AAA

Cupa României | Sibiu 2023

*96 echipe participante

FINALA

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - FINALA

Duminica, 9 Iulie 2023

Finala mică

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Finala mică

Duminica, 9 Iulie 2023

Semifinale

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Semifinale

Duminica, 9 Iulie 2023

Meciuri pentru locul 5

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Meciuri pentru locul 5

Duminica, 9 Iulie 2023

Sferturi de finală

*TMV Ovidiu și Redex, victorii la loviturile de departajare cu Oilfriends, respectiv Colosseum

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Sferturi de finală

Duminica, 9 Iulie 2023

Optimi de finală

*Oilfriends, 7-6 cu Fan Courier la penalty-uri **TMV Ovidiu, 5-3 cu Armata Brad la penalty-uri ***Redex, 6-4 cu Dedy Mid la penalty-uri ****Colosseum, 5-3 cu D'Angelo la penalty-uri

Prima fază eliminatorie (32-imi)

*Promar Decor, 3-2 cu Annabella la penalty-uri **ABS Decor, 2-1 cu Măcelăria Dana la penalty-uri ***Armata Brad, 4-2 cu Ares Brașov la penalty-uri ****Rologisped, 3-1 cu Premiere Arad la penalty-uri *****Danubius, 5-4 cu Chimia Buzău la penalty-uri ******Colosseum, 3-2 cu Gemina la penalty-uri *******Joga Bonito Florești, 6-5 cu Magic Team la penalty-uri

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Prima fază eliminatorie (32-imi)

Sambata, 8 Iulie 2023

Grupa I

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa I

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DDB Brasov 2 2 0 0 5 0 5 6
2 CS MAGIC GRUP 2 1 0 1 5 4 1 3
3 GALAXY BRAD 2 0 0 2 1 7 -6 0

Grupa II

*Promar Decor, 3-2 la penalty cu Colosseum

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa II

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa II

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 UNITED PROMAR DECOR 2 1 1 0 2 0 2 5
2 COLOSSEUM 2005 IASI 2 1 1 0 4 3 1 4
3 Sonic Friends București 2 0 0 2 3 6 -3 0

Grupa III

*Belco Avia, 4-3 la penalty cu All For Team

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa III

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa III

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BELCO AVIA 2 1 1 0 4 3 1 5
2 ALL FOR TEAM 2 1 1 0 3 2 1 4
3 LA CIORAP 2 0 0 2 3 5 -2 0

Grupa IV

*Epic, 10-9 la penalty cu Conexinstal

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa IV

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa IV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 EPIC 2 1 1 0 5 4 1 5
2 D'Angelo București 2 1 0 1 4 2 2 3
3 C.S. Conexinstal 2 0 1 1 3 6 -3 1

Grupa V

*M.G. Alba Iulia, 3-1 la penalty cu Juventus

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa V

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa V

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 LOS AMIGOS 2 1 1 0 3 1 2 5
2 Juventus 2 1 1 0 3 0 3 4
3 ATLETIC BRAD 2 0 0 2 1 6 -5 0

Grupa VI

*Energy Friends, 4-2 la penalty cu Rechinii

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Energy Friends Sighișoara 2 1 1 0 5 2 3 5
2 ASC RECHINII AUTOLAND HOSU 2 1 1 0 4 3 1 4
3 PSG Pantelimon 2 0 0 2 1 5 -4 0

Grupa VII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ASOCIATIA SPORTIVA VIITORUL CIMPU GOBLII 2 1 0 1 5 4 1 3
2 X S.C. COMSTAR Vaslui 2 1 0 1 6 6 0 3
3 DIGI-BISTRITA 2 1 0 1 3 4 -1 3

Grupa VIII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VIII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa VIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ATHLETICO RAFOV 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Generatia 88 Dej 2 1 0 1 3 2 1 3
3 Tex Tailor Bracoma 2 0 0 2 1 5 -4 0

Grupa IX

*New Times, 4-2 la penalty cu Deas Sasu

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa IX

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa IX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 New Times 2 1 1 0 9 3 6 5
2 DEAS SASU CONSTRUCT 2 1 1 0 6 5 1 4
3 A.C.S. DR BROWNS 2 0 0 2 4 11 -7 0

Grupa X

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa X

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa X

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS RAPID PECEIU 2 1 0 1 9 6 3 3
2 Flamura Rosie 2 1 0 1 7 5 2 3
3 FC Star 2 1 0 1 3 8 -5 3

Grupa XI

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS MACELARIA PROFOTBAL 2 2 0 0 5 3 2 6
2 DANUBIUS 2 1 0 1 3 3 0 3
3 Safety Group 2 0 0 2 5 7 -2 0

Grupa XII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MFC OILFRIENDS PLOIESTI 2 2 0 0 5 3 2 6
2 AS LIBERTO 2 1 0 1 6 2 4 3
3 Electrictelecom București 2 0 0 2 2 8 -6 0

Grupa XIII

*Bătrânii din Academiei, 3-2 la penalty cu ABC Soccer

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ABC Soccer Sixes Northampton 2 1 1 0 6 2 4 4
2 GRANT ELITE 2 1 0 1 4 5 -1 3
3 Batranii din Academiei 2 0 1 1 3 6 -3 2

Grupa XIV

*Arhivarul, 3-2 la penalty cu Armata **HNH Klausenburg, 8-6 la penalty cu Arhivarul

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIV

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Armata Brad 2 1 1 0 5 3 2 4
2 ARHIVARUL 2 0 2 0 6 6 0 3
3 HNH KLAUSENBURG 2 0 1 1 7 9 -2 2

Grupa XV

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XV

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Ergad 2 2 0 0 9 2 7 6
2 BVB 2 1 0 1 5 6 -1 3
3 MURESUL PIATRA NEAMT 2 0 0 2 5 11 -6 0

Grupa XVI

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AUTO DRAGAN 2 2 0 0 5 2 3 6
2 ROLOGISPED 2 1 0 1 4 2 2 3
3 ACS Dasim Valea Visei 2 0 0 2 1 6 -5 0

Grupa XVII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Premiere 2 2 0 0 9 2 7 6
2 ACS TMV OVIDIU 2 1 0 1 10 3 7 3
3 LIGA PRO 2 0 0 2 0 14 -14 0

Grupa XVIII

*Taylor Red, 4-3 la penalty cu Delta

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVIII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Delta Tulcea Corby 2 1 1 0 3 1 2 4
2 A.S.C. IVACEC Vaslui 2 1 0 1 4 2 2 3
3 Taylord Red&LPG 2 0 1 1 1 5 -4 2

Grupa XIX

*Pletl, 4-3 la penalty cu Ares

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIX

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XIX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fc Pletl 2 1 1 0 6 3 3 5
2 ACS Ares Brasov 2 1 1 0 3 2 1 4
3 E.D.E.I. 2 0 0 2 3 7 -4 0

Grupa XX

*24 Fit, 4-3 la penalty cu VLD Trans **VLD Trans, 2-1 la penalty cu Bella

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XX

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Bella Venezia Oltenița 2 1 1 0 3 1 2 4
2 A.C.S. VLD TRANS 2 0 2 0 2 2 0 3
3 AS 24 FIT 2 0 1 1 3 5 -2 2

Grupa XXI

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ASOCIATIA CLUB SPORTIV ATLETIC JOGA BONITO 2 2 0 0 12 2 10 6
2 Inter Sibiu 2 1 0 1 2 6 -4 3
3 RANGERS 1847 2 0 0 2 3 9 -6 0

Grupa XXII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS AMICII BUZAU 2 2 0 0 7 3 4 6
2 ABS Decor 2 1 0 1 7 5 2 3
3 Dristor Predators București 2 0 0 2 3 9 -6 0

Grupa XXIII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Wektra Marasesti 2 2 0 0 7 3 4 6
2 Fan Courier București 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 LIN & EMA 2 0 0 2 3 6 -3 0

Grupa XXIV

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIV

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CESENA 2 2 0 0 5 3 2 6
2 ACS SPORTING CONSTANTA 2 1 0 1 4 3 1 3
3 Mexpa Press Concept 2 0 0 2 3 6 -3 0

Grupa XXV

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXV

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXV

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Lex Lazio București 2 2 0 0 9 4 5 6
2 Dream Team 2 1 0 1 6 4 2 3
3 CTC-GUFIROSA 2 0 0 2 1 8 -7 0

Grupa XXVI

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 A.C.S REDEX 2 2 0 0 7 4 3 6
2 VIITORUL CALAN 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 AS DINAMO 2 0 0 2 3 5 -2 0

Grupa XXVII

*IPA, 4-2 la penalty cu Amicii

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 TIKI TAKA TOPRAM 2 2 0 0 9 4 5 6
2 IPA Galati 2 0 1 1 5 6 -1 2
3 AMICII 2 0 1 1 3 7 -4 1

Grupa XXVIII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVIII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXVIII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS DEDY MID 2 2 0 0 6 2 4 6
2 F.C. Premier 2 1 0 1 5 4 1 3
3 TOPA 2 0 0 2 2 7 -5 0

Grupa XXIX

*Partizan, 4-3 la penalty cu Bad Boys

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIX

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXIX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BAD BOYS 2 1 1 0 5 2 3 4
2 Vintage Team 2 1 0 1 5 7 -2 3
3 Partizan 2 0 1 1 2 3 -1 2

Grupa XXX

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXX

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXX

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Fiorentina 2 2 0 0 8 3 5 6
2 A.C.S. Portugalia 2 1 0 1 6 3 3 3
3 Ares 2018 București 2 0 0 2 1 9 -8 0

Grupa XXXI

*Gemina, 4-3 la penalty cu Annabella

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXXI

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXXI

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ 2 1 1 0 4 3 1 5
2 ACS ANNABELLA RÂURENI 2 1 1 0 4 3 1 4
3 HIPODROM ACS ARENA CAINILOR 2 0 0 2 2 4 -2 0

Grupa XXXII

Ultimele rezultate Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXXII

Vineri, 7 Iulie 2023

Clasament Cupa României | Sibiu 2023 - Grupa XXXII

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 P4B Joga Bonito 2 2 0 0 7 2 5 6
2 La Maria si Ion 2 1 0 1 5 4 1 3
3 ACS VICTORIA REGHIN 2 0 0 2 2 8 -6 0

Campionatul Național | Bistrița 2023

*32 echipe participante

FINALA

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - FINALA

Sambata, 1 Iulie 2023

Finala mică

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Finala mică

Sambata, 1 Iulie 2023
18:00
Baza Raoul / Bistrita

Semifinale

*Ajax Dulcisimo, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Chedra Tax

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Semifinale

Sambata, 1 Iulie 2023
11:00
Baza Raoul / Bistrita

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Sferturi de finală

Vineri, 30 Iunie 2023
19:00
Baza Raoul / Bistrita
20:00
Baza Raoul / Bistrita
21:00
Baza Raoul / Bistrita

Optimi de finală

*Ajax Dulcisimo, 6-4 la loviturile de la 7 metri cu Nordic Boys **Reggio, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Old Boys ***Stone Bistrița, 5-3 la loviturile de la 7 metri cu Sporting Iași

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Optimi de finală

Vineri, 30 Iunie 2023
10:00
Baza Raoul / Bistrita
11:00
Baza Raoul / Bistrita
12:00
Baza Raoul / Bistrita
13:00
Baza Raoul / Bistrita
14:00
Baza Raoul / Bistrita
15:00
Baza Raoul / Bistrita
17:00
Baza Raoul / Bistrita

Grupa A

*Link lot Luxury Team --->https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/luxury-team-bucureti-8952.html **RAAL Bistrița, 2-1 la loviturile de la 7 metri cu Luxury Team ***Luxury Team, 3-1 la loviturile de la 7 metri cu Viitorul ****Nova Vita, 7-6 la loviturile de la 7 metri cu Luxury Team

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa A

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 A.F.C. Nova Vita 3 2 1 0 3 0 3 8
2 ACS RAAL 3 1 1 1 1 2 -1 5
3 Luxury Team București 3 0 3 0 1 1 0 4
4 VIITORUL GRAFIT DECOR CAMPINEANCA 3 0 1 2 1 3 -2 1

Grupa B

*Link lot Tazmannschaft --->https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/tazmannschaft-bucureti-8928.html

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa B

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Ajax Dulcisimo 3 3 0 0 8 3 5 9
2 Tazmannschaft București 3 2 0 1 7 5 2 6
3 BELFOOT 3 1 0 2 5 6 -1 3
4 ACS ALB ALBASTRII HUNEDOARA 3 0 0 3 2 8 -6 0

Grupa C

*Stone Team, 5-3 la loviturile de la 7 metri cu Boromir

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa C

Joi, 29 Iunie 2023
20:00
Baza Raoul / Bistrita

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AEK 3 3 0 0 8 0 8 9
2 ACS STONE TEAM 3 1 1 1 5 6 -1 5
3 ACS BOROMIR RÂMNICU VÂLCEA 3 1 1 1 7 6 1 4
4 CS Campionii Transilvaniei Klausen 07 3 0 0 3 3 11 -8 0

Grupa D

*Reggio, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Glissando

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa D

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 PREMIER 3 3 0 0 9 4 5 9
2 ACS Reggio Liriada 3 1 1 1 6 3 3 5
3 AS GLISSANDO 3 1 1 1 10 8 2 4
4 ASOCIATIA CLUB SPORTIV LA BOLTĂ ALBA IULIA 3 0 0 3 2 12 -10 0

Grupa E

*Link lot Old Boys --->https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/old-boys-bucureti-9156.html **Luceafărul, 6-5 la loviturile de la 7 metri cu Old Boys ***Pro Fotbal, 4-2 la loviturile de la 7 metri cu Luciano ****Luciano, 3-1 la loviturile de la 7 metri cu Luceafărul *****Luceafărul, 7-6 la loviturile de la 7 metri cu Pro Fotbal

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa E

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Old Boys București 3 2 1 0 6 4 2 7
2 CS Luceafarul 3 0 3 0 6 6 0 5
3 Ac Luciano 3 0 2 1 4 5 -1 3
4 ACS PRO FOTBAL 3 0 2 1 4 5 -1 3

Grupa F

*Sporting Iași, 3-1 la loviturile de la 7 metri cu Chedra Tax

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa F

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS SPORTING 3 2 1 0 9 4 5 8
2 CHEDRA TAX 3 2 1 0 8 2 6 7
3 Orlando Pirates 3 1 0 2 7 8 -1 3
4 Ultra HD 3 0 0 3 1 11 -10 0

Grupa G

*Borussia, 6-5 la loviturile de la 7 metri cu Nordic Boys **IEK, 4-2 la loviturile de la 7 metri cu Nordic Boys

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa G

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa G

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BORUSSIA HERMANNSTADT 3 2 1 0 8 3 5 8
2 A.C.S. NORDIC BOYS 3 1 2 0 8 6 2 5
3 ACS DIA GUARD CIPRICOM 3 1 0 2 6 9 -3 3
4 IEK Deva 3 0 1 2 3 7 -4 2

Grupa H

*Napoli Arad, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Dream Team **Dream Team, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Extratereștrii

Ultimele rezultate Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa H

Joi, 29 Iunie 2023

Clasament Campionatul Național | Bistrița 2023 - Grupa H

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS EXTRATERESTRII 2014 BISTRITA 3 2 1 0 10 2 8 7
2 ACS Dream Team Gorj 3 1 2 0 5 3 2 6
3 MFC PLOIESTI 3 1 0 2 5 10 -5 3
4 Napoli 3 0 1 2 5 10 -5 2

C.N. Old Boys | Râșnov 2023

*18 echipe participante

FINALA

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - FINALA

Duminica, 18 Iunie 2023

Finala mică

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Finala mică

Duminica, 18 Iunie 2023

Semifinale

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Semifinale

Duminica, 18 Iunie 2023

Sferturi de finală

*Vulturii Dej, 5-4 la loviturile de la 7 metri cu Liriada Râșnov **Legends, 6-5 la loviturile de la 7 metri cu MAV Glissando

Grupa A

*Victoria București, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Atletic Club

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa A

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Victoria București 2 1 1 0 5 4 1 5
2 Atletic Club Constanța 2 1 1 0 6 2 4 4
3 Old Foxes Stone Sibiu 2 0 0 2 2 7 -5 0

Grupa B

*Juventus, 3-1 la loviturile de la 7 metri cu Gufirosa

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa B

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Gufirosa Senior Iași 2 1 1 0 4 3 1 4
2 Liriada Râșnov Brașov 2 1 0 1 4 3 1 3
3 Juventus Brăila 2 0 1 1 3 5 -2 2

Grupa C

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa C

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Legends Inter Galați 2 2 0 0 6 2 4 6
2 ACS Unirea Cristuru Secuiesc 2 1 0 1 6 3 3 3
3 Metropolis București Old Boys 2 0 0 2 2 9 -7 0

Grupa D

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa D

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Peppy Dolce Vita Targu Jiu Old Boys 2 2 0 0 9 2 7 6
2 Wolf Tulcea 2 1 0 1 3 6 -3 3
3 Vulturii Old Boys Dej 2 0 0 2 2 6 -4 0

Grupa E

*Copanex, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Arsenal

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa E

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Arsenal Târgu Mureș 2 1 1 0 4 3 1 4
2 MAV Glissando Timișoara 2 1 0 1 5 4 1 3
3 Copanex Old Boys Bacău 2 0 1 1 2 4 -2 2

Grupa F

Ultimele rezultate C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa F

Sambata, 17 Iunie 2023

Clasament C.N. Old Boys | Râșnov 2023 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Tazmannschaft București Old Boys 2 2 0 0 4 2 2 6
2 Tudoriada Râșnov 2 1 0 1 5 2 3 3
3 Alaska Deva 2 0 0 2 3 8 -5 0

C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023

*43 echipe participante

FINALA

*Dedeman, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu IPA 2

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - FINALA

Duminica, 18 Iunie 2023

Finala mică

*Kablutronik, 5-4 la loviturile de la 7 metri

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Finala mică

Duminica, 18 Iunie 2023

Semifinale

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Semifinale

Duminica, 18 Iunie 2023

Sferturi de finală

*Romgaz, 3-1 la loviturile de la 7 metri cu Lupii Negri **IPA 2 Bihor, 2-1 la loviturile de la 7 metri cu Catena

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Sferturi de finală

Duminica, 18 Iunie 2023

Optimi de finală

*Valeo, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Christof **Juventus, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Pompierii Mureșeni ***Kablutronik, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Prison

Șaisprezecimi de finală

*ISJ Arad, 5-4 la loviturile de la 7 metri cu Armata B300 **Pompierii Mureșeni, 4-3 la loviturile de la 7 metri cu Banca Transilvania ***Kablutronik, 6-5 la loviturile de la 7 metri cu Coriolan ****Camarazii, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Borgwarner *****Gemina, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Conti Power

Grupa A

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa A

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 DEDEMAN 2 2 0 0 12 3 9 6
2 Lupii Negri Iași 2 1 0 1 6 6 0 3
3 Forțele Aeriene Dobrogea 2 0 0 2 4 13 -9 0

Grupa B

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa B

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Armata B300 2 1 0 1 8 3 5 3
2 Continental Automotive Timișoara 2 1 0 1 6 5 1 3
3 PSI Craiova 2 1 0 1 6 12 -6 3

Grupa C

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa C

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Juventus 285 Brăila 2 2 0 0 9 4 5 6
2 Hella Electronics Timișoara 2 1 0 1 6 3 3 3
3 Turbocam Romania LFI 2 0 0 2 2 10 -8 0

Grupa D

*Banca Transilvania, 5-4 la loviturile de departajare cu ASPR Covasna ***Banca Transilvania, 2-0 la loviturile de departajare cu Romgaz ****Banca Transilvania, locul 1 în grupă datorită victoriei din meciul direct cu Romgaz

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa D

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 A.C.S. Top Gaz LFI 2 1 1 0 6 1 5 4
2 Banca Transilvania 2 0 2 0 1 1 0 4
3 ASPR Covasna 2 0 1 1 2 7 -5 1

Grupa E

*U.M. Comunicații, 3-2 la loviturile de departajare cu ISJ Arad *Termoficare, 2-0 la loviturile de la 7 metri cu ISJ Arad

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa E

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 UM 01769 Comunicatii 2 1 1 0 4 2 2 5
2 ISJ Arad 2 0 2 0 7 7 0 2
3 TERMOFICARE 2 0 1 1 7 9 -2 2

Grupa F

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa F

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Valeo Timisoara 2 1 0 1 5 2 3 3
2 Phinia Iași 2 1 0 1 3 4 -1 3
3 Army Arad 2 1 0 1 2 4 -2 3

Grupa G

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa G

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa G

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 KABLUTRONIK 2 2 0 0 9 6 3 6
2 Artileriștii Prundu Bârgăului - Batalion 817 2 1 0 1 4 4 0 3
3 CELESTICA 2 0 0 2 4 7 -3 0

Grupa H

*Tenaris Zalău, 4-2 la loviturile de la 7 metri cu ISU Brașov **Tenaris Zalău, 6-5 la loviturile de la 7 metri cu Vard Tulcea ***Tenaris Silcotub Zalău, locul 1 în grupă datorită victoriei din meciul direct cu Vard Tulcea

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa H

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa H

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Vard Tulcea 2 1 1 0 4 3 1 4
2 TENARIS SILCOTUB 2 0 2 0 4 4 0 4
3 ISU Brașov 2 0 1 1 3 4 -1 1

Grupa I

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa I

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa I

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Armata Bistrița 2 2 0 0 11 2 9 6
2 Prison Team Iași 2 1 0 1 6 4 2 3
3 UM 01602 Tancuri 2 0 0 2 1 12 -11 0

Grupa J

*IPA 2 Bihor, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Coriolan Bacău **Coriolan Bacău, 4-2 la loviturile de la 7 metri cu Fan Courier

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa J

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa J

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 IPA 2 Bihor 2 1 1 0 4 3 1 5
2 CORIOLAN 2 0 2 0 4 4 0 3
3 Fan Courier Tulcea 2 0 1 1 3 4 -1 1

Grupa K

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa K

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa K

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Camarazii 157 Ploiești 2 2 0 0 7 0 7 6
2 Ergad Arad 2 1 0 1 8 3 5 3
3 Horizon Global 2 0 0 2 1 13 -12 0

Grupa L

*Christof, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Florea Grup

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa L

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa L

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Catena Racing Team București 2 2 0 0 4 0 4 6
2 J. Christof E&P Services SRL 2 0 1 1 1 4 -3 2
3 FLOREA GRUP 2 0 1 1 1 2 -1 1

Grupa M

*Pompierii Mureșeni, 5-3 la loviturile de la 7 metri cu Lukoil Ploiești

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa M

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa M

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Continental AP Timișoara 2 2 0 0 7 3 4 6
2 A.C.S. Pompierii Mureseni LFI 2 0 1 1 2 4 -2 2
3 Lukoil 2 0 1 1 5 7 -2 1

Grupa N

Ultimele rezultate C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa N

Vineri, 16 Iunie 2023

Clasament C.N. Firme și Instituții | Brașov 2023 - Grupa N

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 Damen Galați 3 3 0 0 10 5 5 9
2 Gemina Cluj 3 2 0 1 7 7 0 6
3 IPJ Bistrița 3 1 0 2 4 6 -2 3
4 OMV Petrom Ploiești 3 0 0 3 7 10 -3 0

Superliga României Est | Iași 2023

*28 de echipe participante

FINALA

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - FINALA

Duminica, 11 Iunie 2023

Finala mică

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Finala mică

Duminica, 11 Iunie 2023

Semifinale

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Semifinale

Duminica, 11 Iunie 2023

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Sferturi de finală

Duminica, 11 Iunie 2023

Meciuri locuri 9-16

*RAAL, victorie la loviturile de la 7 metri cu Arsenal Inel II **D'Angelo, victorie la loviturile de la 7 metri cu Arsenal Iași ***RAAL, locul 9 după victoria de la loviturile de la 7 metri cu D'Angelo

Optimi de finală

*Reggio Liriada, victorie la loviturile de la 7 metri cu RAAL Bistrița **Sporting Iași, victorie la loviturile de la 7 metri cu Bucovina Botoșani

Grupa A

*Arsenal Iași, victorie la loviturile de la 7 metri cu Arsenal Inel Constanța **Toate cele 3 jocuri ale echipei Sporting Tigers Vaslui, omologate cu scorul de 3-0 în favoarea adversarilor, ca urmare a neprezentării echipei din Vaslui la ultimul joc din faza grupelor

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa A

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 C.S. CFR TTS Arsenal Inel 2 3 2 1 0 11 4 7 7
2 FC Bucovina 3 2 0 1 7 7 0 6
3 ACS ARSENAL IASI 2021 3 1 1 1 8 6 2 5
4 A.C.S. SPORTING TIGERS Vaslui 3 0 0 3 0 9 -9 0

Grupa B

*Link lot Luxury Team București: https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/luxury-team-bucureti-8952.html **Luxury Team, victorie la loviturile de la 7 metri cu Viață mai Bună Iași ***Viață mai Bună Iași, victorie la loviturile de la 7 metri cu Marimar Bistrița

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa B

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS SPORTING 3 1 2 0 6 5 1 6
2 Luxury Team București 3 1 1 1 5 5 0 5
3 C. S. MARIMAR NELYSEB 3 1 1 1 2 3 -1 4
4 FENIX PLAY 3 1 0 2 8 8 0 3

Grupa C

*RAAL, victorie la loviturile de la 7 metri cu Gufirosa **Mihai Roman Suceava, victorie la loviturile de la 7 metri cu Pescărușul Tulcea ***RAAL, locul 2 în grupă datorită rezultatului direct (1-0) cu Mihai Roman Suceava

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa C

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 AS. CLUB DE FORMARE SPORTIVA PESCARUSUL 1969 SARICHIOI 3 2 1 0 7 4 3 7
2 ACS Academia Mihai Roman 3 1 1 1 9 5 4 5
3 ACS RAAL 3 1 1 1 2 3 -1 5
4 CTC-GUFIROSA 3 0 1 2 3 9 -6 1

Grupa D

Link lot Old Boys București: https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/old-boys-bucureti-9156.html *Old Boys, victorie la loviturile de la 7 metri cu Viitorul **Dacii, victorie la loviturile de la 7 metri cu Reggio

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa D

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS Reggio Liriada 3 2 1 0 8 4 4 7
2 Old Boys București 3 1 1 1 5 2 3 5
3 ACS DACII BUZAU 3 1 1 1 6 7 -1 5
4 Viitorul 3 0 1 2 2 8 -6 1

Grupa E

Link lot D'Angelo București: https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/d039angelo-bucureti-8246.html

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa E

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 D'Angelo Sport 3 3 0 0 12 1 11 9
2 VIITORUL GRAFIT DECOR CAMPINEANCA 3 2 0 1 8 4 4 6
3 COLOSSEUM 2005 IASI 3 1 0 2 8 7 1 3
4 ADER 3 0 0 3 4 20 -16 0

Grupa F

*Orlando Pirates, victorie la loviturile de la 7 metri cu Sam Construct Bistrița **Toate cele 3 jocuri ale echipei Inter Traian Vaslui, omologate cu scorul de 3-0 în favoarea adversarilor, ca urmare a neprezentării echipei din Vaslui la ultimul joc din faza grupelor

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa F

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BELFOOT 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Orlando Pirates 3 1 1 1 4 2 2 5
3 ACS SAM VIG CCM BISTRIȚA 3 1 1 1 4 4 0 4
4 A.S. INTER - TRAIAN Vaslui 3 0 0 3 0 9 -9 0

Grupa G

*La Maria și Ion = ACS Management Minifotbal Link lot La Maria și Ion: https://www.campionateminifotbal.ro/smart-cup-bucuresti/echipe/la-maria-i-ion-bucureti-8966.html **Pretenașii Brăila, victorie la loviturile de la 7 metri, cu MFC Ploiești ***La Maria și Ion, locul 3 datorită rezultatului direct cu Athletic Iași (3-2)

Ultimele rezultate Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa G

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Est | Iași 2023 - Grupa G

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 MFC PLOIESTI 3 2 1 0 7 4 3 7
2 Pretenasii 3 1 1 1 6 6 0 5
3 ACS ATHLETIC GOLDEN IASI 2015 3 1 0 2 8 9 -1 3
4 La Maria si Ion 3 1 0 2 5 7 -2 3

Superliga României Vest | Hunedoara 2023

*24 de echipe participante

FINALA

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - FINALA

Duminica, 11 Iunie 2023

Finala mică

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Finala mică

Duminica, 11 Iunie 2023

Semifinale

*Napoli Arad, 3-2 la loviturile de la 7 metri cu Corvinul HD

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Semifinale

Duminica, 11 Iunie 2023

Sferturi de finală

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Sferturi de finală

Duminica, 11 Iunie 2023

Optimi de finală

*IEK Deva, victorie la loviturile de la 7 metri cu Bad Boys Oradea

Grupa A

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa A

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa A

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ASOCIATIA CLUB SPORTIV ATLETIC JOGA BONITO 3 3 0 0 7 2 5 9
2 ACS NINIROX 3 2 0 1 7 5 2 6
3 A.C.S REDEX 3 1 0 2 9 4 5 3
4 AS FAN COURIER SQUADRA AZZURA 3 0 0 3 1 13 -12 0

Grupa B

*Tiki Taka, victorie la loviturile de la 7 metri cu Klausenburg

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa B

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa B

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CS Campionii Transilvaniei Klausen 07 3 2 1 0 9 7 2 7
2 BORUSSIA HERMANNSTADT 3 2 0 1 9 6 3 6
3 ACS NURVIL 3 1 0 2 8 9 -1 3
4 TIKI TAKA TOPRAM 3 0 1 2 7 11 -4 2

Grupa C

*Corvinul Hunedoara = Alb Albaștrii HD **Napoli Arad, victorie la loviturile de la 7 metri cu Viteziștii Craiova ***EDEI Sibiu, victorie la loviturile de la 7 metri cu Napoli Arad ****Corvinul Hunedoara, victorie la loviturile de la 7 metri cu Napoli Arad *****Viteziștii Craiova, locul 2 grație rezultatului direct cu Napoli Arad (la loviturile de la 7 metri)

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa C

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa C

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ACS ALB ALBASTRII HUNEDOARA 3 2 1 0 5 3 2 8
2 Napoli 3 0 3 0 3 3 0 4
3 VITEZISTII 3 1 1 1 3 3 0 4
4 E.D.E.I. 3 0 1 2 4 6 -2 2

Grupa D

*Pro Fotbal, victorie la loviturile de la 7 metri cu Bad Boys

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa D

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa D

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 BAD BOYS 3 2 1 0 6 1 5 7
2 ACS DINOZAURII 3 2 0 1 5 2 3 6
3 ACS PRO FOTBAL 3 1 1 1 4 2 2 5
4 ASOCIATIA SPORTIVA VIITORUL CIMPU GOBLII 3 0 0 3 1 11 -10 0

Grupa E

*Autovip Zalău, victorie la loviturile de la 7 metri cu Luceafărul Cluj

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa E

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa E

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 CS Luceafarul 3 2 1 0 11 2 9 7
2 ACS DANDONIA FOTBAL 3 1 1 1 6 5 1 5
3 A.C.S. DR BROWNS 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 F.C. Premier 3 1 0 2 3 10 -7 3

Grupa F

*La Boltă Alba, victorie la loviturile de la 7 metri cu Gemina Cluj **Gemina Cluj, victorie la loviturile de la 7 metri cu IEK Deva

Ultimele rezultate Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa F

Sambata, 10 Iunie 2023

Clasament Superliga României Vest | Hunedoara 2023 - Grupa F

# Echipa M V E I GM GP GV P
1 ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ 3 1 2 0 5 3 2 6
2 ASOCIATIA CLUB SPORTIV LA BOLTĂ ALBA IULIA 3 1 1 1 4 10 -6 5
3 IEK Deva 3 1 1 1 3 3 0 4
4 Flamura Rosie 3 1 0 2 9 5 4 3

Turnee finale

Partenerii Federatiei de Minifotbal din Romania

TOP