 2 2 0 0 5 1 4 6
2 IAC 2 1 0 1 4 2 2 3
3 TEMAD CO 2 0 0 2 0 6 -6 0

Grupa J

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa J

Vineri, 15 Iunie 2018
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa J

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 SEWS-R Deva 2 2 0 0 7 2 5 6
2 SPORT PEN 2 1 0 1 5 5 0 3
3 Dedeman Bacău 2 0 0 2 2 7 -5 0

Grupa K

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa K

Vineri, 15 Iunie 2018
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa K

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Hella Electronis Timișoara 2 2 0 0 6 1 5 6
2 TERMOFICARE 2 1 0 1 7 7 0 3
3 Succes Nic Com Targu Jiu 2 0 0 2 3 8 -5 0

Grupa L

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa L

Vineri, 15 Iunie 2018
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa L

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 PLEXUS 2 2 0 0 9 0 9 6
2 Armata Bistrița 2 1 0 1 3 5 -2 3
3 Kruk România Târgoviște 2 0 0 2 2 9 -7 0

Grupa M

Ultimele rezultate Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa M

Vineri, 15 Iunie 2018
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionat Național,Firme/Instituții,Oradea,2018 - Grupa M

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Gemina Cluj 2 2 0 0 11 0 11 6
2 Stanleybet București 2 1 0 1 4 4 0 3
3 Echipa Presei Locale Oradea 2 0 0 2 0 11 -11 0

Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018

16 echipe participante, împărțite în 4 grupe. Primele 4 clasate se califică la Campionatul Național de la Alba Iulia. Meciurile au loc pe Baza Sportivă Raoul din Bistrița.

FINALA

*2-0 Auto Driver Iași la 7 metri

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - FINALA

Duminica, 10 Iunie 2018
16:00
Baza Raoul / Bistrita

Finala mică

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Finala mică

Duminica, 10 Iunie 2018
15:00
AEROPORT / CRAIOVA

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Semifinale

Duminica, 10 Iunie 2018
10:00
Baza Raoul / Bistrita
11:00
Baza Raoul / Bistrita

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Sferturi de finală

Sambata, 9 Iunie 2018
18:00
Baza Raoul / Bistrita
19:00
Baza Raoul / Bistrita
20:00
Baza Raoul / Bistrita
21:00
Baza Raoul / Bistrita

Grupa A

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa A

Sambata, 9 Iunie 2018
11:00
Baza Raoul / Bistrita
11:00
Baza Raoul / Bistrita

Clasament Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EXTRATERESTRII 3 3 0 0 15 0 15 9
2 FESTIV BUCIUM ROMAN 3 2 0 1 4 5 -1 6
3 Medisanis 3 1 0 2 4 9 -5 3
4 T15 IASI 3 0 0 3 2 11 -9 0

Grupa B

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa B

Sambata, 9 Iunie 2018
12:00
Baza Raoul / Bistrita
12:00
Baza Raoul / Bistrita

Clasament Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 RAAL 3 2 1 0 9 5 4 8
2 AUTO DRIVER 3 2 1 0 14 3 11 7
3 Elegant Glob 3 1 0 2 6 11 -5 3
4 Barrier 3 0 0 3 3 13 -10 0

Grupa C

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa C

Sambata, 9 Iunie 2018
10:00
Baza Raoul / Bistrita
10:00
Baza Raoul / Bistrita

Clasament Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 PREMIERSPORT 3 2 1 0 9 3 6 8
2 DANIROM 3 1 1 1 7 5 2 4
3 AS CORIOLAN Bacau 3 1 1 1 8 7 1 4
4 FLUX AS FOCSANI 3 0 1 2 3 10 -7 2

Grupa D

În caz de egalitate, se vor executa lovituri de la 7 metri.

Ultimele rezultate Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa D

Sambata, 9 Iunie 2018
13:00
Baza Raoul / Bistrita
13:00
Baza Raoul / Bistrita

Clasament Campionatul Regional NE, Bistrița - 2018 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 PUF DE PAPADIE 3 2 1 0 13 5 8 7
2 Marsat 3 2 0 1 9 8 1 6
3 Fabio Botosani 3 1 0 2 7 10 -3 3
4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 0 1 2 3 9 -6 2

Turnee finale

Alege un alt an competitional

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP