Campionatul Național, Bacău, 2017

FINALA

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - FINALA

Sambata, 15 Iulie 2017

Finala Mică

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Finala Mică

Sambata, 15 Iulie 2017

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Semifinale

Sambata, 15 Iulie 2017

Sferturi de finala

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Sferturi de finala

Vineri, 14 Iulie 2017

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa A

Vineri, 14 Iulie 2017
17:00
Baza sportiva Hooligans / Targoviste

Clasament Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC. HERMANNSTADT 4 3 1 0 10 6 4 10
2 BEER HUNTERS ALBA IULIA WINNER'S 4 3 0 1 12 4 8 9
3 DIVERTIS 4 1 1 2 7 13 -6 5
4 Sporting Brad 4 0 2 2 4 6 -2 3
5 SANOROM BOLOTESTI 4 1 0 3 8 12 -4 3

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa B

Vineri, 14 Iulie 2017

Clasament Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 JUVENTUS SIBIU 4 2 2 0 9 2 7 10
2 GOLDEN BOYS Bacau 4 3 1 0 8 2 6 10
3 AJAX DULCISIMO 4 2 0 2 5 4 1 6
4 Fc Nedav 4 1 1 2 7 7 0 4
5 Phoenix 4 0 0 4 0 12 -12 0

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa C

Vineri, 14 Iulie 2017

Clasament Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ARY & ROBY BUFTEA 4 4 0 0 11 0 11 12
2 DIA GUARD DIVINO 4 2 1 1 6 4 2 8
3 Ac Luciano 4 2 0 2 9 10 -1 6
4 FC CORIOLAN Bacau 4 0 1 3 2 7 -5 2
5 MAV SPORTS 4 0 2 2 6 12 -6 2

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa D

Vineri, 14 Iulie 2017
14:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionatul Național, Bacău, 2017 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Old Boys Bucuresti 4 3 0 1 16 5 11 9
2 EXTRATERESTRII 4 3 0 1 9 10 -1 9
3 AEK 4 2 1 1 7 6 1 7
4 CORVINUL HUNEDOARA 2011 4 1 0 3 4 8 -4 3
5 LIN & EMA ALBA IULIA 4 0 1 3 4 11 -7 2

Cupa României, Cluj Napoca, 2017

FINALA

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - FINALA

Duminica, 9 Iulie 2017
15:30
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Finala mică, locurile 3-4

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Finala mică, locurile 3-4

Duminica, 9 Iulie 2017
14:30
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Semifinale

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Semifinale

Duminica, 9 Iulie 2017
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Sferturi de finală

Duminica, 9 Iulie 2017
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Optimi de Finală

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Optimi de Finală

Sambata, 8 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Șaisprezecimi de finală

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Șaisprezecimi de finală

Sambata, 8 Iulie 2017
15:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
15:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
15:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
15:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
16:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
16:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
16:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
16:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Prima fază eliminatorie

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Prima fază eliminatorie

Sambata, 8 Iulie 2017
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
SPORT TIME ARENA / Floresti
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
09:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
SPORT TIME ARENA / Floresti
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
10:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
SPORT TIME ARENA / Floresti
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
11:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
SPORT TIME ARENA / Floresti
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
12:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
13:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
13:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca
13:00
SPORT TIME ARENA / Floresti
13:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Grupa I

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa I

Vineri, 7 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Danco Pro Bucuresti 2 2 0 0 5 1 4 6
2 FLUX AS FOCSANI 2 1 0 1 9 2 7 3
3 Micro15 2 0 0 2 1 12 -11 0

Grupa II

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa II

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa II

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EMI CORPORATION 2 1 0 1 6 3 3 3
2 NORDIC BOYS 2 1 0 1 5 4 1 3
3 Villam 2 1 0 1 3 7 -4 3

Grupa III

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa III

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa III

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AVASTAR 2 2 0 0 10 6 4 6
2 Triumf B 2 1 0 1 7 7 0 3
3 E.D.E.I. 2 0 0 2 4 8 -4 0

Grupa IV

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa IV

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa IV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 SPORT KLUB 2 2 0 0 9 3 6 6
2 COMELF 2 1 0 1 6 5 1 3
3 Euro GSM 2 0 0 2 4 11 -7 0

Grupa V

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa V

Vineri, 7 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa V

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AUTOVIP-LEXUS 2 2 0 0 9 3 6 6
2 Ares Brasov 2 1 0 1 6 5 1 3
3 TEC BUFTEA 2 0 0 2 2 9 -7 0

Grupa VI

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VI

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Generatia 88 Dej 2 2 0 0 6 2 4 6
2 Trocadero 2 1 0 1 1 1 0 3
3 City Taxi Deva 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa VII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VII

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 F.C. LUXURY RM. VALCEA 2 1 0 1 8 6 2 3
2 REAL CRISCIOR 2 1 0 1 9 8 1 3
3 Ergad 2 1 0 1 4 7 -3 3

Grupa VIII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VIII

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa VIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DEDEMAN 2 1 1 0 6 2 4 5
2 Fc Premier 2 1 1 0 6 2 4 4
3 E.ON 2 0 0 2 2 10 -8 0

Grupa IX

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa IX

Vineri, 7 Iulie 2017
17:00
SPORT TIME ARENA / Floresti

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa IX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 LA BOLTĂ ALBA IULIA 2 2 0 0 10 2 8 6
2 M. DESIGN CROITORIE 2 1 0 1 5 4 1 3
3 AMG ROMANIA I 2 0 0 2 0 9 -9 0

Grupa X

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa X

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
SPORT TIME ARENA / Floresti

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa X

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 TSE Rent a car 2 2 0 0 10 3 7 6
2 BORUSSIA HERMANNSTADT 2 1 0 1 8 8 0 3
3 Perpetuum Sport Dej 2 0 0 2 3 10 -7 0

Grupa XI

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XI

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
SPORT TIME ARENA / Floresti

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 COLOSSEUM 2005 IASI 2 1 1 0 5 1 4 5
2 Fabio Botosani 2 1 0 1 2 4 -2 3
3 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 2 0 1 1 1 3 -2 1

Grupa XII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XII

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 RAAL 2 2 0 0 8 3 5 6
2 FC CSKA Resita 2 1 0 1 3 6 -3 3
3 SQUADRA 2 0 0 2 5 7 -2 0

Grupa XIII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIII

Vineri, 7 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ENERGOPLAST 2 2 0 0 10 1 9 6
2 Poli Tim Floresti 2 1 0 1 3 8 -5 3
3 PLAY SPORT CAFE Bacau 2 0 0 2 3 7 -4 0

Grupa XIV

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIV

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Pera BMW 2 2 0 0 8 3 5 6
2 D'Angelo Sport Bucuresti 2 1 0 1 3 3 0 3
3 Atletico Textila 2 0 0 2 3 8 -5 0

Grupa XV

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XV

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CONTINENTAL AP 2 2 0 0 7 1 6 6
2 Mustang Bucuresti 2 1 0 1 9 6 3 3
3 Quin Brasov 2 0 0 2 2 11 -9 0

Grupa XVI

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVI

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CS Luceafarul Floresti 2 1 1 0 8 4 4 5
2 FC BOROMIR 2 1 1 0 9 2 7 4
3 Romos Orastie 2 0 0 2 2 13 -11 0

Grupa XVII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVII

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Craiova Old Boys Dej 2 2 0 0 9 0 9 6
2 UMPS IASI 2 1 0 1 4 1 3 3
3 ISU Mehedinti 2 0 0 2 0 12 -12 0

Grupa XVIII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVIII

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS GLISSANDO 2 2 0 0 5 1 4 6
2 Salon Denise 2 1 0 1 4 4 0 3
3 M.G. ALBA IULIA 2 0 0 2 1 5 -4 0

Grupa XIX

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIX

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XIX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Auto Garage 2 2 0 0 6 0 6 6
2 JOGA BONITO ALBA IULIA WINNER'S 2 1 0 1 5 2 3 3
3 FC Valea Aurie 2 0 0 2 1 10 -9 0

Grupa XX

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XX

Vineri, 7 Iulie 2017
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AUTOLAND HOSU RECHINII 2 1 1 0 3 1 2 4
2 Fc DFR 2 0 2 0 2 2 0 3
3 MURESUL PIATRA NEAMT 2 0 1 1 1 3 -2 2

Grupa XXI

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXI

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ZOPPAS INDUSTRIES 2 2 0 0 6 4 2 6
2 FC ZIMBRU 2 1 0 1 5 4 1 3
3 CARTIERUL MOTORULUI 2 0 0 2 5 8 -3 0

Grupa XXII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXII

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 JANDARMII PIATRA NEAMT 2 2 0 0 5 3 2 6
2 FC Reggio Brasov 2 0 1 1 3 4 -1 2
3 Italienii Floresti 2 0 1 1 0 1 -1 1

Grupa XXIII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXIII

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MARACANA BILED 2 1 0 1 9 5 4 3
2 AMICII 2 1 0 1 7 9 -2 3
3 ARY & ROBY OLD TEAM 2 1 0 1 4 6 -2 3

Grupa XXIV

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXIV

Vineri, 7 Iulie 2017
21:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 NSN Bucuresti 2 2 0 0 6 3 3 6
2 Real Târgu-Jiu 2 1 0 1 1 2 -1 3
3 Auxerre Floresti 2 0 0 2 3 5 -2 0

Grupa XXV

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXV

Vineri, 7 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Cariocas Cafe 2 2 0 0 6 4 2 6
2 Vulturii Alerad Construct Dej 2 1 0 1 8 2 6 3
3 LEONI 2 0 0 2 3 11 -8 0

Grupa XXVI

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVI

Vineri, 7 Iulie 2017
18:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MARCA INREGISTRATA VOLARE 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Inter Sport Floresti 2 1 0 1 9 6 3 3
3 EDROMEC ALBA IULIA WINNER'S 2 0 0 2 2 15 -13 0

Grupa XXVII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVII

Vineri, 7 Iulie 2017
19:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FC BOROMIR 2 2 0 0 6 0 6 6
2 CITY'US Targu Mures 2 1 0 1 11 3 8 3
3 Elegant Glob 2 0 0 2 1 15 -14 0

Grupa XXVIII

Ultimele rezultate Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVIII

Vineri, 7 Iulie 2017
20:00
Baza Sportiva Unirea / Cluj-Napoca

Clasament Cupa României, Cluj Napoca, 2017 - Grupa XXVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 FS GRUP EURO 2 1 1 0 11 4 7 5
2 CONVENABIL 2 1 1 0 9 2 7 4
3 THE SPECIAL ONE 2 0 0 2 2 16 -14 0

Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin)

Finala MARE

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Finala MARE

Duminica, 2 Iulie 2017
14:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Finala mică, locurile 3-4

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Finala mică, locurile 3-4

Duminica, 2 Iulie 2017
13:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Finala locurilor 5-6

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Finala locurilor 5-6

Duminica, 2 Iulie 2017
12:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Semifinale

Duminica, 2 Iulie 2017

Meciuri locurile 5-8

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Meciuri locurile 5-8

Duminica, 2 Iulie 2017
09:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Sferturi de finală

Sambata, 1 Iulie 2017
21:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin
22:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa A

Sambata, 1 Iulie 2017
14:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Clasament Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 HERCULES DROBETA 4 3 1 0 18 8 10 11
2 Phoenix 4 3 0 1 12 7 5 9
3 Spartanii 4 2 1 1 20 8 12 7
4 Inter 4 1 0 3 10 20 -10 3
5 FC JUSTITIA 4 0 0 4 9 26 -17 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa B

Sambata, 1 Iulie 2017
15:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Clasament Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Sporting Brad 4 1 3 0 15 10 5 7
2 JUVENTUS SIBIU 4 1 2 1 12 8 4 7
3 CODAVINCI 4 2 1 1 17 15 2 7
4 Peppy Dolce Vita Targu Jiu 4 1 2 1 5 10 -5 6
5 FC BOROMIR 4 0 2 2 7 10 -3 3

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa C

Sambata, 1 Iulie 2017
16:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Clasament Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MAV SPORTS 4 4 0 0 15 5 10 12
2 FC. HERMANNSTADT 4 2 1 1 13 9 4 8
3 INTER CALAN 4 1 2 1 12 9 3 6
4 Dream Team Targu Jiu 4 1 1 2 8 9 -1 4
5 ENJOY 4 0 0 4 12 28 -16 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa D

Sambata, 1 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Drobeta / Drobeta Turnu Severin

Clasament Campionatul Regional S-V (Drobeta Turnu Severin) - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Rosu 4 2 2 0 13 8 5 10
2 CORVINUL HUNEDOARA 2011 4 2 2 0 12 8 4 8
3 AEM TIMISOARA 4 2 1 1 18 10 8 7
4 Electroflux 4 1 1 2 13 17 -4 5
5 FC NURVIL 4 0 0 4 10 23 -13 0

Campionatul Regional N-E (Iasi)

FINALA MARE

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - FINALA MARE

Duminica, 2 Iulie 2017
14:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Finala mică, locurile 3-4

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Finala mică, locurile 3-4

Duminica, 2 Iulie 2017
13:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Semifinale

Duminica, 2 Iulie 2017
09:00
MAGIC STADIUM / Iasi
09:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Sferturi de finală

Sambata, 1 Iulie 2017
15:00
MAGIC STADIUM / Iasi
16:00
MAGIC STADIUM / Iasi
17:00
MAGIC STADIUM / Iasi
18:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa A

Sambata, 1 Iulie 2017
10:00
MAGIC STADIUM / Iasi
10:00
ARENA MAGIC HEINEKEN / Iasi

Clasament Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 SANOROM BOLOTESTI 3 3 0 0 14 6 8 9
2 Marsat 3 2 0 1 9 7 2 6
3 Progresul Georom 3 0 1 2 5 10 -5 2
4 Pabo Team 3 0 1 2 6 11 -5 1

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa B

Sambata, 1 Iulie 2017
11:00
ARENA MAGIC HEINEKEN / Iasi

Clasament Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EXTRATERESTRII 2 2 0 0 7 1 6 6
2 FC CORIOLAN Bacau 2 1 0 1 4 5 -1 3
3 INTER TRAIAN 2 0 0 2 1 6 -5 0

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa C

Sambata, 1 Iulie 2017
11:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Clasament Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 IMPERIUM EBS 2 2 0 0 4 1 3 6
2 RAAL 2 1 0 1 2 2 0 3
3 GLADIATORII 2 0 0 2 2 5 -3 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa D

Sambata, 1 Iulie 2017
09:00
MAGIC STADIUM / Iasi

Clasament Campionatul Regional N-E (Iasi) - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS UNITED FOCSANI 2 1 1 0 3 1 2 5
2 AUTO DRIVER PREMIERSOFT 2 1 1 0 4 1 3 4
3 T10 IASI 2 0 0 2 0 5 -5 0

Campionatul Regional S-E (Brasov)

Finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Finala

Data nu este disponibila

Finala locurile 3-4

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Finala locurile 3-4

Data nu este disponibila

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Semifinale

Duminica, 2 Iulie 2017

Sferturi de finala

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Sferturi de finala

Data nu este disponibila

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa A

Sambata, 1 Iulie 2017

Clasament Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CONDOR FORTUNA FRIENDS BUZAU 3 3 0 0 11 5 6 9
2 ARY & ROBY BUFTEA 3 2 0 1 7 3 4 6
3 Neatza & Prietenii Bucuresti 3 1 0 2 6 8 -2 3
4 Auto Garage 3 0 0 3 4 12 -8 0

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa B

Sambata, 1 Iulie 2017

Clasament Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AJAX DULCISIMO 3 3 0 0 18 4 14 9
2 Inter Palas 3 2 0 1 10 11 -1 6
3 VICTORIA WMC BUZAU 3 1 0 2 7 8 -1 3
4 MICRO 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa C

Sambata, 1 Iulie 2017

Clasament Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CHEDRA TAX - DOELPAN 3 1 2 0 5 3 2 7
2 DIVERTIS 3 0 3 0 13 7 6 5
3 ACS DELTA FORCE 3 1 2 0 13 8 5 5
4 Terwa 3 0 1 2 10 17 -7 1

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa D

Sambata, 1 Iulie 2017

Clasament Campionatul Regional S-E (Brasov) - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Old Boys Bucuresti 3 3 0 0 16 3 13 9
2 ACS SAGEATA STEJARU 3 2 0 1 7 9 -2 6
3 EAGLES 3 1 0 2 11 10 1 3
4 Dream Team 3 0 0 3 4 16 -12 0

Campionatul Regional N-V (Oradea)

FINALA MARE

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - FINALA MARE

Duminica, 2 Iulie 2017
14:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Finala Mică, locurile 3-4

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Finala Mică, locurile 3-4

Duminica, 2 Iulie 2017
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Meci locurile 5-6

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Meci locurile 5-6

Duminica, 2 Iulie 2017
12:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Semifinale

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Semifinale

Duminica, 2 Iulie 2017
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
10:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Meciuri locurile 5-8

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Meciuri locurile 5-8

Duminica, 2 Iulie 2017
09:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
09:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Sferturi de finală

Sambata, 1 Iulie 2017
21:00
22:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Grupa A

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa A

Sambata, 1 Iulie 2017
14:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
14:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DIA GUARD DIVINO 4 3 1 0 16 5 11 11
2 AEK 4 2 1 1 6 9 -3 7
3 AMICII 4 2 0 2 12 9 3 6
4 VLD TRANS 4 1 0 3 10 14 -4 3
5 Auxerre Floresti 4 1 0 3 5 12 -7 3

Grupa B

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa B

Sambata, 1 Iulie 2017
15:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
15:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BEER HUNTERS ALBA IULIA WINNER'S 4 3 0 1 17 6 11 9
2 Ac Luciano 4 3 0 1 13 7 6 9
3 ACS SOIMII SIMAND 4 2 0 2 10 12 -2 6
4 FAN COURIER 4 1 0 3 10 14 -4 3
5 SPORTING Targu Mures 4 1 0 3 6 17 -11 3

Grupa C

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa C

Sambata, 1 Iulie 2017
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
16:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 RMC 24 4 3 1 0 16 3 13 10
2 CS Luceafarul Floresti 4 3 0 1 13 8 5 9
3 Panoramic 4 2 1 1 10 7 3 8
4 YOUNG BOYS 4 1 0 3 7 16 -9 3
5 BNT 4 0 0 4 1 13 -12 0

Grupa D

Ultimele rezultate Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa D

Sambata, 1 Iulie 2017
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea
17:00
Baza Sportiva Tineretului / Oradea

Clasament Campionatul Regional N-V (Oradea) - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Nedav 4 4 0 0 12 4 8 12
2 LIN & EMA ALBA IULIA 4 2 1 1 9 7 2 7
3 RANCAN 4 2 0 2 10 13 -3 6
4 Craiova Old Boys Dej 4 1 1 2 9 11 -2 5
5 Safety Group 4 0 0 4 5 10 -5 0

Turnee finale

Alege un alt an competitional

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP